szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 maja 2012, 12:47

A powiedz mi w jakim programie to robicie?
o ile sie nie mylę to Picassa

[ Dodano: 07-05-2012, 19:51 ]
A co to za cisza ??
Moja śpi więc mam luzik.Dziś mi ciągle spała . Nie wiem czemu tak ale mam nadzieje że to nic złego .
Znalazłam promocje ekologicznych pływaczek i zaraz kupie małej . Na basen może nie pójdę na razie z nią ale w domu bedzie mieć swój basenik więc się przydadzą.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 maja 2012, 20:30

szkieletorek a Mala zawsze taka powazna do zdjec?ty piekny usmiech a ona jak zaczarowana patrzy w obiektyw :ico_oczko:

ja zajadam sie tostami :ico_wstydzioch: i czekam az moja mlodsza zasnie, ale ona poki co woli walczyc w lozeczku..
a dzis nowa umiejetnosc - posunela sie dwa raczki (tzn poraczkowala dwa razy do przodu :-) )do przodu, ale potem automatycznie asekuracja w siadzie :ico_oczko:
jak zasnie to zgram pare fotek

[ Dodano: 07-05-2012, 21:41 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 maja 2012, 07:35

ladybrid widzę że wycieczka udana .Dziewczynki zadowolone i uśmiechnięte buzie mają.
A tutaj nadal cisza.
U nas kolejna noc cudowna bo bez pobudki.Wstała o 6:30 ale to wina P bo poszedł sprawdzić czy wszystko ok i drzwiami się bardzo głośno zatłukł.
Tak to mi się podoba ale wiem że po takich fajnych nocach przychodzą te złe.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

08 maja 2012, 07:58

Witajcie kochane:)
U nas pogoda sie psuje,a tak łądnie było,korzystalismy ile można,a teraz raz zimno raz ciepło,że nie wiadomo jak się ubrać. Mała zaczyna mi na nóżki stawać,przy łóżeczko podciągnie się bez problemu ale te nóżki jakie krzywe :-D
A ja zaczęłam mieć problemy z zębami :ico_placzek: szok kiedy ja nigdy takich problemów nie miałam :ico_placzek: Mam do naprawienia 1 i 2 ,mam masakrycznego doła,wczoraj na chwile byłam u dentystki żeby zobaczyła co i jak ,noi trzeba je naprawić,za przegląd zapłaciłam 50zł,ale dostałam żel do remineralizacji,a teraz ide 29 i musze mieć minimum 250zł w kieszeni ,doła mam cholernego :ico_placzek:

ladybird23, dziewuszki jakie uśmiechnięte :ico_brawa_01: widac ze wypad udany :ico_brawa_01:
szkieletorek, śliczne foteczki a jaka ty szczuplutka :ico_szoking: To malutka ładnie ci śpi ,może już obrała swój rytm spania :-)

i foteczki :)

Laleczka

Obrazek

z mamusią

Obrazek


z tatusiem

Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

08 maja 2012, 08:23

wszystkie zdjęcia super, dzieciaczki rosną nieubłaganie co?

szkieletorek Ty to jesteś super laseczka:):)karina22, Ty też, jak wy to robicie, zdraździe ten sekret, bo ja mimo zmiany diety i w ogóle mało co chudnę, no niby mam już wagę sprzed ciąży z Dorianem ale do celu mi jeszcze daleko:( A Wy takie szczupłe

U nas 2-3 zebole naraz idą, jakoś mały to znosi. ale łobuz straszny, wszędzie go pełno i tylko na nogach, juz chodzi z pchaczem albo najlepiej jakby ktoś za ręce trzymał, nie chce siedzieć ani leżeć.Nocki bez zmian, czasem jedno kamirnie prześpi, więc budzi się po 2 razy w nocy, ale nadal się budzi i tak samo Eliza coś mi znów wstaje często.
Pogoda u nas deszczowa już prawie 2 mniesiac, wie c depresyjnie o słoneczku to ja marzę by móc spokojnie wyjśc na dwór bez obawy że za 3 minuty lunie deszcz.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

08 maja 2012, 08:33

elibell, sekretu żadnego nie mam, ja zawsze chuda byłam,tylko najbardziej mnie brzuch dołuje,wiem,że tak odrazu nie bedzie taki sam,ale jednak patrzec na niego nie moge :-D
Dorianek już sam na nózkach przejdzie przy pchaczu??szybciutko nie?? zdolny chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

08 maja 2012, 08:48

cześć dziewczyny :-D

szkieletorek, ladybird, karina, śliczne zdjęcia, dzieciaczki boskie

Też korzystałam maksymalnie z pięknej pogody, dlatego nie zaglądałam. W sumie to dopiero wczoraj wróciliśmy. Mama wyjechała, więc my pomieszkaliśmy w tym czasie u niej. Fajnie było, bo mam tam koleżanki z dzieciaczkami, więc ciągle coś się działo, grillowaliśmy i odpoczywaliśmy. Zdjęć nie mam, bo ciołek ze mnie i aparat leżał sobie w domu.

Piotruś nauczył się tydzień temu siadać z czworaczków, teraz to już chyba nie będzie raczkował, ha ha :-D :ico_oczko: bo co go dam na podłogę, to od razu siada :ico_oczko:

elibell, słonka życzę i brawa dla Dorianka :ico_brawa_01: jaki on silny :ico_szoking: Dla mnie to abstrakcja, nie potrafię sobie nawet wyobrazić Piotrusia jak stoi, a co dopiero chodzi :-D on dla mnie jest ciągle taki malutki :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

08 maja 2012, 08:57

oj pomyka skubaniec przy tym pchaczu i to nieźle, on nie chce w ogóle siedzieć, jak nie może chodzić to stoi cały czas aż nogi posłuszeństwa odmówią i na chwilę na tyłek bachnie.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 maja 2012, 10:02

witam,

oczywiście z kawusią, Izę położyłam do spanka :ico_sorki: jutro mam wolne więc zaliczę jakiś dłuższy spacer z dziewczynami :ico_sorki: bo piękna pogoda u mnie się robi :ico_sorki:
tylko na nogach
bardzo jest silny :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 maja 2012, 11:02

Karina ty też szczuplutka dziewczyna a urodziłaś troje dzieci więc brzuch musi mieć czas .Ja mam taki jak przed ciąża ale to moje pierwsze dziecię.
Zdjęcia śliczne . Malutka uśmiech od ucha do ucha.

Elibell kurde to silny chłopak z twojego.

Dziewczyny czy któreś z dzieci nie siedzi jeszcze ?Znaczy że jak posadzi się je to samo się nie umie jeszcze utrzymać? Ja wiem że każde inaczej się rozwija ale moja już 7 miesięcy ma a nie utrzyma się.Będę na szczepieniu jutro bo ostatnio wolne mieli lekarze to zapytam .

Obiadek zrobiony. Teraz idziemy z Lili do sklepu po ryż bo mi brakło i pewno będzie mieć drugą drzemkę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość