Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

28 kwie 2012, 11:24

hej

Beatka wysyłam Ci troszkę słonka --------- może doleci u nas 27 stopni już :ico_szoking:

dla Hani,Patrysia i Lenki :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

no to popisałam dziecię już woła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 kwie 2012, 11:26

dzieki Jadzia przydalo by sie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 kwie 2012, 11:50

I Ja się melduje.
Droga minęła nam szybciutko. 7h i byliśmy na miejscu :-) Borys byl cudowny. Zasnął w domu o 20, po północy na spiocha zapakowalam go do nosidle i w sumie dopiero przed 3obudzil się na cyca. Zjadł pogadal chwile i poszedł dalej spać. Obudził się na miejscu, pobawil się chwilę i śpi już od godziny na ogródku :-)
Pogoda jest cudowna :-)
:ico_brawa_01: dla forumowych trojaczkow

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

28 kwie 2012, 16:21

witam :ico_haha_02:

Haniu, Martynko i Filipku brawa :ico_brawa_01: za ukończenie wczorajszego dnia 3 miesiąca i Lilusi za ukończenie 4 miesiąca. :ico_brawa_01:

a dzisiaj gratki dla Hani, Leny za trzeci miesiac życia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla olenki za drugi :ico_brawa_01:

no i my

Obrazek

[ Dodano: 28-04-2012, 16:30 ]
Aga26, miłego wypoczynku :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 kwie 2012, 20:49

Dobry wieczor :-)
Ale nam szybko dzien dzis zlecial. Samotna sobote mialysmy bez tatuska bo wt rasie jest jeszcze :( Caly dzien u mamy mojej na ogrodku siedzialysmy. Taki skwar ze mala w krotkich spodeneczkach "smigala".
Powiem Wam ze strasznie jej smakuja te herbatki, a wcale wiele granulek nie sypie tylko mniej jak zalecala lekarka. Kochana jest ze wszystko niemlaze od razu akceptuje :-)

Po spacerku do Babci
Obrazek

dzwoneczek a Patrys jest taki slodziutki do schrupania ze brakuje slow by go opisac:-) Polisie ma boskie nie ma co hehe :-)

Brawa dla 3 miesieczniakow dzisiejszych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga26 ale ja Wam zazdroszcze tego morza. SUper sie Boryś spisal :-) Wypoczywajcie i cieszcie sie morzem. I jakby sie dalo to przywiez kapke tamtego klimatu tu na poludnie PL ;-)[/i]

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

28 kwie 2012, 22:10

Mad., Martynka przy moim pyziaczku to taki zgrabny niemowlaczek :-D laseczka :ico_brawa_01: i jak slicznie ubrana jest :-D
piła pierwszy raz jabłkowo-melisowa,
takiej jeszcze nie próbowaliśmy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 kwie 2012, 08:41

Witam i ja

Gabi, nie denerwuj się może to takie przestawianie się piersi na większe zapotrzebowanie i za kilka dni się unormuje ja też tak miewam że jeden dzień mam bardzo dużo mleka az piersi są twarde cały czas a na drugi dzień flaki puste a potem się znowu normuje pij herbatke na laktacje i wodę mineralną te min 2 litry i powinno się unormować :ico_sorki:

my wczoraj od 13 do 20 byliśmy na działce takie ciepło u nas że Kuba w samym bodziaku z krótkim rękawkiem leżał :ico_szoking: i dziś tak samo się zapowiada więc też zaraz obiad nastawiam i znowu na działeczkę śmigniemy

a wczoraj wzięłam aparat na działkę i zapomniałam o nim i ani jednego zdjęcia nie zrobiłam :ico_puknij: :ico_puknij:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

29 kwie 2012, 11:57

Haniu, Martynko i Filipku brawa za ukończenie wczorajszego dnia 3 miesiąca i Lilusi za ukończenie 4 miesiąca.

a dzisiaj gratki dla Hani, Leny i Patryczka za trzeci miesiac życia
Przyłączam sie do życzeń :-D zdrówka dla maluszków!!
No tez juz z rana wypiłam herbatke na laktację. Wiem, ze nie powinnam dokarmiac modyfikowanym, tylko przystawiac czesto. Kurcze, ale jak dziecko co pół godziny sie budzi z głodu, a ja nie moge jej nakarmic, to co zrobic, głodzic dziecko?
Gabi spróbuj pić sok z czarnej porzeczki, na mnie podziłał rewelacyjnie, pokarm wrócił!!!
a teraz pokaże Wam moją Olę :ico_haha_01:
Obrazek
Tak podnosimy glówkę
Obrazek
a tak sie uśmiechamy:)

[ Dodano: 29-04-2012, 11:58 ]
A teraz lecimy na spacerek , bo pogoda rewelacyjna;)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 kwie 2012, 12:02

Witajcie.

Zazdroszczę wam tego ciepelka bo tutaj co prawda jest slonecznie ale od morza zimny wiatr wieje. Młody jak pięknie przespal podróż Tak tutaj zaaklimatyzowac się nie może. No ale mam nadzieję że się przestawi.
Gabi Ja dzisiaj w nocy też problem z mlekiem miałam. Borys co 40min budził sie głodny.
Dzwoneczek cudowny jest Patrys, Hehe jak bym nóżki Borysa widziala... no i te polisie :)
Mad śliczna jest Martynka

Popoludniu chyba do Sopotu pojedziemy.

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

29 kwie 2012, 13:07

Cześć dziewczyny!

Przygarniecie Szyszeczkę? Mam nadzieję, ż uda mi się regularnie zaglądać na forum.
Sytuacja z Laurą powoli się normuje ale trzymajcie za nas &&&&&

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość