karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 maja 2012, 07:42

dzien dobry:)

ja tylko na chwile jak zwykle puki młode śpią :-D

inia1985, śliczne Twoje pociechy :ico_brawa_01: a piotruś jak dziewuszka wyglądą :ico_brawa_01:

Kocura Bura, super zdjęcia ,takie rodzinne :ico_brawa_01:

ladybird23, na kasę chorych nie załatwie bo ubezpieczenia nie mam ,pogonili mnie z urzędu pracu bo zapomniałam terminu zaraz po macierzyńskim ,pisałam odwołanie i nic ,teraz dopiero koło lipca lub sierpnia mogę sie zarejestrować,a jednak z zębami czekać nie mogę,tym,bardziej że to 1 i 2 :ico_placzek:


Tak rozmawiacie,o tym,że nikt nie pomaga przy maluchach,mi w zasadzie też nie,mieszkam z rodzicami,oni na parterze ja na piętrze,ale w zasadzie mijamy sie tyllko w kuchni :-D ,małą sie zajmuję całkowicie sama,no chyba,że jestem z A ,to częsciej on,on ją usypia,nosi ,gada do niej. Z starszakami jest inaczej,bo jednak,same w dzien polecą do babci czy dziadka na du,noi jak ich tata ma wolne od pracy to są u niego.
Choć nie powiem ,tak czasem przydałby mi się 1 wolny dzień od dzieci :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 maja 2012, 07:43

nikt póki co nie odważył się z nim zostać, bo on jest bardzo cycusiowy, tylko mąż jak jadę na zakupy z nim zostaje
Moja właśnie tak samo. Butelka to się bawi nie ma mowy by wypiła z niej mleko nawet moje. Kaszki czy zupki je łyżeczką bez problemu ale mam się boi ja karmić, jak daję Lili skórkę z chlebka to ona aż się trzęsie bo boi że zakrztusi.
Dzieci zakatarzone dalej
Moja ma już chyba ponad 2 tyg katar .Ale coraz mniejszy widzę.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 maja 2012, 07:44

szkieletorek, a nie próbowałaś podac mleka z kubeczka niekapka?? może to by zadziałało??

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

09 maja 2012, 08:01

inia dzieki za cynk o bodziakach, bo wlasnie przymierzalam sie do zakupu :-D
nie ma sprawy, ja też jestem bardzo zadowolona z tych biedronkowych body, mały już z nich wyrósł, więc trzeba mu coś męskiego kupić, bo po Wice w rozmiarze 80/86 to same różowości.

szkieletorek, zazdroszczę nocek :ico_sorki: u nas bez zmian, ciągle przy cycu Piotruś wisi. Powodzenia na szczepieniu :ico_sorki:
inia1985, śliczne Twoje pociechy :ico_brawa_01: a piotruś jak dziewuszka wyglądą :ico_brawa_01:
he he, dzięki :ico_oczko: już mi kilka osób mówiło, że wygląda jak dziewczynka :ico_oczko: a mnie się wydaje taki męski :-D he he :-D z minek mi mojego tatę przypomina, oczka też mu się takie dziadkowe robią, więc może nie tylko imię ma po nim :-)
czasem przydałby mi się 1 wolny dzień od dzieci :-D
to moje marzenie :-D
Kaszki czy zupki je łyżeczką bez problemu
Piotruś też, więc też się nie martwię, że głodny będzie jak go zostawię, a napije się ze szklanki wody, więc tragedii nie ma, ale wszyscy jakoś wychodzą z założenia, że jak Piotruś płacze to chce cyca :ico_puknij: i weź gadaj z nimi

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 maja 2012, 08:08

inia1985, no męski męski bo to jedyny twój "prawdziwy mężczyzna" :-D


Mi za to moja oliwka jak chłopak wygląda :-D
A i młoda od piersi się odstawia,jedynie kiedy je spokojnie to w nocy i nad ranem kiedy nie jest wybudzona,a tak to butelka z mlekiem MM ,soczki herbatki i obiadki.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 maja 2012, 08:38

ale wszyscy jakoś wychodzą z założenia, że jak Piotruś płacze to chce cyca i weź gadaj z nimi
podrzuć im ksiażkę Zawadzkiej niech sobie poczytają, kobieta naprawde mądrze pisze nawet o cycowaniu własnie, ze kiedys co 3h trzeba było karmić i kobiety z zegarkiem w ręku karmiły, po kilku latach stwierdzili, ze na żądanie sie karmi i teraz kobieta biedna tylko usłyszy jak dziecko miałknie i już cyca daje, a czesto dziecku chodzi o coś zupełnie innego.

a w ogóle doberek

szkieletorek a widzisz, a jednak jest inaczej niż mi się wydaje, że dziadki pomagaja bo są blisko. ale grunt, że się nie wtracaja tego bym nie zniosa, brak mi czasem możliwości odetchnięcia ale chyba wolę to niż jakby miał mi ktoś mówić co mam robić, kiedy i jak i żyć jak na szpilkach bo za głośno dziecko biega i innym może to przeszkadzać, bądź za głośno płacze itp itd.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 maja 2012, 09:28

szkieletorek, a nie próbowałaś podac mleka z kubeczka niekapka?? może to by zadziałało??
Nie ma mowy .Daje jej niekapek w woda i bawi się tez ,Nie ciągnie wcale.Gryzie jedynie sobie smoczek.
wszyscy jakoś wychodzą z założenia, że jak Piotruś płacze to chce cyca :ico_puknij: i weź gadaj z nimi
Nosz cholera jak bym słyszała mojego P albo mamę czy tatę.No dokładnie tak samo gadają.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

09 maja 2012, 10:38

bo to jedyny twój "prawdziwy mężczyzna"
he he
Mi za to moja oliwka jak chłopak wygląda :-D
e tam, śliczna dziewczynka
Daje jej niekapek w woda i bawi się tez ,Nie ciągnie wcale.Gryzie jedynie sobie smoczek
Piotruś identycznie, podobne te nasze dzieciaczki, tylko Lilusia lepiej w nocy śpi
Nosz cholera jak bym słyszała mojego P albo mamę czy tatę.No dokładnie tak samo gadają.
ha ha :-D u nas nawet Wiki od męża to podłapała i jak Piotruś płacze (najczęściej dlatego, że mu zabrała zabawkę), to od razu woła: "mamo cyca daj Potusiowi"

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 maja 2012, 11:36

elibell dorianek jakiego irokeizka ma :-D

inia1985, szkieletorek, u mnie wrecz przciwnie ,jak mloda jeczy podaje zeby mi calkowicie sie nieodstawila,a kazdy mi gada zebym nie dawala jak sobie tylko postekuje :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 maja 2012, 12:46

Cześć :-)

U nas słonko wyszło :ico_brawa_01:

inia1985, bodziaki biedronkowe są bardzo fajne, ja nadal mam po Zuzi niektóre dla Maćka. Hehe i też sobie sprawdzam często stronkę Biedronki i widziałam je.
Tylko się zastanawiam, czy kupować, bo dużo mam ciuszków :ico_olaboga: Może jakieś duże wezmę. Maciek nosi teraz 80, jakby były 92 to się skuszę. Te zielone mi w oko wpadły :ico_oczko:
szkieletorek napisał/a:
Nosz cholera jak bym słyszała mojego P albo mamę czy tatę.No dokładnie tak samo gadają.
ha ha u nas nawet Wiki od męża to podłapała i jak Piotruś płacze (najczęściej dlatego, że mu zabrała zabawkę), to od razu woła: "mamo cyca daj Potusiowi"
u nas też tak było- "to może go nakarm" :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość