gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 maja 2012, 09:38

1 i 2 jakoś spokojnie wspomina
a no to dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
Nawet po cc z bliźniaczkami stwierdziła że woli rodzić sn.
ja nie miałam cesarki ale też bym nie chciała teraz mimo że moja siostra miała cesarkę na życzenie i bardzo dobrze ją wspomina.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 maja 2012, 10:01

Kasiala, rzeczywiście Ty zazwyczaj wstawałaś o 11 "rano" :ico_haha_01:
Ale co tam :ico_oczko: Natura Cię przygotowuje, żebyś szoku nie doznała jak trzeba będzie wstawać do dzidzi :ico_oczko:
Ale ja też budzę się ostatnio punkt 6:40...nie wiem dlaczego dokładnie tak :ico_szoking:

Ok! Chata poodkurzana to teraz muszę powiesić drugie pranie i wyprowadzić moje dziecię na spacer bo marudzi :ico_olaboga:

Do sklikania później :ico_ciezarowka:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 maja 2012, 10:02

A ja lecę oglądać gotowe na wszystko

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 maja 2012, 10:18

hej dziewczyny :ico_kawa: :ico_kawa:
My dzis popoludniu mamy sesje z brzuszkiem i nie wiem w co sie ubrac bo we wszystkim czuje sie potwornie grubo ;/
Dzis w nocy taki skurcz lydki mnei złapał,ze az zaczelam krzyczec,maż sie wystraszyl,ale to tak cholernie bolało... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 maja 2012, 11:34

hejka.
ja miałam nocne skurcze brzuszka dziś i rano też. coś czuję że moja panna sie szykuje.ale niech jaj nam nie robi, m. musi ten durny kurs zrobić :ico_nienie:
poród boli? nieeeeeee :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
ja wam powiem że najgorzej bałam się tego że bedzie bolało jeszcze bardziej niż w danym momencie. no ale jakoś dotrwałam do partych a wtedy już nie bolało tylko w głowie miałam paniczną myśl że on dziecko mnie rozerwie na pół :ico_noniewiem:
ale przeżyłam :ico_sorki:
u mnie prysznic pomógł tak na ból że aż skurcze zaczęły ustawać to wylazłam spod niego czym prędzej żeby jednak w koncu urodzić :ico_oczko:
teraz jakoś odsuwam od siebie myśl o porodzie, noworodku, dwójce dzieci w domu. chyba za bardzo mnie to przeraża. od kilku dni mam biegunke, tzn tak 2-3 razy dziennie . u mnie tak zawsze reagował organizm na ból @owy więc teraz to chyba zapowiedz finału. oj oj oj :ico_oczko:
Mamusia,jak wizyta?

co do żółtego koloru to ten pokój jest malenki, ze skosami i dwoma dachowymi oknami. jest w nim tylko wersalka, regał, komoda, ława , jeden fotel i biurko z kompem. dojdzie łóżeczko :ico_oczko:
jak mała podrośnie to w smyka pokoju bedą spać razem parę lat a żólty pokój będzie do nauki, kompa itp. Na górze jest jeszcze różowy- pusty jedynie z zabawkami (powiedzmy że bawialnia...). i nasza sypialnia brzoskwiniowa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 maja 2012, 11:43

teraz to chyba zapowiedz finału. oj oj oj
Ojjj to chyba jako pierwsza urodzisz :-) Bedzie pierwszy letni bobasek. super,byleby jeszcze te 1,5 tyg dotrwac do donoszenia,ale w sumie juz na tym etapie dzidzia jest bezpieczna :-) Będzie dobrze zobaczysz - napewno sobie swietnie poradzisz z dwójką - dzielna babka jestes :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

10 maja 2012, 12:00

Witajcie ja od 6 rano na nogach ale rano nie mam czasu siedziec na necie.
Otóż wizyta wypadła bardzo dobrze - malutka sie rozwija bardzo dobrze, wazy już 1200 g i wg USG jest to 29, nie 28 tydzień. A wczoraj byla sasiadka ktora jest w 29 i jej mala wazy 1100 g wiec moja Marysia przyspieszyla. Szyjka skrócila się o 1 mm i ma 29 mm. I niestety nie jest już twarda ale jej stan jest zadawalajacy i lekarka liczy ze moze do 34 tygodnia dotrzymam. Malenka obrocila sie znowu i posladkami jest w dol ulozona. Ciesze sie rowniez bo puls jej spadl po zmniejszeniu fenoterolu. Co do CRP to podjechalam jeszcze dzisiaj do Diagnostyki powtorzyc badanie i jak nic nie spadlo mam wykupic antybiotyk chociaz wolalabym tego uniknac:/ Kolejna wizyta za 2 tygodnie, zwolnienie dostalam na miesiac i oby za ten miesiac jechac na wizyte kontrola a nie do szpitala. Wogole to dzisiaj jechalismy godzina i 20 min jak ktos zna Kraków i kojarzy Rondo Matecznego to od ronda do ul. królewskiej staliśmy w korku, na wizyte sie spoznilam ale na szczescie inna pacjentka przyszla wczesniej i sie zamienilysmy godzinami. Ogólnie jestem baaaaaaaaaaardzo szczesliwa. W drodze do lekarza wstapilismy do naszego mieszkania i odebralam kolor pokoju jest swietny żółty cytrynowy:) Jutro mąż jeszcze zrobi drobne poprawki, wymaluje kaloryfer i finisz. :)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 maja 2012, 12:00

Ojjj to chyba jako pierwsza urodzisz :-)
no, żebym tak się nie pchała że przeterminowana na wywoływaniu wyląduję :ico_haha_01:

chciałabym rodzic po skonczeniu 37tc, to wtedy już ciąża donoszona. a pewnie wtedy to skurczole ustaną :ico_haha_01:
jakoś mi na tą porodówkę nie po drodze :ico_noniewiem: :ico_oczko:

[ Dodano: 10-05-2012, 12:02 ]
Mamusia28, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: duża panna już
ciekawe czy moją za tydzien pomierzy. pewnie blisko jej do 3kg i ta duża głowa, jak ja urodzę :ico_chory: nie no, nie wkręcam się idę nakarmić starszaka zupą bo miałczy :ico_oczko:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

10 maja 2012, 12:17

Marta26 Dasz rade!!! ja wogole nie mysle o porodzie o bolu, po co sobie glowe zaprzatac i zastanawiac sie co bedzie

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 maja 2012, 12:22

My dzis popoludniu mamy sesje z brzuszkiem
ale fajnie :ico_brawa_01: a na tych zdjęciach co wklejasz wcale grubo nie wyglądasz :ico_nienie:
. u mnie tak zawsze reagował organizm na ból @owy więc teraz to chyba zapowiedz finału. oj oj oj :ico_oczko:
potrzymaj jeszcze Agatkę :ico_sorki: jejku zaraz będziecie się rozpakowywać :ico_szoking:
malutka sie rozwija bardzo dobrze, wazy już 1200 g i wg USG jest to 29, nie 28 tydzień. A wczoraj byla sasiadka ktora jest w 29 i jej mala wazy 1100 g wiec moja Marysia przyspieszyla.
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja trochę na dworze poleżałam ale super słońce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a teraz muszę się szykować do sklepu, po Tomka do szkoły potem obiad no i do Siedlec na terapię z Tomkiem i na zakupy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość