Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 maja 2012, 20:44

[quote="julchik22"][/quote] z tego co wiem to nie mozna wspolnego profilu miec,chyba ze jakos ominiecie regulamin :-)
Ja nk juz nie mam hohoho kilka lat,zdecydowanie wole fb i korzystam poki mam jeszcze duzo czasu :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 maja 2012, 21:30

Nk raczej traktujemy jako narzędzie do zgromadzenia kontaktów do znajomych, ale aktywni prawie nie jesteśmy
to tak jak ja. Na fb częściej zaglądam ale traktuje to jako formę czatu z koleżanką. A tak to nie umieszczam nic.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 maja 2012, 23:50

A ja nie miałam Malinowej na FB :ico_noniewiem:

Mamusia28 a jakie masz ciśnienie? Bo ja mam 100/50, 100/60 i jak jeszcze aura mało sprzyjająca to jestem też do niczego :ico_zly:

Hehe...a ja chyba jestem na wszystkich portalach społecznościowych:)
Kiedyś zaczynałam od grono.net...w sumie dzięki temu lepiej się z mężem poznałam:)
Robiliśmy sobie takie grono meetingi...kupę ludzi fajnych się poznawało:)
Później nk, profeo, studentix (który już chyba nie istnieje), goldenline i fb :ico_haha_01:

julchik22, a Ty co porabiasz w ogóle? Pracujesz jeszcze że mówisz że czasu Ci brak? Czy synek taki absorbujący? :-)

Kurcze...Zadzwonił do mnie kuzyn po 22 i oznajmił że przyjeżdżają jutro :ico_szoking: No to mu mówię, że jutro mamy gości a on że czy 3 os. więcej zrobią nam różnicę :ico_szoking: No ludzie są tak bezpośredni że głowa mała :ico_olaboga:
To pytam o której chcą przyjechać a on mi na to że wyjadą z rana bo nie ma klimy w aucie i tak samo rano będą wracać..czyli oznajmił mi przy okazji że będą u nas nocować :ico_zly: A ja już siły nie mam...cały dzień dziś przy garach bo jutro rodzinka przyjeżdża...jeszcze zamiast 5 osób będzie 8 i jeszcze z noclegiem :ico_olaboga:
A to są ludzie którzy chcą żeby wokół nich latać :ico_zly:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

03 maja 2012, 08:36

Qanchita No bezczelni Ci Twoi Goscie!!!! Pewnie dzisiaj nie bedziesz miala czas pisac ale daj znac jak pojada i jak wszystko ogarnelas.
Co do mnie to od wczoraj mam 37,2 i dlatego sie tak slabo czuje, zimne poty mnie oblewaja. Na dodatek dzisiaj rano jak robilam kupe..... polecialo duzo krwi i skrzepy z odbytu i sie zdenerwowalam:(
Mam jakis stan zapalny znowu. Jutro bede robic CRP i standardowe badania do lekarza zobaczymy co wyjdzie. Oslabiona jestem a dzisiaj moj maz jedzie na grilla do znajomych bo za tydzien jest ich swiadkiem na weselu i nic jeszcze sie nie dogadali. I zostane sama z chora tesciowa:/

[ Dodano: 03-05-2012, 08:37 ]
Aha ...jak nazywa sie grupa na fb ? Chetnie sie przylacze:)
Ostatnio zmieniony 03 maja 2012, 12:16 przez Mamusia28, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

03 maja 2012, 09:21

Mamusia28, dodaj mnie do znajomych na fb albo ktoras z dziewczyn i my Cie dopiszemy,bo tak to sama grupy nie znajdziesz bo jest tajna hehe ;-)
Qanchita, co za bezczelnosc!!! no poprostu szok,jak mozna sie tak komus zwalac na glowe ,nie dosc ,ze wiedzac ze jestes w zaawansowanej ciazy to jeszcze przeciez masz juz wczesniej umowionych gosci!!!! wrerrr trzymaj sie tam jakos :*

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

03 maja 2012, 10:59

Witam kochane i stawiam torta jak ze na czasie za moją 30-stke w sensie ciążowym :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: częstować się do bólu :-D
Obrazek

[ Dodano: 03-05-2012, 11:02 ]
Qanchita ale się rozbawiłam siusiakiem Twojej córki :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: myśląłam ze padnę :-D

ja może dzisiaj dodam zdjecia z naszego ślubu na FB mam na NK ale mało używam tego portalu :-)

Juchlik slub w Rzymie :ico_szoking: no to ogromne :ico_brawa_01: za pomysłowość i oryginalność powiem że każdy w myślach ma jakąś wizję ślubu ale w Rzymie... pięknie :-)

Rozpływam się kur*** u mnie w domu już mam 28 st a rol;ety zasłoięte co będzie jak odsłonię to ze 40 tu się zrobi :ico_sorki: wiatrak nie wyrabia masakraaaaa

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

03 maja 2012, 12:18

Kasiala Gratuluje skończonej 30 :):):) Ale ten czas leci. Na upal proponuje letni prysznic i duuuzo pic i pic. A nie dasz rady zrobic przeciagu? U mnie wiaterek troche zawiewa i da sie zyc mimo ze w bloku.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

03 maja 2012, 12:46

jakoś odrzyłam teraz bo rano myślałam ze się rozpłynę teraz jakoś ten wiatrak daje rade :ico_sorki: dzisiaj szwagierka z mężem i dzieckiem przychodza na obiadf i zjedzą mi moje ciasto truskawkowe :ico_szoking: :ico_sorki: no cóz podziele się :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 maja 2012, 13:30

Kasiala, :ico_brawa_01: za 30-stkę! :-) Fajny torcik :-)

Qanchita, no ja teraz nie pracuję, ale Synuś rzeczywiście jest moooooocno absorbujący. Mieszkamy w małym mieszkanku, gdzie on się nudzi i mi non stop nudzi, więc większosć czasu spedamy na dworze - zwłaszcza że mamy pod nosem Botanik, a w nim mnóstwo zieleni, kaczek, bażantów i Dawida rówieśników z którymi można pograć w piłkę, powymieniać się zabawkami - i tak spędzamy 70% czasu dziennego - reszta to jakies pranko, mieszkanka ogarnianko, gotowanie i dnia brak - proza życia... Ponadto moje dziecko jest takie że za żadne skarby samo się nie zabawi - nie ma opcji żebym ja np gotowała, a on się czymś bawił - nawet przy mnie na kuchni. Wspólnie średnio nam wychodzi bo on się niecierpliwi, więc niektóre czyności musze robić jak on śpi...stąd brak czasu :ico_oczko:

Qanchita, ja bym pogoniła takich gości do jasnej...co za bezczelność ! :ico_zly: Nie cierpię takich wygodnickich - wsadzić do kogoś d....pę i tańcujcie wokół nich :ico_zly: A do siebie zapraszaja? Bo z tego co ja obserwuje tacy są niechętni do zapraszani do siebie :ico_zly:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 maja 2012, 14:31

julchik22, dopisałam cię do odliczania od 120 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość