szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 kwie 2012, 07:36

U Łukasza w rodzinie to to prawie sami chłopcy i śmiejemy się, że silne męskie geny ;-)
No to zrobimy wymianę ok ?
Bo u nas w rodzinie same dziewczyny właśnie są.

U nas nocka ok.Jedna pobudka. Teraz idę na śniadanie , przygotuję sobie wszystko do obiadu i jadę z Lili na zakupy bo nie mam jej z kim zostawić. Pogoda juz jest piękna więc będe chciała szybko wrócić by iśc na spacer .

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 kwie 2012, 07:42

Dzień dobry dziewczynki :-)

Wczoraj cały dzien na dworzu spędziliśmy a starszaki z tatą były :-)
Oliwia zachwycona,że świat widzi :-D
A dziś smutno bo mój A.w delegacje pojechał :ico_noniewiem: także wekend bez niego :ico_noniewiem:

szkieletorek, podziwiam,że chce ci się tak rano na zakupy jechać :-D ,ja to mam problem,żeby wstać o 6.30 i Olka do szkoły uszykować :-D

Co do płci to kiedyś ktoś mi powiedział,że córkę robi się długo a synka szybko :-D :-D :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 kwie 2012, 07:52

witam
jak temat dzieci na tapecie, to u A. byla furora jak sie okazalo ze bedziemy mieli corke (wtedy chodzilo o Mile) bo same synczory z jego strony, u mnie w rodzinie bylo mieszanie, w tym w dwoch pokoleniach bliznieta..wiec teraz jak zaszlam z Kala to byl strach czy czasem nie bedzie :ico_ciezarowka: mnoga,
ale ja jestem mega zadowolona ze mam dwie coreczki, A chcialby miec jeszcze synka..kto wie, jak za pare lat bedziemy miec lepsza sytuacje finansowa to moze jeszcze sie postaramy :ico_noniewiem: poki co nic wiecej nie planuje :-)

agus witaj po dlugiej przerwie..z tego co piszesz to twoj Olis totalny mamin cycus..troche ci juz wspolczuje, choc mysle ze z wiekiem wyrosnie z tego :ico_noniewiem: ale jak jestescie w UK to nie zostawiasz go ani na godz tylko z mezem?zeby troche odsapnac..
i fajnie ze chrzest sie udal :-)
no i widze ze nie tylko Kala jest jeszcze bezzebna :ico_oczko:

my dzisiaj jeszcze po mojej pracy jedziemy kupic spacerowke dla Kali, bo niestety z tym wozkiem co teraz mamy nie spakujemy sie na ten wyjazd :ico_olaboga: ale dziadkowie od A dali juz nam kase - czesc prezentu co mieli na roczek Kali przeznaczony, to kupimy to co sie jej przyda na ten czas..
a potem pakowanie, oganiecie domku na wyjazd i z rana ruszamy :-D

teraz poki co ide popracowac..mielgo dnia :-)

[ Dodano: 27-04-2012, 07:54 ]
to ja zas slyszalam ze zeby wyszedl chlopczyk to trzeba sie wszczelic w owolacje, bo te chlopiece plemniki zyja bardzo krotko, a dziewczece umia przetrwac nawet kilka dni..u nas sie to sprawdzilo podwojnie w 100 % :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 kwie 2012, 08:05

ladybird23, zazdroszcze wyjazdu ,ech może kiedyś i ja gdzies wyjade hihi

co do owulacji to tez tak słyszałam ale moje obie córki w owulacje zrobionę ,więc nie wiem ile w tym prawdy :-D A syn w zasadzie nie wiem kiedy i nie wiem jakim cudem,totalna niespodzianka :-D

fotkami się pochwalę :-D
pare dni temu na spacerze ;

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I starszy brat czyta młodszej siostrze :-D

Obrazek

i brojąca Oliwia :-D

Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 kwie 2012, 08:46

karina22, ja własnie wpadłam w kompleksy widząc Twoje fotki.# dzieci a Ty szczupła jakbyś w życiu w ciaży nie była. No dla mnie złamka ale dla Ciebie wielki podziw. Ja nie mogę zrzucić swoich 10 kilo nadwagi po 2 ciazach a motywacji mi znów zabrakło.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 kwie 2012, 08:47

izuś_85, ty tak zachwalasz te krążki, że chyba też spróbuję, gdy przestanę karmić (o ile przestanę, ha ha :ico_oczko:
ja zachwalam, bo używałam ich już przed Kondziutkiem
i jestem zadowolona
choc koszt nie jest moze mały bo około 50zł za 1szt
ale wkąłdam raz w miesiacu i nie myśle o tym, nie musze pamietać o nim codziennie a raz w miesiacu :ico_oczko:
izuś ja pracuję w macu. Mój P też. On jest managerem ja asystentem rachunkowym;)
W Częstochowie podstawowa stawka jest 8,5zł plus 0,50gr za każdą godzinę za zwrot za pranie ciuchów. Wiem że w Katowicach jest ta stawka wyższa. Praca jak praca. Zależy od maca tak naprawdę i od tego jaki jest ruch. Na pewno jest mniej monotonna niż na stacji, Bo jak już przejdziesz wszystkie szkolenia to co dzień na innym stanowisku pracujesz. Przynajmniej się nie nudzi :ico_oczko: A jak dobrze pracujesz to awans faktycznie można szybko dostać;)
ech, będą do mnie dzwonic w przyszłym tygodniu :ico_oczko:
miałabym pracowac od 7 maja :ico_noniewiem:
u nas jest 9zł +0,50gr :ico_noniewiem:
wychodzi mniej niż mam na stacji :ico_noniewiem:
nie wiem mam mętlik w głowie :ico_olaboga:
w macu praca 8godzin 5 razy w tygodniu :ico_noniewiem:
u nas mam 4 dni w tygdoniu po 12 godzin, 3 dni wolnego w tygodniu :ico_noniewiem:
jakbym miała pewność, że następne dziecko też będzie takie grzeczne to byśmy się już decydowali na 100 % ;) Ale każde jest inne i zazwyczaj rodzeństwo różne ;) Nie chcemy żeby różnica była dużą, myśleliśmy o 2-3 latach różnicy między dziećmi..no zobaczymy. Przestanę karmić @ będzie regularnie i wtedy zobaczymy,póki co to rożnie jest ;)
Marta trzymam kciuki jakby co :ico_oczko:
ja sie ciesze ze mam już dwójke :-D jak wczoraj pojechaliśmy do galerii na zakupy zeby kupić maluchom jakieś ciuszki w C&A to aż nas pani w kasie zagadała ze takie dwa maluszki podobne do siebie mamy :ico_haha_01: zaprosiła nas na castiing dla dzieci :ico_oczko:
ale co racja to racja, przy dójce jest co robic :ico_oczko: choć tragedii nie ma, skoro mój Przemek sobie radzi z kąpaniem i ubieraniem i karmeiniem dwójki na raz to nie może to być czymś niewykonalnym :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dziewczyny,a jak Wasze starszaki reagują na młodsze rodzeństwo? Bez problemów?
ja mam pomocnicę :-D serio, jak zapomne z wózka wyjać ostatniej paczki chusteczek a młody leży już na przewijaku z kupą po szyje to kto mi przyniesie te chusteczki?
Majusia
zapomnę ręcznika jak kapie młodego-Maja przyniesie
ubieram młodego to ona wie gdzie są jego buciki i czyste body :ico_sorki:
pomaga mi non stop :ico_sorki: smoczka podaje, pilnuje jak pije :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

27 kwie 2012, 08:47

karina super fotki:-)na ostatnim Olitka jak oderwana od pracy :-D

ladybird a gdzie jedziecie?może przegapiłam jak pisałaś :ico_wstydzioch:

szkieletorek tylko w podobny termin musimy się wstrzelić :-D;-)

O tej owu też słyszłam, no zobaczymy ;-)

Moje dziecko wstało już o 8,a teraz się bawi psem,już tak ze 20min :ico_szoking: zwykle to w takim czasie ze 3zabawki przerabia,a tu naciska i się cieszy :-)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

27 kwie 2012, 08:48

karina super fotki:-)na ostatnim Olitka jak oderwana od pracy :-D

ladybird a gdzie jedziecie?może przegapiłam jak pisałaś :ico_wstydzioch:

szkieletorek tylko w podobny termin musimy się wstrzelić :-D;-)

O tej owu też słyszłam, no zobaczymy ;-)

Moje dziecko wstało już o 8,a teraz się bawi psem,już tak ze 20min :ico_szoking: zwykle to w takim czasie ze 3zabawki przerabia,a tu naciska i się cieszy :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 kwie 2012, 08:51

izuś jak po rozmowie W Mc?
chyba zrobiłam na nich dobre wrażenie :ico_oczko: dziewczyna przede mną bardzo sie pociła, obskubywała paznokcie, uciekła wzrokiem :ico_olaboga: postresowała sie biedna :ico_olaboga:
no ale takie pytania dziwne zadawali :ico_haha_01:
wiesz ja szłam na luzie bo prace mam wiec bez stresu :-D
i on mi powiedział ze zadzwoni na początku tygodnia 2 maja czy dostałam umowe na stałe w mojej pracy bo jak nie to mnie chcą :ico_haha_01:

[ Dodano: 27-04-2012, 08:53 ]
karina22, :ico_brawa_01: ale laseczka z ciebie

[ Dodano: 27-04-2012, 08:57 ]
jak temat dzieci na tapecie, to u A. byla furora jak sie okazalo ze bedziemy mieli corke (wtedy chodzilo o Mile) bo same synczory z jego strony, u mnie w rodzinie bylo mieszanie, w tym w dwoch pokoleniach bliznieta..wiec teraz jak zaszlam z Kala to byl strach czy czasem nie bedzie :ico_ciezarowka: mnoga,
ja miałam z Kondziutkiem ciążę mnogą, ale jeden zarodek sie nie wykształcił, gin na pierwszej wizycie widział dwa zagnieżdzone zarodki ale biło jedno serduszko, i drugi maluszek się wchłonoł do kolejnej wizyty :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

27 kwie 2012, 08:59

No to izuś rozchwytywana jesteś na rynku pracy :-D a w Mc będziesz miała umowę o pracę tak?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość