dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

11 maja 2012, 21:57

agaa22, ja tez poprosze o tą stronkę :-D

[ Dodano: 11-05-2012, 22:41 ]
Gabi moj też często budzi sie na spacerach, tyle ze Patryk od razu wrzeszczy i muszę znaleźć najbliższą ławke aby dać mu albo herbatke albo cyca aby znow zasnął :ico_noniewiem: . Bo nie ma mowy o dalszej jeździe z otwartymi oczkami. a szkoda. Ale chyba już zacznę brać ze sobą nosidełko.
Aga26 już nosisz Boryska w nosidełku...?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 maja 2012, 22:48

Dziewczynki ale sie za wami stesknilam, brakuje mi tego, dalej nie mam internetu jutro dopero przychodzi gosc naprawic, czasami wejde na fb z telefonu ale jakos nie lubie bo maly ekranik jest. Jutro wieczorem was poczytam. U nas dalej pada i zimno .

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 maja 2012, 07:51

Gabi, u Was pada, a tu jednak obylo sie bez deszczu wczoraj mimo duchoty totalnej. A termometr juz teraz pokazuje 23 stopnie hehe...

Beatka78, czekamy wiec na naprawiony komputer i na Ciebie przede wszystkim :-)
Jak te upały są to biorę herbatke ze sobą, ale nie chce pić.
Ja zawsze biore i butle mleka i herbatki ;-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 maja 2012, 08:28

a to mleko robisz w domu czy bierzesz wodę i odmierzone mleko w proszku?
Robie w domu i butelke wkladam do termoopakowania i to do torby (ktora jest tez termo) :-) Chyba ze jest megaaa upal... to woda w butelce a mleko w woreczku odmierzone (raz sie narazie tak zdarzylo). Granulki herbatki tez nosze ze soba w razie czego ;-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 maja 2012, 08:45

Gabi, jedna paczka mleka starczy a i zostanie jeszcze. Jedna butelka. Troszke granulek herbatki i cycusie :-) Dacie rady :-) A z dzieckiem to kazde wyjscie to wyprawa hehe :P

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 maja 2012, 10:08

witam :-D

Gabi, ja już nie raz karmiłam na dworze :ico_oczko: nie jest az tak źle..mieszkam w małym miasteczku i zawsze znajdzie sie zaciszne miejsce :-D . Patryk codziennie wypije 100 ml herbatki i czesto tez biorę mu przygotowaną wode na spacer...ostatnio tez chętnie ją pije.
A sztuczne mleczko jak narazie to tylko raz dziennie po kąpieli wieczornej 150 ml. Noc i dzien cyc. Ostatnio w nocy je mniej :ico_brawa_01: i budze sie zalana :ico_haha_01:
Ale na szczęscie jest grzeczna, czasem troche pokwęka.
nie wiesz jaka to wygoda...bardzo tego bym chciała... :-D

Beatka78, witaj i wracaj i opowiadaj co u was :ico_sorki: :-D
Aha, termoopakowanie mam. Czuje,że na tą komunię będziemy jechali z ekwipunkiem niezłym
hihi...my również jak wyjeżdzamy w gości to wszystko bierzemy nawet mleczko bo często nie chce chwycic piersi gdy jest wokoł zazmieszanie :ico_noniewiem:

...i u nas też chyba zaczynają bolec dziąsełka...od dwoch dni ma troszke spuchnięte , jest bardziej marudny i jak mu je masuje to sie uspokaja. Jak minęły kolki to zęby sie zaczynają... :ico_szoking: :ico_oczko: i jak tu życ :ico_oczko: :ico_haha_01:

Miłego dnia mamuski :-D

[ Dodano: 12-05-2012, 10:09 ]
A z dzieckiem to kazde wyjscie to wyprawa hehe :P
:-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

12 maja 2012, 16:04

hej!! nie było mnie tu kilka dni czytam na bieżąco w zasadzie albo z tel albo na szybko z laptopa ale nim sie zbiore by coś mądrego napisać to albo Melka się budzi albo Giguś coś chce i wychodzi jak wychodzi

piszecie o karmieniu poza domem hmm... u nas to norma ze ja karmię młodą w ogrodzie nie kamufluję się z tym w żaden sposób jestem matką i daję swojemu dziecku to co mogę dac najlepszego jesli komus sie nie podoba niech nie patrzy... będąc w mieście też karmiłam małą na ławce w parku karmiąc ją miałam do ogarnięcia jeszcze Igora bo byliśmy sami .... i stwierdzam ze jeśli jesteśmy gdzieś poza domem we 3 to mój syn to anioł grzeczny ułożony itp. natomist gdy jest z nami moja mama ewentualnie R. Igor zachowuje się jak by był głuchy na moje słowa... zastanawiam sie dlaczego :ico_noniewiem:

dopajanie ja daję pić Amelce przegotowaną wodę(raz miała wode mineralna z butelki i nic jej nie było :ico_sorki:) jak są upały a za nic nie chce złapać piersi podaje butlę z wodą nie zdarzyło się by wypiła więcej przez cały dzień niż 150ml

Gabi ja też mam za tydzień komunię i już obmyślam plan jak tu się zorganizować i co zabrać ze sobą dla 2 dzieci :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 maja 2012, 20:03

ufff doczytalam was :ico_sorki:

az mi sie cieplutko na serduszko zrobilo jakie poczytalam takie dobre i mile slowa od was, jestescie kochane dziekuje wam :ico_buziaczki_big:

Mad dziekuje ze przekazalas info :ico_sorki:

Aga jak sie udal wypoczynek na morzem, pewnie opalona jestes?

Gabi mam takie same body w kwiatuszki i spodenki w kropki co Lila i tak samo to lacze, w pierwszej chwili jak zobaczylam Lilianke na zdjeciu to myslalam ze to Hania :-D

Margolcia fajne zdjecie w podpisie, i pewnie nie ma co sie krepaowac sie sie karmi ja tez tak robilam przy najstarszym wszedzie gdzie sie dalo to karmilam

pisalyscie o wyprawce na spacerek to ja kupilam taki fajny termos z TT i tam trzymam goraca wode i zimna przegotowana w butelce a jak mam jej przygotowac mleczko to jej mieszam wody i dodaje proszek. Co do dopajania to Hancia nie umie pic wody przez ten rozszczep bo dlawi sie, chyba woda jest za rzadka bo mleko pieknie pije az sie dziwia babki w przychodni.
Jak Mad pisala bardzo malo mi przybiera przy wadze urodzeniowej 4360 teraz w jak ma 3,5 miesiaca wazy 6kg to bardzo malo
ale ja sie nie przjmuje bo widac po niej ze dobrze sie rozwija i zdrowo wyglada mimo ze jest drobna
25 czerwca mam wizyte z chirurgiem plastykiem, a teraz czekam na list z wizyta u logopedy, ale cos sie nie spiesza. W srode ide znow ja wazyc bo wczoraj dzwonili ze mam przyjsc do przychodni bo jakis lekarz chce ze mna rozmawiac :ico_noniewiem:
po mojej awanturze widze ze cos sie ruszylo
bo to nie madre zostawic kogos samego z czymkolwiek nowym, co by to nie bylo

ja mialam troszke dola bo nic a nic nie moge zrzucic moich kilogramow
ale kolezanka namowila mnie na sprobowanie diety Cambridge
tak sobie jestem na niej od wtorku, jak narazie tylko 1kg na minusie jestem
czuje sie bardzo dobrze i nie chodze glodna

pokaze wam Hanie z kolega, prawie jak rodzenstwo wygladaja :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 maja 2012, 20:21

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Aha bylismy ostatnio w mothercare w sklepie i robili zdjecia malym dziecia i Hani tez zrobili pare, jedno bylo gratis a za reszte mam placic, za dwa tyg mam przyjsc i odebrac je i jak co to kupic jesli mi sie spodobaja, ale powiem wam ze zadna rewelacji

[ Dodano: 12-05-2012, 20:25 ]
Gabi dziekuje :ico_sorki:

a do zrzucenia mi zostalo jeszcze 10kg do wagi sprzed ciazy i zeby sie wcisnac w stare ubrania :ico_sorki:
niby 1kg w 6 dni to ok ale wiem ze wiecej potrafia zrzucic ale z drugiej strony lepiej powoli tracic i nie miec efektu jo jo

spokojnej nocki ci zycze

aha nie pisalam wam ze musial mi gosc caly system od nowa stawiac bo tak byl laptop zainfekowany :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 maja 2012, 20:33

Beatka78, sliczna jest Haniulka naprawde ! Ma taka sympatyczna strasznie buzie :)
Ciesze sie ze juz jestes.

Moj laptop juz naprawiony, dwa glowne pliki Windowsa same sie wykasowaly stad padl. Ale znajomy dal rade wszystko odzyskac :-)
Dzisiaj tez przedluzylam umowe na telefon i mam nowa zabawke choc czasu troszke brakuje.

Spiacy dzis dzien i po dzieku to juz w ogole widac.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość