Awatar użytkownika
mamatoja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2011, 10:24

Re: zabawki

08 maja 2012, 12:13

Moim skromnym zdaniem zabawki które rozwijają manualne to są klocki, ja z moimi dzieciakami juz dwa razy to przećwiczyłam , zawsze kupuję im duplo bo sa rewelacyjne jakościowo i do tego mają fajne kolory a zwierzaki fajne kształty i dzieciaki je po prostu uwielbiają ;)
Jako szczególnie kreatywne i rozwijające mogę polecić moje pierwsze budowle z duplo.
Mają takie karty na podstawie których dziecko z czasem zaczyna budować początkowo trzeba wszystko pokazywać ale z czasem oczywiście nabiera wprawy...

ciotka1980
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2012, 14:01

09 maja 2012, 14:03

Witam,

Nowa jestem na tym forum i mam chrześniaka nie wiem jaka zabawka będzie dobra dla niego pluszaki odpadają i inne zabawki ma trzy latka i nie jestem pewna czym takie dziecko się bawi na stronie link został usunięty przez obsługę forum znalazłam fajne zabawki drewniane ale nie wiem czy teraz to nie lepiej zakupić jakiś grających, brzęczących zabawek...tam jest taki fajny jezdzik ale czy on nie jest na to za mały? proszę o odpowiedzi i o pomoc.
Nie reklamuję strony link został usunięty przez obsługę forum tylko szukam pomocy....nie mam dzieci i mało z nimi przebywam chcę coś mu kupić.

Dziękuję
Ostatnio zmieniony 13 maja 2012, 21:31 przez ciotka1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Agnes33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2011, 22:31

09 maja 2012, 15:20

Nie wiem czy z tych drewnianych zabawek ucieszy się maluch . Może zwróć uwagę na nową serię duplo jest to fotofarma , z mega fajnymi zwierzakami które każdemu dziecku przypadną do gustu a i o jakość tych klocków bym się nie martwiła i wiadomo że starcza na lata no i dla kolejnego pokolenia będą dobre ;)

tetrees
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 lis 2011, 22:27

12 maja 2012, 18:16

Nie wiem czy z tych drewnianych zabawek ucieszy się maluch . Może zwróć uwagę na nową serię duplo jest to fotofarma , z mega fajnymi zwierzakami które każdemu dziecku przypadną do gustu a i o jakość tych klocków bym się nie martwiła i wiadomo że starcza na lata no i dla kolejnego pokolenia będą dobre ;)
Lego Duplo na pewno są klockami, dzięki którym przez zabawę dzieci się rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne itp :P Takie klocki to super prezent . :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
koralik123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lut 2011, 14:36

30 maja 2012, 14:25

A co powiecie na rysowanie map myśli i naukę po przez to? Można kupić duży brystol, farbki lub Point88 aby napisy były wyraźniejsze i nie rozmazywały się. Poza tym nic nie przebija i na długo wystarczają. Mapy myśli są niezwykle przydatne w późniejszej edukacji.

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

29 cze 2012, 12:14

Poleciłabym zestawy do zabaw modelina lub ciastoliną. Dziecko może rozwijać się manualnie, a mieć przy tym ogromną frajdę. Szczególnie, że może się przy tym bezkarnie ubrudzić.

madlen
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2012, 14:52

09 lip 2012, 14:57

W internecie można teraz znaleźć mnóstwo pomysłów jak urozmaicić naszemu maluchowi dzień. Fajnym pomysłem dla starszych już dzieciaków jest korzystanie z kolorowych akcesoriów takich jak zegar czy kalendarz. W ten sposób bawimy się z naszym dzieckiem, ale również uczymy go przydatnych rzeczy, bardzo ważnych w codziennym życiu.

Awatar użytkownika
barka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 12 sie 2011, 12:08

11 lip 2012, 10:54

A co powiecie na takiego robota: Link usunięty przez obsługę forum chciałam kupić dziecku. :ico_tort:
Ostatnio zmieniony 11 lip 2012, 20:50 przez barka, łącznie zmieniany 1 raz.

barbara33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2012, 23:54

11 lip 2012, 11:35

Ja osobiście polecam gro edukacyjne dla dzieci, ponieważ dzieci dobrze się przy nich bawią, uczą oraz rozwijają. Sama zamawiam takie gry dla swojego synka na stronie PomyslowaMama. Warto zajrzeć, bo naprawdę jest tam duży wybór ciekawych i konkretnych gier edukacyjnych.

lilo

11 lip 2012, 11:50

A co powiecie na takiego robota: http://bawibobas.pl/zabaw...021-robot.html? chciałam kupić dziecku
Zabawka fajna ale rozwaliła mnie ta promocja - z 43,90 na 42,90 - okazja roku :ico_smiechbig:


barbara33, reklama dźwignią handlu :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość