Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 maja 2012, 14:28

Ja też znalazłam... Canpol robi staniki do karmienia:) Bardzo wygodne były, przewiewne, nigdzie nie uciskały. Polecam też ze wzgl. na cenę.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 maja 2012, 18:19

no i już jestem. Morfologia poleciała bardzo dostałam żelazo, kwas foliowy 5mg i b6 :ico_zly:

Usg było tylko takie poglądowe. Pokażę wam buźkę

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 maja 2012, 19:06

hej dziewuszki. spędziłam prawie 3 dni u rodziców , znów się podtuczyłam :ico_oczko:
dziś robiłam wymaz, wyniki za tydzien. oby nic nie wyrosło :ico_sorki:
Mamusia, byłas dziś u gina z tym CRP?
Gosia, śliczny smyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja mało co leżę bo tyle roboty :ico_olaboga: przy każdym ruchu tak mnie boli w kroczu i biodra i w ogóle- każdą kosteczke tam czuje :ico_szoking: mam nadzieję że rozwarcia nie mam jakiegoś wielkiego bo czasem mam wrażenie że sie tam rozchodze w szwach :ico_olaboga:
torba dalej nie dopakowana :ico_wstydzioch:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 maja 2012, 19:20

Gosia, śliczny Synuś! :ico_brawa_01:

Marta, fajnie że troche odpoczełaś u rodziców, ale nie nadwyręzaj sie teraz za bardzo! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

07 maja 2012, 19:39

gosia888, slicznosci :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 maja 2012, 19:39

Marta26, a właśnie myślałam o Tobie że w maju już miałaś być dużo na forum a tu nic cisza :ico_olaboga: No i nie pracuj dużo na forum posiedź :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

07 maja 2012, 19:39

a ja mało co leżę bo tyle roboty
niedobrze kochana, odpoczywaj duzo!!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

07 maja 2012, 20:49

Witam kochane...

sorki ale nie wstawiłam brzucholka bo mąż mi podsiadł kompa i nie miałam jak a później sprzątanie, kąpiel i zaiwaniałam do szkoł rodzenia :ico_sorki: 3 godziny tam byłam masakra :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale co nie co się dowiedziałam np co do tego szpitala należy mieć ze sobą i co spakować do torby -) i ze miesiąc przed planowanym terminem porodu torba powinna być spakowana na tip top. np u Nas w spzitalu nie trzeba golić krocza i dbają o to żeby je chronić w chwili kiedy lekarz stwierdzi ze nie ma możliwości ochrony i trzeba naciąć to położna jednorazówką goli i tylko w tym iejscu gdzie będą nacinać i szyć. Lewatywa nie obowiazuje chyba ze któaś rodząca chce to trzeba sobie kupić i w szpitalu też położna robi ogólnie spoko takie praktycze rzeczy
Najważniejsze to umieć ocenić czy to poród czy tylko "ćwiczenia" i że po odejściu wód jeżeli nie były one zielone i nie ma GBS (paciorkowca) to spokojnie do 6h można przyjechać do szpitala tylko należy też pamietać żeby sprawdzać ruchy dziecka no i chyba ze skurcze już się nasiliły to też wio do szpitala i jeszcze żeby nieprzyjeżdżać wcześniej zanim skurcze nie będą co 5 minut i trwały 30sekund ojjj dużo by pisać

łaskawie mąż ze mną pojechał nie odezwaliśmy się ani słowem do siebie a teraz zaczęła się wojna sms bo on poszedł do pubu informując mnie o tym sms i on nie wie o co ja się "złoszczę" bo nic się nie stało a wszystkie wybryki jakie zrobił łacznie z powrotem o 7 rano do domu p odobno wiedziałam :ico_noniewiem: ale zostałam zaskoczona bo pierwsze słyszę...

Marta witaj!!! kochana odpoczywaj przy forum z Nami a nie forsuj się rpzy innych pracach :-D

Kochane a jak z tym stanikiem gdzie takie kupić i jak dobrać? bo dzisiaj w skzole mówili włąśnie żeby stanik bez fiszbin i na szerokich ramiączkach zeby później nie było "zwisów jamajskich" (cytat położnej) :ico_smiechbig:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 maja 2012, 22:39

Kasiala to ty mnie pytałaś o opinie tych dwóch szpitali w Krakowie? Jeżeli tak to proszę podaj mi jeszcze raz ich nazwy, zapisałam sobie na kartce ale mój M tak sprzątał na biurku że znikła :ico_sorki:
Jak pomyliłam osobę to sorkiiii....

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

08 maja 2012, 08:27

Marta26 Chyba trzeba na ciebie na krzyczec - prosze lezec!!! Moja kolezanka w 35 tygodniu miala takie rozwarcie ze lekarze mowili ze mozna glowke reka poglaskac i musiala lezec bo sie akcja porodowa nie rozpoczynala...wiec prosze uwazaj na siebie.
Co do wizyty i G to nie bylam bo nie bylo wolnych terminow, chcialam na srode przelozyc tez full wiec juz poczekam do czwartku bo mam na rano moze nic sie nie wydarzy w tym czasie.
moni26 Ja pytałam o Siemiradzkiego.

Kasiala Przypomnisz mi, w którym szpitalu bedziesz rodzila? Jakbys mogla pisac co mowia w tej szkole rodzenia to bede wdzieczna np co ma byc torbie mamy i dziecka? I jakies inne ciekawe newsy.... ja to nie mam kogo zapytac nawet:/
Chcialam tez zapytac was wiem ze ten watek juz byl o hemoroidy bo zrobily mi sie takie olbrzymy ze szok - robie oklady z kory dębu, smaruje posterisanem ale nic to nie daje, czy mozecie powiedziec tak szybko co u was sie sprawdzilo?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość