Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 maja 2012, 00:05

no i po imprezie,na szczescie nie byli dlugo i bylo calkiem milo,posiedzielismy,pogadalismy... wiec nie bylo zle chociaz nastawienie mialam kiepskie :-) ale bylo spokojnie,sprzatania nie ma,wszyscy byli autem wiec praktycznie nikt nie pil.
A właśnie co do brata to jak jego dziewczyna się czuje? Jak tam jej ciąża? W porządku wszystko?
"Dziewczyna" brata czuje sie ok ,miedzy nimi bywa roznie( nie sa razem,ale ich relacje sa dosc trudne),ale byla dzisiaj tez i bylo ok :-)

co do węzła to moze przez to ,ze czuje sie lekko przeziebiona...jak do czwartku nie zejdzie to zapytam lekarza bo on jest minimalnie powiekszony .

Dobranoc dziewczyny!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 maja 2012, 08:06

Dzieńdoberek :-D

Madleine to super ze jedank źle nie było a goście się nie zasiedzieli :ico_brawa_01:

ja znowu coś spać nie mogę wrrrrr ale na szczęście od 6 :ico_sorki: a nie od 2 jak ostatnio :ico_zly: wcinam otreby z mlekiem bo coś mnie "przytkało" ostatnio :ico_chory: :ico_zly: mała sobie gimnastykę poranną robi w brzuszku bo normalnie swiruje pawiana niesamowitego :-D

Gosia888 no to faktycznie diety musisz trzymać... od ilu lat wiesz ze chorujesz? No ale chyba plusem tego jest figura co? Bo jak tak diety trzeba przestrzegać to się nie zajadasz fastami :-D

julchik22, jak Dawiś?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

15 maja 2012, 08:40

hej, miałam napisać że witam z poranna kawką, patrze do kubka a ja już ją wyduldałam :ico_haha_01:
jutro rano mam wizytę więc gdyby się zdarzyło że Agatka pomacha rączką ginowi (czyt. że mam duże rozwarcie) i pojadę do szpitala to wam napiszę. ale nie bardzo mi tam spieszno bo w sobotę umówiona na grilla jestem :-D
wstałam dzis o 5tej, a tu :ico_szoking: jakies skurcze. no i tak przez 1.5 godz mnie trzymały ale rzadkie i łagodne.
chcę na porodówkę po 20tym maja, jak by o tym Agatkę przekonać :ico_noniewiem: :ico_oczko:
julchik22, dobrze że gorączka odpuściła :ico_sorki:
Kasiala, szkoda mi było że na te targi nie pojechałam ale po tym co piszesz już nie żałuję :ico_oczko:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

15 maja 2012, 08:53

Witajcie :) Pytał ktoś jak sie mierzy szyjką więc najprosciej to wkładaja palca i na oko, ale ja mam zawsze robione USG dopochwowe i wtedy mierzy dokladnie w mm.
Madleine Może to nie węzeł ci dokucza a masz przepukline? Zapytaj lekarza na najblizej wizycie wiem ze mnie przy badaniu kazali kaszlec i patrzyli jak sie podbrzusze zachwouje jak mnie tak bolalo.
Co do Targów w Krakowie to moja sąsiadka przyniosła mi tone ulotek i katalogów i fajny prezent z od Johnson takie mini produkty - krem, plyn do kapania, i cos do smarowania w sam raz do szpitala:)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

15 maja 2012, 08:56

mój gin mierzy szyjkę tak- wkłada palucha, próbuje coś "namacać", w miarę macania jego twarz przybiera mniej więcej taki obraz :ico_szoking: i jojczy mi nad moją roznegliżowaną połową że mam szyjkę do niczego :ico_haha_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

15 maja 2012, 09:07

Marta26 Masz racje ich miny podczas badania sa bezcenne:P

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 maja 2012, 09:57

Mamusia28, nie nie przepuklina to nie jest bo to ewidentnie w pachwinie podluzny wężeł chłonny,ale jest leciutenko powiekszony.Dzis obudzilam sie z bolem gardla kosmicznym i to pewnie od rozpoczynajacej sie infekcji...;/ Wezme zaraz konska dawke rutinoskorbinu :ico_sorki:

snilo mi sie dzis,ze moja mama rodziła i bylam z nia na porodowce hehe :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 maja 2012, 09:59

Dzień dobry :-)

Marta Ty już za chwilkę rodzisz...zazdroszczę :ico_sorki: Ja się turlam jak kwoka i mam już dość tego stanu :ico_noniewiem: Piszesz, że chcesz rodzić po 20 maja....a ja chcę 21 czerwca :ico_sorki: To już będzie 37tc więc błagam....... :ico_sorki: Ale tam wszystko kurka trzyma :ico_noniewiem:

Pogoda jakaś szara za oknem a moje dziecko hasa już po tarasie i co chwilę kury sąsiada dokarmia orzeszkami.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

15 maja 2012, 10:00

Wezme zaraz konska dawke rutinoskorbinu :ico_sorki:
z tym chyba ostrożnie w ciąży. zdania są podzielone to może dawka lepiej łagodna :ico_noniewiem:
W którym tygodniu Wasze dzieciaczki sie obrocily?
Agatka długo nie mogła się zdecydować. w sumie po 29tc już utknęla choc i tak próbowała piruety robić. mam nadzieje że dalej tkwi głową w dół :ico_oczko:

[ Dodano: 15-05-2012, 10:01 ]
Ja się turlam jak kwoka i mam już dość tego stanu :ico_noniewiem:
ja się tak czułam w Iszej ciąży
a teraz jak tylko nie ma upałów to prócz niewyspania czuję sie jak młoda bogini :ico_haha_01: aż się martwię czy ten mój brzuch nie za mały jak na 9ty miesiąc że zawadza mi w sumie tylko przygoleniu nóg i podwozia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 maja 2012, 10:02

to może dawka lepiej łagodna
tzn końska dla mnei to są 2-3 tabletki - tak jak mi lekarz kazał :ico_brawa_01:
Ale ja nie lubie łykać tyabl wiec dla mnei to duzo :-)
Agatka długo nie mogła się zdecydować. w sumie po 29tc już utknęla choc i tak próbowała piruety robić. mam nadzieje że dalej tkwi głową w dół
Mam nadzieje,ze Marcinek w koncu sie zdecyduje obrocic bo póki co to chyba mu tak wygodnie na tyłku leżeć i kopać mame z obu stron :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość