magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 maja 2012, 22:25

można mieć bardzo duże problemy z zajściem w ciążę
to jest prawda i nawet jak masz cykle regularne to powinnas sprawdzic czy masz owulacje bo w tej chorobie rzadko jest -tak mi mój doktorek mówił

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

10 maja 2012, 22:36

magda1614, dziękuję za odpowiedź.
Kurczę, a tak mi się też często wydawało, że coś jest nie tak jak powinno pomimo regularnych miesiączek :ico_zly: Tzn. np. jak teoretycznie powinnam mieć płodne dni, to widziałam, że śluzu wcale nie mam takiego wodnistego tylko taki gęsty. Że też mi gin nic nigdy takiego nie powiedział...
Martwi mnie to pomimo tego, że na dzień dzisiejszy dziecka nie planuje. Ale przecież kiedyś, w bliżej nieokreślonej przyszłości chciałabym mieć i wtedy co, najpewniej kilka lat jakiegoś leczenia i starań, niestety.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 maja 2012, 22:51

śluzu wcale nie mam takiego wodnistego tylko taki gęsty
ale czyli nie masz stwierdzonego przez lekarza zespolu policystycznych jajnikow?
Bo wiesz,ze sluzem to roznie bywa. Ja tez nigdy nie mialam strikte plodnego,zawsze byl gesty mleczny,dopiero jak zaczelam brac suplementy poprawiajace sluz to sie zmienil troche i sie udalo.
moze poprostu idz do innego lekarza? niech cie dokladnie zbada,po co sie martwic na zapas - moze sie okaze,ze wszystko jest w porządku i rzeczywikscie poprostu " taka ich uroda" jak to powiedzial lekarz? ? :-)

[ Dodano: 10-05-2012, 22:55 ]
to mysle,ze poprostu sie podczas stosunku uszkodzil nablonek
to moze krwawienie śródcykliczne?

Robiłam testa rano był znowu pozytywny a teraz robiłam i są dwie krechy,ale ta druga juz jaśniejsza delikatnie czyli?
wiesz co no jesli kreska jest jasniejsza to test juz jest negatywny,ale czasem to jest wina np zbyt rozcienczonego moczu wiec tym sie nie kieruj.Mi tez czesto wychodzil tylko 1 pozytywny test owulacyjny. Ja potem jak juz 1 wyszedl pozytywny to juz wiecej w danym cyklu nie robilam.

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

10 maja 2012, 23:29

Madleine, nie no, jakieś 1,5 roku temu powiedział mi, że mam policystyczne jajniki, na wydruku usg też jest napisane PCOS. Ale jednocześnie mówił, że nie ma się czym przejmować, tym bardziej, że nie staram się aktualnie o dziecko, bo może to taka ich uroda. Także ja już sama niewiele z tego rozumiem :ico_noniewiem:
moze poprostu idz do innego lekarza?
Właśnie też się zaczęłam nad tym zastanawiać.
moze sie okaze,ze wszystko jest w porządku
Fajnie by było :ico_oczko: Tylko, że ja też od razu to łączę z tym, że moja mama też nie mogła długo zajść w ciążę, leczyła się, a ja się dopiero po 5 latach starań pojawiłam, więc tak sobie myślę, że to mogło na mnie "przejść".
Bo wiesz,ze sluzem to roznie bywa.
Dobrze, że mówisz. Nie wiedziałam.

Ale dobra, bez paniki, tylko spokój może nas uratować :ico_haha_01: Z czasem zobaczymy cóż to się dzieje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 maja 2012, 08:46

Agunia, ja bym na Twoim miejscu zmienila lekarza, bo jednak im szybsze leczenie tym szybsze efekty,a skoro lekarz nie widzi problemu to chyba srednio sie nadaje na lekarza. Bedzie dobrze - moja kolezanka tez miala policystyczne jajniki,ale bez leczenia udalo jej sie szybko zajsc w ciaze - wiec Tobie tez tego w przyszlosci zycze :-)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

11 maja 2012, 13:26

moja kolezanka tez miala policystyczne jajniki,ale bez leczenia udalo jej sie szybko zajsc w ciaze
To mnie podbudowałaś :-)
wiec Tobie tez tego w przyszlosci zycze
Bardzo dziękuję :-)

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

11 maja 2012, 19:26

hej. wpadam dac znak ze zyje. juz mieszkamy na nowym mieszkanku. ale caly czas sie urzadzamy,wiec zyjemy na kartonach wrrr, dopiero wczoraj przywiezli nam kuchnie, juz poskladana- trzeba tylko ja zamontowac.
poza remontem, na nic innego nie mam czasu, jestem zmeczona. ufff
uciekam papa buzaiczki

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

11 maja 2012, 20:14

juz mieszkamy na nowym mieszkanku.
Ale fajnie, no to nic tylko gratulować :ico_brawa_01: :-)

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

12 maja 2012, 08:48

atka1112 napisał/a:
juz mieszkamy na nowym mieszkanku.
Ale fajnie, no to nic tylko gratulować :ico_brawa_01: :-)
pewnie tak,ale mamy mase roboty. dzis moj M. bedzie kuchni montowal na sciane - w koncu :).
Odwczoraj robie testy owulacyjne i :
11.05.12 26dc sluz ciagnacy jajka kurzego - II kreski testowa pokazala sie szybciej niz kontrolna (byly przytulanki :D)
12.05.12 27dc brak sluzu,ale mam pobolewanie jajnikow- II kreski (dzis tez beda przytulanki chyba :P)
a na suwaczku ze owulacja bedzieza 2 dni hmm, dobrze ze organizm daje mi znaki, dlatego robilam test.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 maja 2012, 09:09

11.05.12 26dc sluz ciagnacy jajka kurzego - II kreski testowa pokazala sie szybciej niz kontrolna (byly przytulanki :D)
12.05.12 27dc brak sluzu,ale mam pobolewanie jajnikow- II kreski (dzis tez beda przytulanki chyba :P)
a na suwaczku ze owulacja bedzieza 2 dni hmm, dobrze ze organizm daje mi znaki, dlatego robilam test.
to trzymam mocno kciuki :-)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość