moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

08 maja 2012, 09:02

moni26 Ja pytałam o Siemiradzkiego.
upss więc namieszałam i pomyliłam osoby :ico_sorki: wybaczcie, ale moderując wątki i czytając tyleee postów... Jak kuzynka wróci do Krakowa to się dowiem.

Już wiem Kasiala pytała o Żeromskiego :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

08 maja 2012, 09:41

Mamusia28, jeżeli chodzi o hemoroidy, to nie podpowiem nic odnośnie maści ALE bardzo pomagają podmawania się zimną wodą (dla wytrwałych) i wiem że należy jaknajrzadziej leżeć/spać na plecach bo wówczas jest większy nacisk, co sprzyja wyłażeniu hemoroidów - zawsze na boczku :ico_oczko: Wiem że nie jest to łatwe zwłaszcza w przypadku Mamusiek, które muszą dużo leżeć, ale gdzieś wyczytałam że jest to ważne :ico_noniewiem:

[ Dodano: 08-05-2012, 09:52 ]
Kasiala, jak tam na małżeńskim froncie? :ico_oczko:

Odnośnie staników - każda lubi co innego - najlepiej jest przymierzyć i zobaczyć w którym jest wygodnie, ale fakt - nejlepsze są bawełniane z szerokimi ramiączkami, bo tu najbardziej o wygodę chodzi :ico_oczko: Ja miałam wiele różnych do karmienia i najlepiej się sprawdził stanik firmy Alles - najczęściej był ekspolatowany i nadal jest swietny - od kilku miesięcy znów mam go na sobie bo po prostu jest wygodny - do chodzenia w domu, do spania, pod jakiś podkoszulek też. Nie nadaje się tylko pod bluzeczkę na ramiączka - tu coś bardziej wyrafinowanego trzeba poszukać bo te grube szelki jednak wyglądają jak wyglądają :ico_oczko:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

08 maja 2012, 10:06

Jupi mój mąż wreszcie zabiera sie za malowanie ścian jest szansza ze przed weekendem skonczy i wreszcie zacznie sie urzadzanie mieszkania :):):)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 maja 2012, 10:47

Jupi mój mąż wreszcie zabiera sie za malowanie ścian jest szansza ze przed weekendem skonczy i wreszcie zacznie sie urzadzanie mieszkania ):)
To super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja zaraz mykam do mojego lekarza na nfz po l4.
Ale po 2 tygodniach przerwy wlozylam swoje ciazowe spodnie i ledwo ledwo w nie weszlam... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Cholera az sie boje dzisiejszego ważenia w takim razie bo wczesniej musialam miec do tych spodni pasek bo mi spadaly wiec musialo mi sie sporo przytyc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
P.S. chociaz po cichu licze,ze po praniu sie skurczyly hehe :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

08 maja 2012, 11:01

Witam kobietki z terminem letnim, czasem Was podczytuję, bo sama niedługo drugi raz będę mamusia czerwcową, z pisaniem u mnie gorzej, wiec sorki że się wtrącam, ale mam pytanie, bo widzę że poruszyłyście temat biustonoszy!Julchik - piszesz ze dobry Alles, właśnie przeglądałam na allegro i bardzo mi sie podobają, poprzednio miałam zwykłe canpola bodajże, powiedz skoro te alles maja usztywnianą miseczkę?bo maja tak?to nie przeszkadza w karmieniu?nie utrudnia?te zwykłe lekkie bawełniane po prostu sie odciagało i nie zawadzały a jak z tymi alles jest?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 maja 2012, 11:25

hej dziewczyny
czy mozecie powiedziec tak szybko co u was sie sprawdzilo?
na mnie maści niewiele działały. Ja stosowałam czopki posterisan no i spytałam się lekarza czy mogę stosować czopki hemorectal są 3 razy tańsze a super a on pozwolił mówi że mnóstwo ciężarnych je używa. Do tego mi siostra poleciła taki sprzęt wiem że strasznie brzmi "anurex" wpisz sobie na allegro czy w googlu. To taki przyrząd co się wkłada do zamrażarki a potem jak czopek i to właśnie wymraża te hemoroidy. Ona mi polecała najlepiej dwa kupić. Ja w sumie kupiłam jeden i działa. Teraz mam dużo lepiej :ico_sorki: no i ciągle stosuje na przemian ten anurex i czopki. Ale niestety dalej mam chociaż już nie uprzykrzają życia. Po porodzie idę je operacyjnie usunąć bo lepszych efektów już nie będę miała. Aha mi kiedyś babka w aptece polecała nasiadówkę z pokrzywy. Ale nie robiłam więc nie wiem.
stanik firmy Alles
Obrazek
ja też miałam i był super :ico_brawa_01: tylko że wtedy miałam mniejszy rozmiar. Muszę poszukać większych.

Aleksandrowicz, witaj :ico_brawa_01: co do biustonosza alles to wkleiłam zdjęcie. Ja miałam taki mięciutki bez fiszbin. I bardzo go polecam.

[ Dodano: 08-05-2012, 11:26 ]
o tutaj lepiej widać

Obrazek

[ Dodano: 08-05-2012, 11:27 ]
znalazłam na allegro 75E i się zastanawiam czy kupować w ciemno czy będzie dobry :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 maja 2012, 12:18

Witam sie z :ico_kawa:

gosia888, :ico_brawa_01: dla waszego pieknego synka slicznie pokazal buzke :-)
Co do tego stanika ja sie wacham zamawiac przez internet nie ma jak mozesz zmierzyc :ico_noniewiem:

mamusia :ico_brawa_01: za rozpoczecie malowania no teraz to juz pojdzie szybciej :ico_oczko:

Aleksandrowicz :ico_brawa_01: witaj na naszym watku

Ja juz mam prawie cala torbe spakowana do szpitala jutro wizyta zobaczymy jak nisko jest nasza krolewna hehe

No i co tam jeszcze mialam pisac :ico_noniewiem: oczywiscie skleroza nie boli i juz zapomialam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

08 maja 2012, 12:33

Aniula, gratuluję już 9 okienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 maja 2012, 12:42

Kasiala, ooooo matko nawet nie zauwazylam :ico_szoking: :ico_szoking:
DZIEKUJE :ico_buziaczki_big:

no to mam ostatni miesiac :ico_ciezarowka: :509:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

08 maja 2012, 12:55

Gosia - dzięki za odpowiedź w sprawie stanika, ja tez właśnie na 75 E się skłaniam, i również przez allegro, albo jest strona alles, w sklepie nigdzie nie widziałam niestety, szkoda, może jeszcze w poznaniu poszukam jak akurat będę, bardzo fajne sie wydaja te staniki i koszule nocne maja fajne!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość