Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

09 maja 2012, 11:30

Resocjalizacja, nonono :-D A to tak z przypadku bardziej czy faktycznie chciałaś się w tym kierunku kształcić? I myślałaś wtedy np. o pracy w jakimś więzieniu czy poprawczaku? (brrr... ja bym nie chciała) :ico_haha_01:
Bo ja też się wybieram na pedagogikę, ale ze sp. animacja społeczno-kulturowa. Coś w stronę zarządzania kulturą bym chciała, ale... pewnie i tak po czasie wyląduję jako nauczyciel w jakimś Młodzieżowym Domu Kultury czy w szkole ponadgimnazjalnej ucząc wiedzy o kulturze XD Nie ma co za dużo planować, bo się można przeliczyć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

09 maja 2012, 11:35

chciałam i reso i psychologie kliniczna :ico_haha_02: Tylko wtedy na kliniczna były trudniejsze egzaminy i mniej miejsc, to wybarałam łatwiejsze :-D zreszta była mowa ze demoralizacja bedzie postepowac, a osrodki w zwiazku z tym otwierac. A jak jest kazdy widzi.......
Bede sie starac o przyjecie mnie na pedagoga w szkole ponadgimnazjalnej, bo tam pani pedagog jest juz w wieku emerytalnym (ale jest pazerna i bierze emeryture i wypłate) i w sadzie. Na razie jestem kuratorem (w zawieszeniu wiadomo dlaczego)

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

09 maja 2012, 11:40

surtsey, to fajny masz zawód :)

Dzień dobry tak w ogóle :)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

09 maja 2012, 11:44

Bede sie starac o przyjecie mnie na pedagoga w szkole ponadgimnazjalnej
Jak to w jakiejś dobrej szkole, to praca spokojna :ico_oczko: U nas to było do tego stopnia nudne stanowisko, że z funduszy unijnych były organizowane jakieś zajęcia z panią pedagog dla chętnych :-D
Na razie jestem kuratorem (w zawieszeniu wiadomo dlaczego)
No proszę, pani kurator, super sprawa :-) Tzn. z mojego laickiego punktu widzenia :ico_oczko: Ale czemu w zawieszeniu, to ja nie wiem, hehe :ico_oczko:

[ Dodano: 09-05-2012, 11:48 ]
Dzień dobry tak w ogóle :)
A dzień dobry, dzień dobry :-) Jak tam dzionek? Ja niedługo będę się zbierała i jadę do szkoły oddać mojej nauczycielce od matematyki książkę. Bo była tak uprzejma, że przed zakończeniem roku szkolnego zaproponowała, że może mi pożyczyć taką książkę z przykładowymi arkuszami maturalnymi, żebym mogła ćwiczyć i powiedziała, że po maturze jej wtedy oddam :-) Naprawdę bardzo miło mi się zrobiło, bo mało który nauczyciel jest w stanie tak się zachować wobec ucznia; nieufni są w większości, oj nieufni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

09 maja 2012, 12:00

gosha, zawód fajny, ale pracy on nie daje niestety :ico_noniewiem:

[ Dodano: 09-05-2012, 12:04 ]
Kuratorem jestem socjalnym, niestety. Kasy z tego nie ma, a papierków do wypełniania od cholery. Ale pomyslałam, ze moze kiedys mi sie to przyda...
Prawde mówiac teraz przy dwójce dzieciaków chciałabym pracowac od-do, a w sadzie moge byc nawet tak po prostu urzednikiem :-D

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

09 maja 2012, 12:08

kochana, teraz jeśli nawet się ma super wykształcenie a nie ma się 'pleców', wujka siedzącego na odpowiednim stołku to kiepsko z pracą jakąkolwiek :(

takie realia....


ja szukam pracy, ale ..... mogę pracować od godziny 8:30 na ten przykład bo na 8 Maję do pracy prowadzę :P

Kto mi da pracę na moich warunkach ?!

chyba jak sobie sama biznes jaki otworzę to będe mogła pracować jak będę chciała, a na to tez trza kasy .....

ehhhhhhhh

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 maja 2012, 14:11

a ja uważam, ze wykształcenie, w formie papierka to nic trudnego, kilka lat zdawania egzaminów i już, ale praktyka z teorią nigdy nie idą w parze, ja po bankowości i myślicie, ze cokolwiek mi się przydało z tej teorii w pracy?Nic a nic, bo nie uczą systemów bankowych, nie uczą jak z klientem rozmawiać, nie uczą pozyskiwania klienta, niczego co w praktyce ma znaczenie, ale matematyka, macierze, całki, systematyka, filozofia, o tak tego uczą i czepiają się tego mocno, a to co istotne to nic. U nas w PL każdy moze iść na studia, wiec kraj wydaje wiecej ludzi z dyplomami niż to warte, bo nie zapewnią im pracy, nawet połowie. I po co to? Ja z racji doświadczenia żałuję, że nie poszłam do pracy od razu po ogólniaku a później się dokształcić w jakiejś dziedzinie, np czułabym sie dobrze np. w prawie finansowym i na taki kierunek się udać, a nie prawa to ja miałam jeden semestr, zdałam na 5 a nie mam pojęcia nawet co tam było.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

09 maja 2012, 18:13

kochana, teraz jeśli nawet się ma super wykształcenie a nie ma się 'pleców', wujka siedzącego na odpowiednim stołku to kiepsko z pracą jakąkolwiek :(

takie realia....


ja szukam pracy, ale ..... mogę pracować od godziny 8:30 na ten przykład bo na 8 Maję do pracy prowadzę :P

Kto mi da pracę na moich warunkach ?!
zgadza sie, ja jestem przykładem tego co napisała Gosia. W sumie ja nawet wykształcenia nie mam bo tylko srednie mam. Nigdzie nie pracowałam. (poza 2 tyg w restauracji w styczniu br.) szukałam pacy ale tak jak Gosia na 8.30 do 14.30 /15.30 bo tak dziewczynki sa w p-kolu , a wszedzie tylko praca 2/3 zmianowa wiec kicha .
Gbydy nie mój mąż nie miałabym tej pracy , wiec nie patrze nawet na zarobki to ze mam 1/2 etatu (9-13) ale i tak zamiast do 13tej pracuje do 15tej bo dziewczynki sa od maja w p-kolu zamiast do 15tej to sa do 16tej.

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

10 maja 2012, 22:41

No to jutro ostatnia pisemna - wos :-D A później jeszcze tylko dwie ustne i fajrant :ico_sorki: :ico_haha_01:
Kto mi da pracę na moich warunkach ?!
No właśnie, a ofert jest na tyle mało, że niestety, ale nie ma w czym "przebierać". A tak jak piszesz, własny biznes = duże wydatki na początek.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 maja 2012, 23:05

A później jeszcze tylko dwie ustne i fajrant :ico_sorki: :ico_haha_01:
- powodzenia !!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość