Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 maja 2012, 11:48

Madleine, napewno do sierpnia dasz sobie z nimi rade popytaj w sklepach co i jak albo poszperaj w necie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 maja 2012, 11:48

Witam kochane...

Madleine współczuję moli ja na szczęście nie mam dużo a od kąd wyrzuciłąm futra teściowej z mojego pokoju to nie mam ich praktycznie wcale... ale nie wkłądałą bym nic do dziecięcych ciuszków... moze teraz włóż zanim nie ma małego i nie zrobisz prania i je wytępisz przez miesiąc i moze się nie pojawią już w tej szafie :ico_noniewiem:

Gosia888 u Nas daja znieczulenie ZWO tak się chyba nazywa ale na jakiej zasadzie to nie wiem czy mozna tatoo czy nie... ja nie mm i na chwilę obecna idę na żywioł :-D

Mamusia28 normalnie pielęgniarka z "powołania" ja to bym jej nic nie dała :ico_nienie: proszę Cię od ciężarnej która leży wziąć kasę :ico_puknij:

Aniula tak trochę Ci zazdroszę (oczywiscie pozytywnie) ze już tak blisko masz do córeńki ja niby też nie mam daleko ale jednak miesiąc dłuzej...

a ja lece do PEPCO pooglądać co mają i kupie pieluchy tetrowe i flanelowe bo ponoć są tanie :-D w ogóle za wyprawką będę się rozglądać...
M pierwszy dzień w pracy (oczywiscie nie poinformował mnie o tym ale mam dobrego informatora TEŚCIOWA) :-D :-D :-D no a ja zostałam bez auta i muszę się troszku przeprosić z autobusami MPK no i nóżki poćwiczyć bo drałowanie czeka :-D ale na zdrowie mi to wyjdzie. Chyba. :-D
To do później kochane :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 maja 2012, 12:31

hej, witam przelotem. nie krzyczeć :ico_sorki:
dziewczyny jak się ma 4latka i dwupiętrowy dom to naprawdę nie da sie leżeć w nieskonczoność :ico_placzek:
przeleżałam 2 miechy, m. nie ma czasu na sprzątanie, zgartał tylko "doraznie" i efekt taki że w domu kurz wszędzie, zakupy dzidziowe w proszku byłóy itp itd. także w tym tyg działam. spakoweałam torbę do szpitala wreszcie, sprzątam teraz "Agatkowy" pokój, TV już wyeksmitowałam do sypialni, komode przyczołgał M. tutaj.
Smyka mam w domu bo brał antybiot, także na leżenie nie ma szans :ico_nienie:
żeby było śmiesznie to w przyszłym tyg m. ma obowiązkowy kurs z pracy także jak do pracy pójdzie na 6tą to do 13.13 a od 14-20 kurs :ico_olaboga: i tak całe 5 dni, jedynie w środe do południa może wolne wezmie żeby mnie do gina zawizc bo mi już kijowo za kółkiem sie siedzi, małą mnie wtedy strasznie kopie :ico_oczko:
jak gin wspomni coś o szpitalu to no way, nie mam z kim zostawić smyka :ico_olaboga:
że już nie wspomne o ewentualnym porodzie, z 4latkiem pojadę i to jeszcze za kółkiem ze skurczami :ico_haha_01:
tak nam sie teraz jakoś pokręciło na koncóweczce.
na 20.05 umówiłam się ze znajomymi na grilla jeszcze coby kiebachy pojeść :ico_oczko:
mam nadzieję że agatka zgodzi się z mamusinymi planami :ico_sorki:
wczoraj odebrałam wyniki krwi, super mam hemoglobine -13. urosła w miesiąc z 10.8 :ico_sorki:
badanie na HCV, igM toxo i IgM cytomegalii ujemne :ico_sorki:
nie wiedziałam po co to znów robić musiałam ale doczytałąm że teraz się to zleca przed porodem żeby w razie czego od razu dzidzie leczyć :ico_noniewiem:

Aniula, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 okienko. ja chyba pojutrze :ico_szoking:
8kg to niewiele. ja mam ok11kg i marzy mi się żeby juz więcej niż 1kg nie przytyć :ico_oczko:

Kasiala, ile tetra w pepco kosztuje?

[ Dodano: 09-05-2012, 12:35 ]
konczyć pracę będzie ok 13.30 oczywiście. za szybko pisałam :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 maja 2012, 13:30

no to praktycznie idealnie w terminie :-)
i teraz tak bym chciała. Bo jednak pod koniec to człowiek zniecierpliwiony więc nie chciałabym przenosić.
Waze 62kg jak narazie od poczatku ciazy przytylam 8kg.
wow super ale zazdroszczę
gosia888, czy powinnam zmienic cos u ciebie na pierwszej stronie????
jak chce Ci się to możesz zmienić na 28 lipca :ico_sorki:

Marta26, ale obowiązków na końcu ciąży :ico_olaboga: żeby Agatka nie zechciała wyjść tak ją hartujesz :ico_haha_01: ja pod koniec ciąży też pewnie speeda dostanę bo nic nie mam gotowego :ico_olaboga:
uwierzyla nam jednak na slowo ze Odczyn Coombsa byl ujemny
a co to jest? Bo widzę że robicie?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 maja 2012, 13:31

gosia888, to są przeciwciała związane z grupą krwi o ile sie nie mylę

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 maja 2012, 13:33

ja odczyn coombsa poki co musialam robic 2 razy,nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:
Pomimo,ze pierwszy wynik wyszedl dobry...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 maja 2012, 13:34

gosia888, to są przeciwciała związane z grupą krwi o ile sie nie mylę
to po co się je robi? To tylko jak jest konflikt serologiczny z mężem to się robi tak?

[ Dodano: 09-05-2012, 13:35 ]
ja nie miałam tego odczynu robionego.

[ Dodano: 09-05-2012, 13:37 ]
Madleine, jak zrobiłaś że suwaczek z babyboom i baby-gaga Ci się zgadzają? Bo mi się nie zgadzają :ico_noniewiem: No chyba że lekarz jakoś inaczej liczy :ico_noniewiem: ostatnia miesiączka u mnie to 21 października - akurat taki termin porodu miałam z Tomkiem :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 maja 2012, 13:38

To tylko jak jest konflikt serologiczny z mężem to się robi tak?
chyba nie bo u nas tego konfliktu nie ma. Położna mi pokazywala oficjalną rozpiskę badań dla kobiet w ciazy i tam wlasnie jest to badanie wymienione,ale po co sie je robi to niestety nie wiem...

[ Dodano: 09-05-2012, 13:39 ]
Madleine, jak zrobiłaś że suwaczek z babyboom i baby-gaga Ci się zgadzają? Bo mi się nie zgadzają No chyba że lekarz jakoś inaczej liczy ostatnia miesiączka u mnie to 21 października - akurat taki termin porodu miałam z Tomkiem
Hmm powiem ci,ze nie wiem,nie pamietam,ale chyba robilam je tak samo :ico_noniewiem: :) tylko nie wiem czy wpisywalam date porodu czy date ostatniej miesiaczki...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 maja 2012, 13:43

tylko nie wiem czy wpisywalam date porodu czy date ostatniej miesiaczki...
na jednym się wpisuje datę porodu a na drugim ostatniej miesiączki. Weszłam na taką stronę wpisałam ostatnią miesiączkę i data porodu wyszła 27 lipca. Na drugiej 27 :ico_noniewiem: Więc widocznie każdy inaczej liczy. No nic widać każdy suwaczek liczy jak chce.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 maja 2012, 13:45

to po co się je robi? To tylko jak jest konflikt serologiczny z mężem to się robi tak?
ja mam Rh + to ryzyka konfliktu nie mam (w obrębie Rh) i dlatego robiłam raz tylko- na początku ciąży
zobaczymy co mi zleci za tydzien. do znieczulenia trzeba krzepnięcie i elektrolity to pewnie zrobię na WW, a nie wiem czy HBs i OWa się powtarza też na koniec czy nie?
zrujnują mnie te badania. miałam 300zł lewych w tamtym tyg odłożonych i mi zostało z tego 20zł , nie wiem nawet na co wydałam. lepiej było jak lezałam w domu :ico_haha_01:

[ Dodano: 09-05-2012, 13:46 ]
ja mam date zOM na 12czerwiec, po uwzględnieniu roku przestępnego na 11czerwiec a z uwzglednieniem krótszym cykli to 8czerwiec :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość