gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 maja 2012, 22:56

malinowa19 może klocki lego? Ja w rodzinie samych chłopaków mam więc bardzo często je kupuje. Są różne super gry z klocków lego na allegro możesz poszukać takie często kupuje

Obrazek

najpierw układasz a potem grasz jak w planszową grę. Mój Tomek na dzień dziecka taką sobie zażyczył

Obrazek

Przychodzi mi do głowy też taki pistolet nerf. Tomek taki ma i właśnie ten komunista co miał komunię w niedzielę w poniedziałek za te pieniądze sobie kupował :ico_haha_01: tylko też różne rodzaje i różne ceny. W ogóle są super wykonane :ico_sorki: Tomek ma taki
Obrazek

ale Szymon szukał innego modelu pewnie lepszego

Obrazek

Obrazek

no i to moje pierwsze pomysły

[ Dodano: 16-05-2012, 09:20 ]
Wstawać śpiochy!!!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

16 maja 2012, 10:05

Wstawać śpiochy - wiem ze pogoda nie dopisuje ale tu takaaaaa cisza. Ja się coś słabo czuje czekam jak maż wroci zeby zmierzyc cisnienie:/

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

16 maja 2012, 10:32

aaallllle zaspałam masakra :-)
w nocy kiepsko spalam,ale nad ranem zasnelam jak zabita.

malinowa19, klocki fajny pomysl,moze jakies mp3 albo standradowo zegarek?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

16 maja 2012, 10:54

Witam sie z :ico_kawa:

Kasiala, Super ze u niunki wszystko dobrze i ze masz super wyniki :ico_brawa_01:

Widze ze prawie kazda z nas ma problem skurczem w takim razie witam w klubie mnie jak dopada w nocy to krzycze do meza "skurcz" a on zrywa sie lapie moja noge pod pache zaciska mocno i po chwili przechodzi :-D

malinowa19, co do prezentu podlaczam sie do gosia888, swietne pomysly :ico_brawa_01:

Ja po wizycie niestety moje wyniki nie sa az tak dobre mam jakies bakterie w moczu przepisala mi furalgin no i znowu Nestatyne :ico_olaboga: ale reszta wynikow dobra nic dziecku nie zagraza :ico_sorki: szyjka zamknieta za to glowka coraz nizej.Dowiedzialam sie jeszcze ze napewno nie przeterminuja :ico_sorki: doktorka bedzie dzwonic na oddziali dowiadywac sie czy beda mnie ciac 8 czerwca czy 2 dni wczesnie ze wzgledu na dlugi weekend :ico_brawa_01: za tydzien mam kolejna wizyte wiec moze juz bede wiedziec cos wiecej :ico_oczko:

Ciekawe jak tam Marta po wizycie :ico_noniewiem: Mam nadzieje ze Agatka jeszcze posiedzi sobie troszke w brzuszku u mamusi

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

16 maja 2012, 11:14

Witam ze śniadankiem :-D
ale pospałam ho ho ho do 10:30 :ico_szoking:

Malinowa uważam że prezenty zaproponowane przez Gosię będą strzałem w 10 :ico_brawa_01: :-)

Aniula to Ty już niebawem będziesz Polusię tulić tak jak Marta Agatkę a mi jakoś nie spieszno musze Wam powiedzieć... póki co to niech tam siedzi bo mi teraz dobrze a chce jeszcze pojesć sobie :-D widziałam wczoraj czereśnie i nie uwierzycie ile kosztowały.... 60zł/kg masakra :ico_szoking: posrało ich zdeczka

a wczoraj miałam rozmowę z mężem bo przegiął pałę!!! :ico_zly: poszedł do pubu i wrócił po 23:30 i lekko podchmielony a dzisiaj do pracy samochodem zrobiłam mu wykład jak stąd do Warszawy :ico_nerwusek: (o dziwo wyraził skruchę :ico_szoking: ) i oczywiście źle nastawił budzik do pracy i zaspał :ico_zly: :wpale:

idę zaraz do biedrony bo ponoć do dzisiaj jest promocja na kołderkę i poduszkę dla dzidziusia za 39zł firmy John Europe więc kupie bo tanio o ile będzie....

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 maja 2012, 11:32

u mnie OK. mała waży ok.2700 wiec niewiele ale pomiar mało dokladny bo malutka uciekała od usg :ico_oczko:
rozwarcie tylko 0.5cm wiec jestem w domku, za 2 tyg ktg

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

16 maja 2012, 11:39

Marta to super wiadomości przynosisz :-) więc Agatce jednak nie spieszno :-D super przynajmniej popiszesz jeszcze z nami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

16 maja 2012, 11:41

przynajmniej popiszesz jeszcze z nami

eee no potem tez popisze tyle,ze o malutkiej :-)

ja jutro mam wizyte o 16 i na 16 moj maz do szpitala na ten zabieg kolana jedzie :ico_noniewiem:
Ciekawa jestem ile Marcinek waży...

własnie wcinak truskawki z cukrem i smietanka mniam prosze sie czestowac
Obrazek

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

16 maja 2012, 11:45

Marta26 Super ze jeszcze Agatka poczeka:) Zastanawialam sie dzisiaj wlasnie kto ma do ciebie nr telefonu bo wczoraj nie dalas juz znaku zycia i myslalam ze jednak szpital. Ale fajnie ze malutka jeszcze posiedzi w Tobie. A jak twoja szyjka? Co do wagi malutkiej to tez nie ma co ufac usg bo moze byc czasami spora roznica jak juz dziecko jest duze.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 maja 2012, 11:58

Mamusia28, jaka szyjka? :ico_oczko: nic nie mówił, pewnie już wygładzona.stwierdził że jeszcze tam dół niezły jak na ten tydzien ale moge juz robić co chce i na porodówke kiedy chcę, a raczej kiedy Agatka zechce :ico_oczko:

[ Dodano: 16-05-2012, 12:13 ]
i nie mam już badan zleconych czyli jednak OWA nie powtarzam.
tak myślę że w przyszłym tyg popracujemy z m. nad szyjką :ico_haha_01:
ale do porodu mi tak mega mega nie spieszno, jak mała nie jest gigantem to niech siedzi w brzuszku :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość