Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

27 kwie 2012, 07:13

Marta26 Trzymaj się dzielnie. Wiem, że pogoda kusi. Mnie mąż kupił leżako-leżankę i jak się przeprowadze na dół to bede sobie na balkonie lezec. Do tego parasol zeby nie na sloneczku. Tak wogole ide dzisiaj do GIN i zobaczymy co powie na moje podwozie. Przeraza mnie pozniej powrot od lekarza w godzinach popoludniowych bo przeciez wszyscy beda jechac na dlugi weeekend. Musimy jednak wrocic na 17:30 bo dzisiaj podpisujemy umowe!!! Tak wogole nie pochwalilam sie wam ale dostalam od rodzicow i brata na urodziny zestaw talerzy i zestaw filizanek na herbate/kawe. Z wesela mamy 2 komplety garnków i 3 komplety sztucow wiec jesc i pic mamy z czego.
Ktoś pytał o witaminy to ja biore Femibion 2, MumOmega i żelazo. Niestety u mnie wyniki skacza góra dól - 4 maja bede robila kolejne to zobacze co wyjdzie.
I jeszcze się pochwale dzisiaj mam STUDNIÓWKĘ :):):)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 kwie 2012, 08:02

I jeszcze się pochwale dzisiaj mam STUDNIÓWKĘ :): ):)
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja dzisiaj wkroczyłam w 7 miesiąc czyli III trymestr :ico_szoking: ale ten czas zapiernicza :-D
gin kazał mi przeleżeć jeszcze 3 tyg bo mówi że moja szyjka jest taka jakby jej nie było
szybko zleci, trzymaj się. A na dworze nie możesz leżeć właśnie na jakimś leżaku?
To będzie szatańska noc
szatańska to może nie była ale jak normalnie nie mogę go dobudzić przed 8 do szkoły tak dzisiaj o 5:45 wstał :ico_szoking:
Ktoś pytał o witaminy to ja biore Femibion 2, MumOmega i żelazo.
ja nie biorę nic. Wyniki mam dobre, a lekarz powiedział że osoby zagrożone rakiem a niestety jestem w tej grupie - pisałam wam że testy genetyczne miałam i ryzyko zachorowania na raka piersi lub raka jajników to około 50% :ico_chory: :ico_placzek: nie powinny brać witamin bo jeszcze to może wspomagać rozwój raka. A podobno najbardziej kwas foliowy. Co prawda na początku łykałam.

A co do dzieci pamiętam jak szłam do koleżanek to wszystko musiałam zabierać z zasięgu ręki Tomka bo wszystko dotykał rzucał bił. Nie dało mu się wytłumaczyć że nie. No ale te 2-3 latka to najgorszy wiek potem jest lepiej :ico_sorki:

[ Dodano: 27-04-2012, 09:26 ]
Do tego parasol zeby nie na sloneczku.
a dlaczego nie? Ja w sumie nie zamierzam się prażyć ale jakoś chować przed słońcem też nie.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

27 kwie 2012, 09:27

gosia888 Gratuluje III trymestru :) ja sobie podgladam twoje suwaczki i cie gonie:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 kwie 2012, 09:46

ja sobie podgladam twoje suwaczki i cie gonie:)
tylko 6 dni nas różni. Czyli za 6 dni i Ty w 7 miesiąc wkroczysz :ico_brawa_01: do którego tygodnia lekarz Ci kazał leżeć? 36 czy 38?

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

27 kwie 2012, 09:49

W 36/37 maja mi zdjąć szew i nie wiem co bedzie potem...czy od razu porodówka czy bede chodzila i czekala az sie akcja porodowa zacznie...? Dzisiaj zapytam lekarkę. Wogole to troche przeraza mnie fakt ze bede rodzila w lecie - nie wiem czy polozna i moj lekarz (znajomy) nie beda wtedy na urlopie. Chce sie wybrac na USG jeszcze genetyczne kolo 29-30 tygodnia tylko nie wiem czy to nie za pozno.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 kwie 2012, 09:54

nie wiem czy polozna i moj lekarz (znajomy) nie beda wtedy na urlopie.
to się podpytaj kiedy zamierzają na urlop iść. Na pewno już mają zaplanowany termin. Jak Ci mają zdjąć 36/37 tydzień to całkiem możliwe że mnie wyprzedzisz z porodem :ico_haha_01:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

27 kwie 2012, 09:54

Gosia no mi ten wózek źle się prowadziło, wg mnie nie wygodny jest
ale dla kogo niewygodny? dla dziecka? dla prowadzącej? Źle się prowadzi? Co z nim nie tak?

dla mnie, bo siedzisko ma bardzo duże i raczej wygodne dla dziecka; może koleżanka ma już rozklekotany egzemplarz, ale mi się źle prowadziło zwłaszcza do starym chodniku, gdzie dziura na dziurze...
zamówiłam meble do kuchni, więc pierwszy krok i pierwszy wydatek do przodu
super :ico_brawa_01: pochwal się jak zamontują :ico_sorki:
pochwalę się pochwalę; powiem tylko, że fronty mają być czerwone lakierowane, boki i półki matowe czarne, a blat ma być czarno grafitowy- taki marmurkowy

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 kwie 2012, 09:59

dla mnie, bo siedzisko ma bardzo duże i raczej wygodne dla dziecka; może koleżanka ma już rozklekotany egzemplarz, ale mi się źle prowadziło zwłaszcza do starym chodniku, gdzie dziura na dziurze...
to powiem Ci że mnie zaskoczyłaś bo właśnie wszędzie czytam że tak super się prowadzi na nierównym terenie. A co do rozklekotania to ja właśnie jak bym się na niego zdecydowała to bym chciała używany więc bym musiała go na żywo ocenić.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

27 kwie 2012, 10:00

W 36/37 maja mi zdjąć szew i nie wiem co bedzie potem...czy od razu porodówka czy bede chodzila i czekala az sie akcja porodowa zacznie...? Dzisiaj zapytam lekarkę. Wogole to troche przeraza mnie fakt ze bede rodzila w lecie - nie wiem czy polozna i moj lekarz (znajomy) nie beda wtedy na urlopie. Chce sie wybrac na USG jeszcze genetyczne kolo 29-30 tygodnia tylko nie wiem czy to nie za pozno.
Mamusia, ja znam przypadki, gdzie po zdjęciu szwu babki chodziły jeszcze długo, a potem nawet szły na wywołanie porodu :)

Marta, super, że u Ciebie OK. Gorzej z tym leżeniem... choć ja też dużo leżakuję, sprzątam na arty, bo szybko sie meczę i brzuch mi twardnieje...


Madleine, czyżbyś miała dziś studniówkę???

[ Dodano: 27-04-2012, 10:03 ]
dla mnie, bo siedzisko ma bardzo duże i raczej wygodne dla dziecka; może koleżanka ma już rozklekotany egzemplarz, ale mi się źle prowadziło zwłaszcza do starym chodniku, gdzie dziura na dziurze...
to powiem Ci że mnie zaskoczyłaś bo właśnie wszędzie czytam że tak super się prowadzi na nierównym terenie. A co do rozklekotania to ja właśnie jak bym się na niego zdecydowała to bym chciała używany więc bym musiała go na żywo ocenić.
Gosia, to sorki, żem Ci namieszała, ale co osoba to opinia, tak więc radze, żebyś sama sobie go na żywo pooglądała.

Ja dziś jadę zobaczyć wózek głeboko-spacerowy peg perego p3 uzywany oczywiście- zobaczymy czy się zdecyduję...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 kwie 2012, 10:07

wózek głeboko-spacerowy peg perego p3
widziałam w sklepie fajny. Tylko że on na równe powierzchnie.
Gosia, to sorki, żem Ci namieszała, ale co osoba to opinia, tak więc radze, żebyś sama sobie go na żywo pooglądała.
ale właśnie oto chodzi że chcę zbierać opinie. Tylko niestety wózka idealnego nie ma. Co osoba to inna opinia ale wiadomo średnią można wyciągnąć :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość