Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 kwie 2012, 13:11

gosia888, ale chudzinko masz piękne dłuuuugie nogi :ico_brawa_01:
madleine już widziałam ale ma takie śliczne że powinna się pochwalić tutaj :ico_sorki:
heh...ja też przeszpiegowałam madleinena FB....przepiękne zdjęcia:)
dziewczyny a może i wy wkleicie swoje zdjęcia :ico_sorki:
Jejku...ja miałam ponad 100zdjęć z pleneru więc mętlik które tu wybrać :ico_olaboga:
Ale może poproszę męża żeby zamieścić je gdzieś w sieci to wtedy się pochwalę.
Jakby co, na NK jest troszkę :ico_oczko:

[ Dodano: 30-04-2012, 13:13 ]
Paweł mi każe drzewka podlać. Tylko jakoś zebrać się nie mogę.
A to mąż nie wie, że w pełnym słońcu roślin się nie podlewa bo można popalić? :ico_nienie:
Powiedz mu że jak wróci z pracy to zdąży zrobić to sam :ico_oczko:

[ Dodano: 30-04-2012, 13:14 ]
okolo 7 czerwca ginka da mi skierowanie na cesarke :ico_szoking: a w szpitalu zdecyduja czy ciac czy jeszcze poczekac :ico_noniewiem:
Czyli jednak CC. I to już za chwilę:) :ico_brawa_01:

[ Dodano: 30-04-2012, 13:17 ]
wierzę że siłą woli szyjkę powstrzymam od rozwierania się :ico_oczko:
Przypomniało mi się moje ulubione powiedzenie jeszcze z czasów studenckich :-D
"Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć, że się uda" :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

30 kwie 2012, 13:28

Gośka, Te zdjecia są cudowne!!!!! :ico_brawa_01: Jaka Ty sexy piękna laseczka jesteś! :-D Wszystkiego najlepszego dla Was!!! Niech Wasza miłość z czasem tylko zwrasta!!! :ico_prezent: A swoją drogą za te owoce to Ci też powinnam dołożyć :wpale: :ico_oczko: Dobrze, że nie jest to grudzień i do tych przysmaków już niedaleko :ico_oczko:

Kasiala, ja nie wyobrażam sobie abym nie chustowała :-) Chustowanie jest SUPER i dla mamusi i dla dziecka, no pod warunkiem oczywuście że mama nie ma zakzu noszenia ze względu na kręgosłup :ico_oczko: Jedną chustę już mam, a na inną wymarzoną właśnie poluje na straganie na chustowym :ico_oczko:

Madleine, pamiętaj o laktowaginalu po pływaniu :ico_oczko: Też bym wlazła do jakieś fajnej wody tylko że w okolicy nie mamy fajnej :ico_placzek:

Aniula, już masz nawet wstępnie termin do szpitala? Ojoj jak ten czas leci :ico_olaboga: A cosik wcześniej wspominałaś że chciałabyś psn spróbować, ginka nie pozwala?

My wczoraj w końcu nie pojechaliśmy na przyrodę bo Dawiś po dziennej drzemce miał gorączke, nasilił mu się katar i do tego jeszcze kaszel doszedł :ico_placzek: więc we wczorajszą cudowną pogode kisiliśmy się w domu, dzisiaj też (na 15 idziemy do lekarki) i chyba lipa z naszych planów odnośnie wyjazdów na te wolne :ico_placzek: No chyba że mu szybko przejdzie, oby :ico_sorki: Zaliczyłam wczoraj wypożyczalnie filmów i jak Mały poszedł spać, to zrobiliśmy sobie z Mężem wieczorek filmowy - chociaż tyle :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 kwie 2012, 13:36

A to mąż nie wie, że w pełnym słońcu roślin się nie podlewa bo można popalić? :ico_nienie:
no właśnie ja mu to mówiłam bo też tak słyszałam. A przyszła moja ciotka taka ogrodniczka i mówi że nie podlewa się liści a drzewka owocowe tak :ico_noniewiem: więc już sama nie wiem.
Jakby co, na NK jest troszkę :ico_oczko:
to zaraz Ci wyślę pw żebyś mnie dodała do znajomych to chętnie obejrzę :ico_sorki:
że mama nie ma zakzu noszenia ze względu na kręgosłup
a kiedy ma się ten zakaz? Bo ja mam skoliozę. No ale przy tamtej ciąży i po porodzie mnie nie bolał w ogóle. Teraz mnie boli nad tyłkiem zwłaszcza w nocy jak się przekręcam :ico_olaboga:
My wczoraj w końcu nie pojechaliśmy na przyrodę
szkoda taka piękna pogoda a Dawid chory :ico_olaboga: dużo zdrówka oby szybko przeszła choroba :ico_sorki:

[ Dodano: 30-04-2012, 13:55 ]
Qanchita, już Cię znalazłam na nk więc przyjmij zaproszenie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 kwie 2012, 14:04

A przyszła moja ciotka taka ogrodniczka i mówi że nie podlewa się liści a drzewka owocowe tak :ico_noniewiem: więc już sama nie wiem.
Dla Twojej wygody ja bym obstawała przy naszym wspólnym zdaniu :ico_oczko:

[ Dodano: 30-04-2012, 14:06 ]
już Cię znalazłam na nk więc przyjmij zaproszenie :ico_sorki:
Zrobione :-D

[ Dodano: 30-04-2012, 14:07 ]
julchik22, biedny synuś :ico_olaboga: Akurat jak kilka dni wolnego i ciepełka to dzieci chorują...życie :ico_olaboga:
Zdrówka!!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 kwie 2012, 14:13

Dla Twojej wygody ja bym obstawała przy naszym wspólnym zdaniu :ico_oczko:
no chyba tak zrobię :-D

A zdjęcia prześliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jaka sukienka śliczna :ico_brawa_01: i naszyjnik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 kwie 2012, 14:21

gosia888, dziękuję :ico_sorki:
Dziś z samego rana Jolka złapała album ślubny i tak sobie oglądałyśmy :-) Ciągle się pyta dlaczego Jolki nie ma na tych zdjęciach :ico_haha_01: Dlatego też przyszło mi do głowy żebyś zamieściła swoje fotki przy okazji rocznicy:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 kwie 2012, 18:55

Qanchita, pochwal sie zdjeciami :-)


Dziewczyny a ja znowu jestem zła. Po raz kolejny dzis musielismy wymyslac wymówkę. Tesciowa albo jej mężuś co drugi dzien do nas dzwonią z informacja ( nie z pytaniem) ,ze do nas przyjadą na cały dzien :ico_noniewiem: Kompletnie nie rozumiem tego ciśnienia i natrectwa na przyjazd do nas. Juz maż wymysla caly czas wymowki,ze nas nie ma ,a jak proponuje,ze najwyzej my wpadniemy na chwile do nich albo na ogrodek ( siedza caly dzien na ogrodku dzialkowym babci) to juz nie są chętni na spotkanie. Czyli ewidentnie to nie jest cheć zobaczenia sie z nami tylko przyjazd do nas na cały dzien - tylko po co???? nie mamy willi z basenem tylko normalne mieszkanie,a oni nie umieją odpuscic. Ostatnio szwagierka mi mowi,ze mama jej oznajmiła ! ,ze przyjezdzaja do nas na weekend. Kompletnie nas o tym nie informując. Dobrze,ze poki co maz na to nie pozwala,no ale ile mozna sciemniac i wymyslac wymowki? Nie byloby tez nic zlego ze by wpadli raz na jakis czas,ale oni nie wpadaja na kawę tylko jak przyjada to siedzą do nocy i za nic w swiecie nie chca jechac do domu.W Swieta,ja sie mega zle czulam ,byla godz 23 ,maz mial odwiezc siostre( ona i tesciowa mieszkaja blok w blok wiec obok siebie) a oni sie pytaja " my tez juz musimy jechac? mozemy jeszcze zostac?" W nonono mieli ,ze ja wtedy zygalam non stop i tylko marzylam o spaniu,a siedzieli juz 10 h i jeszcze im bylo mało.

Przepraszam,ze tak truje,ale musialam to gdzies napisac. Cholera nie wiem co ich napadlo,ale ja mam dosc ciaglego tlumaczenia im ,ze nas nie ma,albo jestesmy zajeci skoro chodzi im tylko zeby sie komus zwalic na glowe i miec gdzie posiedziec ;/
Tymbardziej,ze maz ma chora noge i ja musze przy nich skakac ;/ Tesciowa ostatnio mi mowi " ja nie rozumiem,czemu Wy PO MNIE nie dzwonicie,ja bym chciala przyjechac i np Wam ubrania poskladac" :ico_szoking: WTF ??? I mowi,ze fajnie bo jak bedzie cieplo to bedzie mogla do nas przyjezdzac juz rano tramwajem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ratunku!!!! Noramlnie juz sie boje co bedzie jak sie dziecko urodzi...wyprowadzic sie na koniec polski przed nimi to mało.

A co lepsze okazalo sie,ze tesciowa ma wielkie pretensje do moich rodzicow bo odwazyli sie wyjechac na weekend majowy,a przeciez jej syn ma chorą nogę i jak oni mogli go tak zostawic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: no zesz....oni nie kiwną palcem zeby mu pomoc,moj tata wozi caly czas meza do lekarza,robi nam zakupy a oni jeszcze z takim tekstem... :ico_zly: jeszcze raz sory za esej ,ale wsciekjla jestem

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

30 kwie 2012, 19:28

Madleine Rozumiem twoja frustrację. I dobrze ze sie wygadalas przynajmniej ci ulzy. A powiedz mi jakby tesciowa przyjechala to jeden dzien odbebnicie moze jakos i da spokoj na dluzszy czas? czy bedzie sie napraszala dalej>

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 kwie 2012, 19:34

jeden dzien odbebnicie moze jakos i da spokoj na dluzszy czas? czy bedzie sie napraszala dalej>
niestety juz to probowalismy,po kilku dniach znowu chcieli przyjechac... :ico_placzek:
Byla u nas 2 tygodnie temu " niby pomoc",po czym jak przyjechala to sie zapytala po co ja wogole sprzatam bo to bez sensu i szkoda czasu,posiedziala ,ten jej maly syn ( tzn 11 lat) zrobil rozpizdziel w calym mieszkaniu i mialam potem 3 razy wiecej roboty.
I juz kolejny raz myslelismy...dobra niech przyjedzie potem bedzie spokoj,ale ostatnio cos ich opetalo i non stop chca do nas ptrzyjezdzac i to na cale dnie...i to nawet juz nie pytają nas tylko informują,ze przyjadą.a tego nie jestem w stanie wytrzymac. Jak ktoś chce komus pomoc i go odciazyc to nie zwala mu sie całą rodziną na głowę na cały dzien ,a oni caly czas twierdza,ze przyjada i nam pomoga bo maz ma chora noge,a ja jestem w w ciazy to potrzebujemy pomocy ( niby w czym do jasnej??? ) tylko,zer ich pomoc sprowadza sie tylko do tego,ze przyjada,zjedza,napija sie,znowu zjedza,napija sie,tak minie kilka godzin i nie da sie ich wyp;rosic,a ja latam i im usluguje ;/

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

30 kwie 2012, 20:48

Madleine, :ico_pocieszyciel:

Qanchita, ja też chce Twoje slubne zobaczyć :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość