Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 kwie 2012, 10:12

Kasiala, moim zdaniem spokojnie mozesz zalozyc jasniejsza bluzke :-)
Wydaje mi sie,ze czern od stop do glow obowiazuje glownie najblizsza rodzinę.

co do chusty to ja bym chciala,ale nie wiem co z tego bedzie bo ja mam od zawsze problemy z kregoslupem i nie wiem czy dam rade :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 kwie 2012, 10:16

A ja dzisiaj mam 7 rocznicę ślubu
gosia888, sto lat w szczęściu i miłości :ico_prezent: Ale wyżerka :ico_ciezarowka:
My w tym roku dopiero 4 latka mamy:)
Zrobiłam męzowi mega dluga liste co ma kupic do mieszkania i mam nadzieje ze do konca maja sie przeniesiemy:)
Powodzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A nam się chwilowo kasa wykończeniowa skończyła :ico_noniewiem: Ale mąż ma dziś wypłatę to ruszymy dalej...chociaż w tym mieś. mamy ubezpieczenie i przegląd auta więc za dużo nie zrobimy :ico_zly:
Chce tylko wystawic troche buzke i dekolt do slonca i popływać.
Yyyyyyyy :ico_szoking: będziesz się kąpać w maju? Ja nie wchodzę do wody póki nie osiągnie temp. min 24st...czyli rzadko kiedy korzystam :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 kwie 2012, 10:23

Yyyyyyyy :ico_szoking: będziesz się kąpać w maju? Ja nie wchodzę do wody póki nie osiągnie temp. min 24st...czyli rzadko kiedy korzystam :-D
no jak jest 30 stopni na zewnatrz to nie wyobrazam sobie byc nad jeziorkiem i sie nie wykapac :-) Ja tez zdecydowanie wole ciepla wode najlepiej tak 27-28 stopni hehe,ale zamierzam sie pomimo wszystko wykapać :ico_haha_02: no chyba ,ze zamocze stopy i stwierdze,ze to jednak ponad moje siły :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 kwie 2012, 10:29

Madleine, byle bys brzuszka nie przeziebila i tym samym malucha :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 kwie 2012, 10:42

Kasiala, ja też uważam że spokojnie możesz się tak ubrać. Ważne żeby było elegancko i skromnie:)

[ Dodano: 30-04-2012, 11:05 ]
gosia888, a może z okazji rocznicy kilka ślubnych fotek nam wrzucisz? :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

30 kwie 2012, 11:31

gosia888, wszystkiego naj naj naj dla Was!!!
a ja obiacałam sobie w tym tyg torbę w 100% spakować i dziś np wyprasowałam ręczniki i dwie koszule a kolejne dwie wyprałam. raz na czas prasuje pare dzidziowych ubranek to już też do szpitala mam w razie W.
w sumie brakuje mi badan aktualnych i wymazu z pochwy- w poniedz. mam zamiar jechać zrobić.
Kasiala, no dzidzia teraz ok 250g tygodniowo rośnie więc wiesz. mojej to nawet wyszło że 300g przybierała/tydz. to chyba przez słodycze, za dużo ich zjadam :ico_wstydzioch:
Mamusia28, trzymam kciuki za ciebie cały czas i za Marysię. Będzie OK, masz leki i grzecznie leżysz :ico_brawa_01: a wsparcie z góry też przydatne :ico_sorki:
ja niestety już po prostu nie dam rady leżeć bo sie roztapiam. jak się ruszam to jakoś funkcjonuję a na leżąco oddychać nie mogę. nie chcę urodzić Agatki za wcześnie, wierzę że siłą woli szyjkę powstrzymam od rozwierania się :ico_oczko:
Kasiala, pisałaś o tym jak sie wystraszyłas. ja nie wiem co moja Agatka wyrabia ale mi w brzuchu "klika". taki dziwny odgłos, pierwszy raz też się wystraszyłam. zauważyłam że jak bryka to czasem takie klik słychać nie wiem co to. nawet M. kiedyś słyszał. to tak jakby ktoś mlasnął :ico_szoking:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

30 kwie 2012, 11:38

Witam :ico_haha_02:

gosia888, wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_prezent: no to dzis bez arbuza napewno sie nie obejdzie hehe

Kasiala, ja tez uwazam ze spokojnie mozesz isc tak ubrana :ico_sorki:

Madleine, zazdroszcze odwagi ja tez bym raczej nie wlazla :-D

Qanchita, super pomysl podrzucilas gosia888, chcemy zdjecia :-D :-D

U nas dzis jest cudowna pogoda jak mala wstanie to wybieramy sie na dzialeczke :ico_haha_01: a jutro maz ma nareszcie wolne i jedziemy do rodzicow bo wyjechali na tydzien poodpoczywac :ico_oczko:

Ja dzis po wizycie mala jest bardzo nisko ale jak narazie wszystko pozamykane okolo 7 czerwca ginka da mi skierowanie na cesarke :ico_szoking: a w szpitalu zdecyduja czy ciac czy jeszcze poczekac :ico_noniewiem:
Ok ucieka troszke posprzatac i sie spakowac pa

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 kwie 2012, 11:52

Czy któaś z Was zamierza chustować dziecie swe?
ostatnio czytalam i oglądałam o chustowaniu i nawet mi się spodobało. Ale przydałby mi się ktoś kto by mnie nauczył a nie znam nikogo takiego :ico_olaboga: Muszę pomyśleć o tym.
czy źle to będzie wyglądąło jak założę białą bluzkę a do tego czarne spodnie
bez problemu możesz tak iść :ico_sorki:

A co do zdjęć. wiecie ale te od fotografa takie nudne studyjne mam w formie papierowej. A z cyfrówek to takie nie bardzo. zobaczę czy mam te od fotografa na komputerze ale to robiłam zdjęcie zdjęcia :-D

[ Dodano: 30-04-2012, 11:52 ]
okolo 7 czerwca ginka da mi skierowanie na cesarke :ico_szoking:
Ty zaraz rodzisz :ico_szoking:

[ Dodano: 30-04-2012, 12:18 ]
no i proszę

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 kwie 2012, 12:21

gosia888, piekna kobitka z Ciebie :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 kwie 2012, 12:26

Madleine, haha to było 7 lat temu zestarzałam się trochę :ico_placzek: ale dzięki :ico_haha_01:

Paweł mi każe drzewka podlać. Tylko jakoś zebrać się nie mogę.

[ Dodano: 30-04-2012, 12:30 ]
dziewczyny a może i wy wkleicie swoje zdjęcia :ico_sorki: madleine już widziałam ale ma takie śliczne że powinna się pochwalić tutaj :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość