Mariolllka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2011, 15:33

lubię wychodzić do restauracji :)

18 lis 2011, 15:58

Uwielbiam wychodzić wieczorami do restauracji zjeść coś pysznego ;)
Ostatnio niestety mam z tym problem ponieważ wyprowadziłam się z mojego rodzinnego Szczecina, gdzie co weekend odwiedzałam różne fajne miejsca. Teraz mieszkam w Poznaniu i nie znam fajnych knajpek/restauracji, a nie chcę trafić na jakieś słabe miejsce, gdzie jedzenie będzie niedobre bo wtedy to nie będzie miły wieczór...

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

20 lis 2011, 14:17

Mariolllka, metodą prób i błędów. musisz przejsc sie w kilka miejsc i zamówić co lubisz i sama ocenisz czy Ci smakuje.
Bo jak jakas forumowiczka ci cos poleci bo ona uważa ze jest tam pyszne jedzenie a tobie nie bedzie smakowała bo masz inny gust smakowy to co zrobisz? :ico_oczko:

My z meżem nie pytamy gdzie jest fajnie tylko za kazdym razem idziemy gdzie indziej i paru msc chodzimy tylko tam gdzie nam smakowało i gdzie sie nam podobało. :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

20 lis 2011, 15:52

My z meżem nie pytamy gdzie jest fajnie tylko za kazdym razem idziemy gdzie indziej i paru msc chodzimy tylko tam gdzie nam smakowało i gdzie sie nam podobało.
dokładnie my to samo robimy :-)

Mariolllka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2011, 15:33

22 lis 2011, 16:44

Wiadomo, że można trafić różnie, ale zawsze coś ciekawego musiało być w danym miejscu, że ktoś je poleca :)

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

03 lut 2012, 13:42

Też uwielbiam restauracje i ogólnie dobre jedzenie. Mieszkam teraz koło restauracji indyjskiej, za często nie bywam bo trochę to jednak kosztuje, ale pyszne jest to jedzenie. Oczywiście, jak ktoś lubi dużo przypraw.

Awatar użytkownika
Jo_jo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:01

27 kwie 2012, 22:28

Wiadomo, że można trafić różnie, ale zawsze coś ciekawego musiało być w danym miejscu, że ktoś je poleca :)
Podzielam opinię! Tez lubie z polecenia - bo przynajmniej wiadomo ze zjadliwe ;) a zawsze moge dopytac czy slone, czy dogotowane etc ;))

O ile jeszcze to zagladasz to w Poznaniu znam Credo


A w warszawie moge polecic wieeeeeeeeeeeeeeele, ostatnio odkrylam Restaurację 99
Troszkę drozej niz srednie ceny ale jedzenie pyszne! Ryba, kluski i desery

fejara
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 11 maja 2011, 19:05

06 maja 2012, 01:54

Ja nie chadzam do restauracji. Jakoś mi się ostatnio nie składa:/. Za to właśnie wracam z grilla:P. Było pysznie- wśród nas byli wegetarianie- pierwszy raz w życiu jadłam tofu z rusztu. Podobno potrzebne jest wędzone z Polsoi. Coś pysznego... Mniam.

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

13 maja 2012, 17:02

Ja czasem chodzę, ale zwykle jednak jem w domu z wiadomych przyczyn, do tego często w pracy spożywam dania zamówione, bo nie mam zbyt wiele czasu na przygotowanie posiłków w domu, a najbardziej lubię jeść na wczasach za granicą, wtedy jest to zawsze coś nowego i odkrywczego.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

29 maja 2012, 13:02

ja odkąd pracuję na pełen etat to czesto zywię się na mieście ;)

Czasem to kebeb, czy kfc, ale częsciej sushi, albo coś włoskiego. Ostatnio odkryłam przepyszną susharnie na Mołdawskiej z przemiłą obsługą super!!

Ale lubimy też wyjść na kolacyjkę typowo romantyczna we dwoje, albo rodzinnie -nasz córa uwielbia sushi!

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość