julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

08 maja 2012, 13:17

Aleksandrowicz, ja mam właśnie identyczny stanik jak na zdjęciu co wkleiła Gosia - mięciutki, bawełniany, niezniszczalny i nie ma mu równych :-D Też jestem w tym momencie na etapie poszukiwania jeszcze jednego, ale na All w moim rozmiarze nie ma - zresztą nie ma to jak zmierzyć w sklepie, więc najpierw poszukam lokalnie. Miałam jeszcze jeden model z tych dostępnych na All, wyglądający jak usztywniany, ale nie był usztywniany (jak znajdę zdjęcie to wokleje) - też był ok, ale do noszenia na codzień znacznie wygodniejszy ten pierwszy :-D

Aniula, :ico_brawa_01: wkroczenie w 9 m-c :-D

[ Dodano: 08-05-2012, 13:19 ]
O dokładnie ten jeszcze miałam:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 08-05-2012, 13:21 ]
Naszła mnie dzisiaj straszna ochota na truskawki. Przechodziłam właśnie obok targu, patrze 42 zł/ kg :ico_szoking: Pytam się dlaczego takie drogie, a pan mi odpowiada że są z Grecji. To ja mu że za tę cenę to już by z Raju mogły być :ico_haha_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

08 maja 2012, 13:29

Aleksandrowicz, ja mam właśnie identyczny stanik jak na zdjęciu co wkleiła Gosia - mięciutki, bawełniany, niezniszczalny i nie ma mu równych
dobrze wiedzieć :-) bardzo dziękuje, więc i ja będę na taki polować, zresztą trzeba miec kilka więc moze zaryzykuje z tym rozmiarem :-D fakt, że nigdy przez net nie kupowalam stanika

a jeszcze poruszę jeden ważny dla mnie ostatnio temat - fotelik samochodowy, przy starszym miałam gondolę, ktora miała adaptery na pasy i pas w środku, nadal ja mam, ale do auta jednak zdecyduję się juz na nosidełko fotelik, bo i bezpieczniejsze przeciez i mniej miejsca, a dziecko przez czas podróży nie musi na plasko być, więc - jakie polecacie???jakie kupujecie?ja zostaje przy firmie maxi cosi, ale nie wiem jaki model, ten najnowszy wydaje się być na moje oko mało wygodny dla dziecka, bo nie ma jednolitego wyłożenia, w sensie jakieś przewidlenia/jakby dziury w tej wkładce ma, widziałam tez cabrio i się wydaje pod tym wzgledem wygodniejszy, tzn ma wlaśnie jednolita powierzchnię pod plecki?macie jakies rozeznanie, opinie??

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 maja 2012, 14:13

Przechodziłam właśnie obok targu, patrze 42 zł/ kg :ico_szoking:
O rety :ico_szoking: W Lidlu za 500g wczoraj płaciłam 3,79 :ico_sorki:
A jakie pyszne były...zupełnie jak z ogródka :ico_brawa_01:
może jeszcze w poznaniu poszukam jak akurat będę, bardzo fajne sie wydaja te staniki i koszule nocne maja fajne!
A gdzie w Poznaniu mają sklep???
Rzeczywiście super wybór wzornictwa :ico_szoking: Chyba też się skuszę :-D

Aniula, 9 miesiąc :ico_szoking: Nasza przodowniczko :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 maja 2012, 14:23

szkoda, może jeszcze w poznaniu poszukam jak akurat będę,
ja w sklepie widziałam ale rozmiaru nie mogłam trafić :ico_zly:
patrze 42 zł/ kg
hahah chyba ich pogięło w lidlu naprawdę są dobre :ico_sorki:
O dokładnie ten jeszcze miałam:
ale to z fiszbinami prawda? Ja chcę cały miękki.

Aniula za 9 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 maja 2012, 15:11

hej dziewczyny ja juz po wizycie - 2,5 kg do przodu od ostatniej wizyty czyli 8 kg na plusie.
Mielismy mierzone tętno i mały uparcie kopał w sprzęt :-)

Oprocz teog znowu złe wiadomosci...
pamietacie jak pisalam o mojej przyjaciolce u ktorej podejrzewaja nowotwor? W piątek ma biopsje,ale dzis dzwonila do mnie załamana bo ginekolog jej powiedzial,ze najprawdopodobniej jest w ciazy...pomimo regularnego brania tabletek...i nie wiadomo co teraz.jutro ma zrobic badanie krwi,bo na usg byl bardzo malutki pecherzyk i lekarzowi wyglada to na bardzo wczesna ciaze... gdyby byla zdrowa to by byla cudowna wiadomosc ,a teraz... :ico_placzek:

ostatnio same zle rzeczy sie dzieją ...

Anula - :ico_brawa_01: za 9 okienko :-) :-)

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

08 maja 2012, 15:23

A gdzie w Poznaniu mają sklep???
hm, no właśnie nie wiem :-D bede 24 maja w poznaniu to tam gdzie bede bede odwiedzać sklepy, jak coś znajdę dam Tobie info, bo rozumiem jestes z okolic?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 maja 2012, 15:27

Aleksandrowicz, polecam na środku deptaka sklep co się nazywa AMAZONKA idąc od Browaru trzymaj się lewej strony. Mają różowy szyld z białym napisem - jakoś po środku deptaku chyba. ja tam swój kupowałam i byłam zadowolona. :ico_sorki:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

08 maja 2012, 15:37

Aleksandrowicz, polecam na środku deptaka sklep co się nazywa AMAZONKA idąc od Browaru trzymaj się lewej strony. Mają różowy szyld z białym napisem - jakoś po środku deptaku chyba. ja tam swój kupowałam i byłam zadowolona.
wielkie dzięki!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 maja 2012, 15:52

W piątek ma biopsje,ale dzis dzwonila do mnie załamana bo ginekolog jej powiedzial,ze najprawdopodobniej jest w ciazy...
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: straszne. Niby czytałam kiedyś że są niektórzy lekarze co dają chemię nawet podczas ciąży ale czytałam że to nie do końca jest tak różowo. że potem i dziecko może mieć raka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 maja 2012, 15:59

no zreszta malo jest lekarzy ktorzxy podejmuja sie leczenia ciezarnych...
Boje sie,ze ona tego psychicznie nie wytrzyma,w zyciu nie spotkalam osoby ktora by tyle w zyciu przeszla co ona i teraz jeszcze choroba i ciaza razem... :ico_placzek:
Mam nadzieje,ze okaze sie ze to jednak falszywy alarm i to na usg to byla jakas mala cysta czy cos...i ze bedzie mogla normalnie sie leczyc bez tego strasznego dylematu.... :ico_placzek:
i ze w przyszlosci bedzie jeszcze szczesliwa mamą,ale to jest najgorszy czas z mozliwych....
Wokol tyle nieszczesc,ze az czlowiek sie boi...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość