julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 maja 2012, 15:09

Mamusia28, ważne jest też aby wewnętrzne ścianki komody były równie wysokie, jak się wydaję na zewnątrz, bo większość komód niestety ma tak do bani zrobione że wydają się być pojemne, a mało się tam mieści. Później postaram się wkleić zdjecia o co mi chodzi :ico_oczko:

Gosia, ide do lekarki na 16:30 - będziemy dumać co tu zrobić. Może narazie wcale nie będę ruszać, bo boli jedynie przy żuciu, a tak normalnie nie :ico_noniewiem: Cholerka, sama nie wiem jak będzie lepiej - z jednej strony chce sobie i dzidiz oszczędzić kolejnych znieczuleń, gojenia się rany i ewentualnego antybiotyku, a z drugiej boje się żeby do zgorzela nie dopuścić, bo zgorzel też za bardzo nie boli, a jest okropnie niebezpieczny w ciąży :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 maja 2012, 15:46

julchik22, buuu....nie cierpię dentysty :ico_wstydzioch:
Ja też mam ciągle problemy z zębami ale jak planowaliśmy drugą ciążę to wszystkie ubytki wyleczyłam. Kolejną wizytę planuję po urodzeniu maluszka bo widzę że 2 kolejne plomby byłyby do wymiany :ico_noniewiem:

Mamusia28, ja na komodach znam się na tyle tylko że odradzam Ci, jeśli prowadnice w szufladach są metalowe z łożyskami. Sama mam takie badziewie z BRW w domu i co chwilę coś tam się psuje w tych szufladach :ico_zly:

Teraz planujemy kupić do dziecięcego pokoju komodę z ikei żeby pomieścić ciuszki naszej dwójki:)


wymiary 160x48x78Obrazek

[ Dodano: 17-05-2012, 15:52 ]
Zapomniałam wspomnieć że byłam dziś u ginekologa. Niestety USG nie było :ico_noniewiem: Podwozie trzyma, szyjka długa. Na kolejnej wizycie mówiła że zleci badanie na paciorkowca.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

17 maja 2012, 15:56

Qanchita Pokaźne te komody z Ikei - ja nie chce kupować dużej poniewaz w duzym pokoju mamy mebloscianke i tam sie zmiescimy, a tak wogole jak mala podrosnie to zrobi sie przemeblowanie - tj zostawiamy poki co u tesciowej swoje meble i kiedys w przyszlosci je zabierzemy - maż juz teraz proponuje mi wziac jedna szafe na dol:P

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 maja 2012, 16:39

Mamusia28, czym mniej mebli tym więcej przestrzeni :-) Tylko że my nadal mamy problem z własnymi ubraniami... mamy za mało mebli po prostu. Jak się budowaliśmy i przeprowadzaliśmy to zabraliśmy tylko moje meble więc na dwójkę musiały nam wystarczyć. Jak się pojawiła Jolka to dokupiliśmy małą komodę i teraz musimy kupić coś większego.
A ja mam cichą nadzieję że uda nam się w tym roku zrobić garderobę bo miejsce przygotowane już mamy. Ale nie miałam pojęcia że wyposażenie garderoby to taki wydatek... te wszystkie półki, drążki, kosze :ico_olaboga:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

17 maja 2012, 19:37

Qanchita Ja własnie nie chce zagracać pokoju więc ma być nasze łóżko, łóżeczko, komoda, stolik pod tv (poki jeszcze tv bedzie :D:D:D) gdzies trzeba wozek trzymać jeszcze, wanienke itp....... Ja oprocz mebloscionaki na korytarzu mam duza szafe i pawlacz, w "biurze" meza tez duza szafa z polkami wiec musimy sie pomiescic:)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 maja 2012, 20:25

Qanchita, mi się marzy garderoba, ale narazie wolnej przestrzeni brak... Kiedyś na pewno będę miała :-D

Co do dentysty - ja przed planowaniem ciąży też wszystko ładniutko poleczyłam i miało być pięknie, ale moje zęby to takie cholerstwa co lubią psuć się od środka i tu lipa - na zewnątrz - samo zdrowie, a boli :ico_zly:
Byłam dzisiaj - dentystka poleczyła mi narazie wszystko zapobiegawaczo - tzn. rozwierciła ten leczony ząb żeby położyć optrunek, bo ból może być spowodowany zbyt wrażliwą tkanką pod szkliwem, a 7 i 8 mogą boleć z przeciążenia skoro ciągle jadłam na jedną strone - mogły podrażnić się dziąsła, więc narazie wyczyściła je i nasmarowała czymś, co ma złagodzić ból jeśli to jest powodem. No nic - poczekamy - mam nadzieję, że to pomoże i że uniknę kolejnych wierceń, leczeń kanałowych i usuwania do porodu :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 maja 2012, 20:25

Niestety USG nie było
miałaś 2 tygodnie temu :ico_haha_01:
A ja mam cichą nadzieję że uda nam się w tym roku zrobić garderobę bo miejsce przygotowane już mamy
ja mam garderobę w sypialni i strasznie z niej zadowolona jestem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tylko teraz mam dylemat. Bo na górze mam dwa pokoje Tomka pokój i sypialnię a na dole salon i komputerowy więc przydałoby się w przyszłości bym sypialnię w komputerowym zrobiła a dzieciaki na górze ale tak mi strasznie szkoda tej garderoby :ico_olaboga:

Julichik i jak po dentyście?

[ Dodano: 17-05-2012, 20:26 ]
mam nadzieję, że to pomoże i że uniknę kolejnych wierceń, leczeń kanałowych i usuwania do porodu :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

17 maja 2012, 20:26

hej dziewczyny - nie wiem czy dam rade doczytac.
My juz po wizycie u lekarza,mał ulozyl sie juz głowka w dol i wazy 1200 g na oko :) Hemoglobina mi znowu bardzo spadla :ico_noniewiem:
Pozatym mąż mial dzis operacje i teraz biedny spi...
Dostalam kilka zdjęc z brzuszkowej sesji ( w sumie ma byc ich minimum 40)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 maja 2012, 20:57 przez Madleine, łącznie zmieniany 1 raz.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 maja 2012, 20:29

Madleine, przepiękne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Hemoglobina mi znowu bardzo spadla
a łykasz coś? Ja żelazo ale żołądek mnie po nim boli :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

17 maja 2012, 20:32

a łykasz coś? Ja żelazo ale żołądek mnie po nim boli
No wlasnie nie ( a wczesniej gin na nfz mi zapisal ale zapomnialam o tym),gin mi powiedzial ze mam powtorzyc badania i hemoglibina dalej bedzie spadac to bedzie musial mi dac zelazo,ale uprzedzil ze to ma nieprzyjemne skutki uboczne...narazie mam jesc szpinak,czerwone mieso itp.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość