Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

28 kwie 2012, 19:55

moni26 A kuzynka ma jakieś opinie o Siemiradzkiem i Kopernika?
Dziewczyny ten upal mnie wykancza....niby mam chlodno w pokoju ale czuje sie paskudnie, zmeczona i oslabiona:(

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 kwie 2012, 20:28

Raczej w poprzedniej gazetce była, bo teraz nie widzę.
szkoda ale może jutro wpadnę to poszukam.
jeszcze lata nie ma a ja już mam dość
Dziewczyny ten upal mnie wykancza
narzekać to będziecie jak będziemy w 9 miesiącu z brzuchami w upał latać :-D

ja jak nie muszę nigdzie jechać to mi jest dobrze :ico_brawa_01: co prawda niewiele robię bo łaziłam po dworze opalałam się i ramiona dekolt twarz plecy złapały mi kolorek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 kwie 2012, 20:40

szkoda ale może jutro wpadnę to poszukam.
Sprawdzałam w gazetce archiwalnej- od 23 kwietnia była. Ale może znajdziesz jeszcze :)
narzekać to będziecie jak będziemy w 9 miesiącu z brzuchami w upał latać :-D
To kolejny powód dla którego chciałabym urodzić jak najszybciej...ten 37tc mnie satysfakcjonuje :ico_oczko:
No i wiesz...moja pierworodna ma motorek w d.... więc nie dość że mi samej ciężko to jeszcze za nią trzeba nadążyć :ico_szoking: Ale teraz już padła :ico_sorki: Oby ta nocka była spokojniejsza :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 kwie 2012, 21:14

Qanchita, no z temperaturą nie bardzo :ico_noniewiem:

Ja też kupiłam dzisiaj truskawki tak mi ochoty narobiłyście, ale ochydne były strasznie! :ico_zly: Na szczęście wziełam tylko 5 sztuk na wagę - no obrzydliwstwa i obiecsłam sobie że już się nie skusze zanim sezon na prawdziwe z polskich pól nie nastąpi - wówczas będę sie zajadać bo te to tylko wyglądały jak truskawki, a smokowały jak trawa, nie pachniały wcale :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 kwie 2012, 21:54

Ja też kupiłam dzisiaj truskawki tak mi ochoty narobiłyście, ale ochydne były strasznie!
A masz gdzieś blisko Lidla albo Biedronkę? Tam są smaczne:)
Te dzisiejsze lidlowskie takie super dojrzałe były :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 kwie 2012, 22:12

moja pierworodna ma motorek w d....
no tak zapominam że wy macie małe dzieci za którymi trzeba latać. Tomek to już bardziej pomocny jest. Proszę go o coś to mi przyniesie więc ja na serio bardzo się lenię.

A te truskawki bardzo bym zjadła :ico_sorki:
Jutro rano przyjeżdża teściowa w odwiedziny. Ma iść z Tomkiem do kościoła a ja nie mam pojęcia co na obiad zrobić. Macie jakiś pomysł??? Tylko abym się nie narobiła :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 kwie 2012, 22:18

gosia888, może tradycyjny obiadek zrób... jakieś udka z kurczaka ,ziemniaki i surówka... dużo pracy z tym nie będzie :ico_oczko:
Surówkę można kupić a reszta sama się praktycznie zrobi :-)

[ Dodano: 28-04-2012, 22:19 ]
Albo kotlety z piersi kurczaka ,surówka i frytki...jeszcze szybciej:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 kwie 2012, 22:24

Albo kotlety z piersi kurczaka ,surówka i frytki...jeszcze szybciej:)
ostatnio to robiłam jak była :-D myślę że może by tak kawałki piersi kurczaka obtaczam jak kotlety mąka jajko bułka tarta i to w piekarniku piekę do tego frytki i surówka z pomidorów w sosie czosnkowym i serem :ico_noniewiem: jak już tak iść na łatwiznę :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 kwie 2012, 23:06

gosia888, ja też weny nie mam na obiady. Przez te upały najchętniej jadłabym tylko owoce.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 kwie 2012, 00:00


Ja też kupiłam dzisiaj truskawki tak mi ochoty narobiłyście, ale ochydne były strasznie! :ico_zly: Na szczęście wziełam tylko 5 sztuk na wagę - no obrzydliwstwa i obiecsłam sobie że już się nie skusze zanim sezon na prawdziwe z polskich pól nie nastąpi - wówczas będę sie zajadać bo te to tylko wyglądały jak truskawki, a smokowały jak trawa, nie pachniały wcale :ico_zly:
w lidlu sa teraz pyszne i slodkie.W naszej bidronce niestety srednio smaczne teraz.Ale kupilam na wage na targu i byly pyyyyszne :-)
Zakupilam dzis rowniez arbuza i jturo go zjem :D

No i stawiam :ico_tort: bo pomimo,ze wedlug suwaczka za 5 dni dopiero,ale wedlug mojej poloznej jutro wchodzimy w 7 miesiac :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość