Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 maja 2012, 08:13

Witam z rana zostało 10 dni ...

w nocy myslalam ze umre... jak sie przekrecam z boku na bok tak mnie napitala krocze ze cos okropnego, czemu tak sie dzieje?? przy ciayz z kuban ie przypominam sobie takiego dyskomfortu.. czy to moze byc oznaka ze mala jest bardzo nisko ?? czy druga ciaze zawsze gorzej sie odczuwa ??

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

11 maja 2012, 08:46

czy druga ciaze zawsze gorzej sie odczuwa ??
ja zdecydowanie gorzej odczuwam, ale to pewnie nie jest normą

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 maja 2012, 09:16

no ja tak samo ..makabra :) umyłam własnie łepek zaraz trzeba wysuszyc wyprostowac :) a mam takiego lenia :)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

11 maja 2012, 09:17

No i ja sie dołańczam do miejących dołka :ico_placzek: mnie tez nic nie cieszy chodze nabuzowana jak bomba która ma zaraz wybuchnąć. Ciagle te sama czynnosci mnie wnerwiaja sprzatanie pranie codziennie bo ta moja kulka ciagle ulewa wiec zarzygane wszystko :ico_zly: :ico_olaboga: , Franek bałagani a ja tylko chodze i sprzatam za nim :ico_zly: . Dodatkowo w niedziele mamy komunie mojej siostry syna a za 2 tyg chrzesniaka P. i oczywiscie problem z ubiorem :ico_placzek: sukienkach wygladam masakrycznie tak mi sie figura zmieniła w biodrach sie szeroka zrobiłam i opona mi dookoła zostala :ico_placzek: , poszłam do fryzjera to obcieła mnie w 10 min wysuszyła i to na tyle myslałam ze chociaz jakąś zmiane fryzury mi zrobi achhh normalnie ryczec mi sie chciało jak wyszam od fryzjera. to sie pozaliłam

pozdrawiam was kochane :-)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 maja 2012, 09:21

No i ja sie dołańczam do miejących dołka :ico_placzek: mnie tez nic nie cieszy chodze nabuzowana jak bomba która ma zaraz wybuchnąć. Ciagle te sama czynnosci mnie wnerwiaja sprzatanie pranie codziennie bo ta moja kulka ciagle ulewa wiec zarzygane wszystko :ico_zly: :ico_olaboga: , Franek bałagani a ja tylko chodze i sprzatam za nim :ico_zly: . Dodatkowo w niedziele mamy komunie mojej siostry syna a za 2 tyg chrzesniaka P. i oczywiscie problem z ubiorem :ico_placzek: sukienkach wygladam masakrycznie tak mi sie figura zmieniła w biodrach sie szeroka zrobiłam i opona mi dookoła zostala :ico_placzek: , poszłam do fryzjera to obcieła mnie w 10 min wysuszyła i to na tyle myslałam ze chociaz jakąś zmiane fryzury mi zrobi achhh normalnie ryczec mi sie chciało jak wyszam od fryzjera. to sie pozaliłam

pozdrawiam was kochane :-)
az sie boje ze i mnie złapie po porodowy dół........ jej ;/

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 maja 2012, 09:44

och dziewczyny, ja też mam dołki czasami, a w ciąży czy po nie jestem.
a najbardziej męczy mnie póki co... chodzenie do pracy :ico_puknij: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jestem pomęczona. do tego uczelnia, zaraz obrona i już mi się odechciewa :ico_noniewiem:
asiab, a Ulka tylko ma cycu? bo jak na mody, to dodaj jej do mleczka NUTRITON - dla dzieci malutkich przeciw ulewaniu. U nas pomogło jak ręką odjął :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 maja 2012, 09:46

witam!!!
my idziemy na 12 do lekarza z mala po skierowanie na bioderka i przy okazji ja zwarze. ale w ogole nie mam pojecia jak ja ubrac w taka pogode. niby cieplo ale ona ma dopiero 6 dni.
ja wczoraj tez mialam dola mala placze duza tez i nie wiadomo do ktorej isc.a co do wagi to dzis kupie bateria i pewnie sie zalame

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 maja 2012, 09:49

wisnia3006, nie myśl, że w tydzień zejdą ci wszystkie kg :ico_haha_01: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: co to, to nie! :ico_nienie: zero załamań proszę! weźmiesz się za siebie, jak dojdziesz do pełni sił :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 maja 2012, 09:51

wisnia3006, nie myśl, że w tydzień zejdą ci wszystkie kg :ico_haha_01: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: co to, to nie! :ico_nienie: zero załamań proszę! weźmiesz się za siebie, jak dojdziesz do pełni sił :ico_sorki:
popieram :) za dobrze by było kochana w 6 dni zrzucic kg :) ja marze zeby do next wakacji zrzucuc :D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 maja 2012, 09:51

tibby, od kad jak urodzilam jestem na diecie bo karmie zero smazonego brak slodyczy i napoji gazowanych

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość