Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 maja 2012, 10:10

Witam,
Wszystkiego najlepszego dla Dawidka i Milenki :ico_urodzinki:

Patrycja :ico_brawa_01: za jazdę wiem jak ciężko tyle godzin za kółkiem. A Filipowi się nudziło i tak krzyczał czy rozdrażniony po szczepieniu? To szczepienie to świnka, odra, różyczka, tak? Ono jest w udo czy w ramię? My też musimy się umówić do pediatry na bilans i szczepienie ale zrobię to po wizycie u alergologa, a tę mamy za tydzień w środę.

U nas lepiej, choć Matuś nadal rozdrażniony i woda z nosa leci ale zaczął jeść a dokładniej pić mleko w większej (normalnej) ilości. Z obiadkami to różnie-raz zje więcej raz mniej ale mu się nie dziwię bo nam też w taki upał się nie chce jeść.

Trochę obiecanych zdjęć z urodzin-tatusiowi chyba z wrażenia ręka się mocno trzęsła :ico_oczko: i nie tylko
Obrazek
Obrazek
Obrazek

leniuchuję
Obrazek
w zoo
Obrazek
a w klatce były małpki
Obrazek
będę duży jak... żyraf Tofik
Obrazek
pomagam tacie
Obrazek
Obrazek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 maja 2012, 09:00

czesc

j tylko na chwilke, na dluzej wpadne pewnie dopiero po weekendzie
dzis reszta zakupow, w piatek rano jedziemy do mamy
Toska ostatnio bardzo zle spi, mam wrazenie ze z cycem non stop, ale dzis odkrylam przyczyne - dwie dolne czworki sie przebily :ico_brawa_01:

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 maja 2012, 09:01

Hej,
za pierwszy rok mojego Szczęścia
Obrazek
Obrazek

Emilia dla Ciebie i P wszystkiego naj...
Obrazek

Miłego weekendu.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2012, 09:01 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 maja 2012, 09:01

Murchinson, fajne zdjecia, Mati to juz duzy chlopczyk :ico_brawa_01:
świeczke zdmuchnal?

[ Dodano: 02-05-2012, 09:03 ]
za pierwszy rok mojego Szczęścia
sto lat dla Mateuszka, niech rosnie chlopczyk grzeczny i zdrowy
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
no i dla pozostalych, juz roczniakow tz najlepsze zyczenia przesylamy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Emilia dla Ciebie i P wszystkiego naj...
dziekije za pamiec :ico_sorki:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: prosze sie czestowac :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 maja 2012, 09:59

świeczke zdmuchnal?
Trochę brat mu pomógł :ico_oczko: Dziękujemy za życzenia.
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: prosze sie czestowac :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Ja z chęcią.

Jak młody wstanie jedziemy do Łodzi do ogrodu botanicznego bo właśnie kwitnie 50tys. tulipanów, tak mała Holandia.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 maja 2012, 13:13

Murchinson, sto lat dla Mateusza

emilia7895, sto lat dla Was, i udanej zabawy

Murchinson, jesli pneumo jest w udo to te szczepienie o ktore pytasz jest w ramie, bo dostal i tu i tu. Chyba to jazda na niego tak dzialala bo od srody do piatku nic a w sobote taki wrzask.
R sie smieje ze niemiecki luft na Filipa dziala ze chyba musi tu zostac. W dwa dni nauczyl sie stabilnie chodzic choc nadal chetniej dociera wszedzie na czterech no i nauczylam go (na nieszczescie dla siebie) schodzic z wersalki. Teraz sekunda i juz stoi na podlodze a ty go gon.

Musze Wam sie pochwalic ze dostalam sie na 3 kursy z unii, nie z pupu bo na nich polegac nie mozna ale znalazlam sobie taka instytucje ktora je realizuje w ostatniej chwili zlozylam papiery, zglosilam zainteresowanie 3 kursami i wszystkie mi przyznali. Dostalam 120 godz niemieckiego i 2 kursy z finansow i ksiegowosci. Bo to w ramach projektu dla osob chcacych sie przekwalifikowac. Skoro nie moge dostac pracy w zawodzie musze tak
kombinowac

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 maja 2012, 17:09

Murchinson, jesli pneumo jest w udo to te szczepienie o ktore pytasz jest w ramie
Tak, pneumo jest w udo. Reakcja poszczepienna może być nawet tydzień po szczepieniu szczególnie właśnie po tej MMR. Dziękuję za życzenia.
Super z tymi kursami, a możesz mi podać namiary na te instytucje (jak będziesz już w domu i jeśli one działają poza Twoim regionem) to może tez złożę przy kolejnym kursie. U mnie też takie (sporo jest językowych) niby dla osób chcących się przekwalifikować, szukających pracy i bezrobotnych ale zawsze trzeba przynieść zaświadczenie że jest się zatrudnionym :ico_puknij: mimo iż zajęcia są po godzinach pracy.
No i ogromne brawa dla Filipka. My Mateusza tez uczymy schodzić z łóżka bo ten to najchętniej na czterech głową w dół by złaził.

Matuś usnął w drodze powrotnej i śpi jeszcze.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 maja 2012, 17:18

Hejka!

Sio lat dla wszystkich roczniaków :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Niech rosną zdrowo i kolorowo :-)

Ale upały co? Aż dziecku za gorąco na zewnątrz :ico_sorki: ale pięknie nam wszytsko zakwitło i wstaje się z uśmiechem na ustach :-)
Maksio też już stabilnie chodzi, wręcz biega, bo po co chodzić wolno! :-) Przełożyliśmy roczek na sobotę bo akurat wszyscy zaczęli gdzieś wyjeżdżać!

Murchinson, świetne zdjęcia i torcik prześliczny! :ico_brawa_01: Mati się cały czas zmienia!

Patrycja, :ico_brawa_01: dla Filipka za chodzenie! A z jakiej instytucji te kursy.Pewnie ucz się kobito nigdy nie wiadomo jak się życie potoczy!

Emilia, baw się dobrze :-) I :ico_brawa_01: dla Tosi za ząbki, idzie jak burza!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 maja 2012, 20:53

Mati się cały czas zmienia!
Oj, tak. Wczoraj oglądałam zdjęcia od urodzenia i widać bardzo wszystkie zmiany. Dziękuję.
Oby Wam pogoda na grilla urodzinowego dopisała bo deszcze zapowiadają.
Pewnie ucz się kobito nigdy nie wiadomo jak się życie potoczy!
Tez jestem tego zdania.

Emilia, teraz doczytałam o ząbkach :ico_brawa_01: ale Tosia chyba i tak lepiej znosi ząbkowanie?, niż Marcel bo jemu szły ekspresem.

A tu trochę zdjęć z kolorowego i przepięknie pachnącego "zawrotu głowy"
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Trochę Was zarzuciłam zdjęciami-limit na zdjęcia na forum wyczerpany :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

02 maja 2012, 21:35

hej dziewczyny

Przyszłam w imieniu AniaWlkp, Nie ma bidulka internetu i dlatego nie zagląda,prosiła abym was wszystkie pozdrowiła :-) wróci jak tylko podłaczą jej internet :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość