Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

17 maja 2012, 12:45

ja już obiadek mam gotowy marchewka dla Kuby tez przygotowana a mi sie spać chce jakoś ostatnio nie moge się wyspać niby Kuba budzi się tylko 3 razy w nocy ale za to wstaje o 5 i do 7-7:30 nie śpi potem to juz nie da się spać bo dziewczyny do szkoły trzeba wyprawić i taka chodzę niedospana

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

17 maja 2012, 13:55

nauczycielem językowcem jesteś? jeśli tak, to witaj w klubie
niestety tak :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

17 maja 2012, 14:09

haha :-) u mnie też niestety :ico_oczko:

[ Dodano: 17-05-2012, 14:27 ]
Kaja czadowe masz to zdjęcie Kuby w podpisie :-D taki prawdziwy facet normalnie :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

17 maja 2012, 15:41

Jejku czy wasze dzieci też mają Tak rozpulchnione dziaselka w miejscu trójek ? Obejrzalam dzisiaj dokładnie buzke małego bo dziwiło mnie czemu Tak uporczywie pcha wszystko głębiej do buzi. No I okazało sie że jedynki owszem próbują sie przebić ale w miejscu trójek są takie górki I są zaczerwienione I rozpulchnione :ico_olaboga: nie mam pojęcia co o tym sądzić bo przecież trójki wychodzą dużo później :ico_noniewiem:
Ale Tak mi go żal bo widzę ze strasznie mu dokuczaja te dziaselka. Podjade chyba dzisiaj do smyka a kupię mu taką pałeczkę z nuka do gryzienia bo,pamiętam ze emilia swojego czasu non stop w buzi z nią siedziała

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

17 maja 2012, 15:47

Jejku czy wasze dzieci też mają Tak rozpulchnione dziaselka w miejscu trójek ? Obejrzalam dzisiaj dokładnie buzke małego bo dziwiło mnie czemu Tak uporczywie pcha wszystko głębiej do buzi. No I okazało sie że jedynki owszem próbują sie przebić ale w miejscu trójek są takie górki I są zaczerwienione I rozpulchnione :ico_olaboga: nie mam pojęcia co o tym sądzić bo przecież trójki wychodzą dużo później :ico_noniewiem:
Ale Tak mi go żal bo widzę ze strasznie mu dokuczaja te dziaselka. Podjade chyba dzisiaj do smyka a kupię mu taką pałeczkę z nuka do gryzienia bo,pamiętam ze emilia swojego czasu non stop w buzi z nią siedziała

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

17 maja 2012, 15:49

Aga to chyba jest normalne bo Hania tez ma spulchnione trojki na dole i na gorze

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

17 maja 2012, 18:02

Mojej córce jako pierwsze wyszły trójki górne, więc wszystko możliwe.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 maja 2012, 18:54

My po spacerku. Poczatkowo byl spory wiatrale potem sobie poszedl i ladna pogoda :-) Kupilam sloiczki dla malej ale narazie jej nie daje choc kusza ;-) jabluszko co ktorys dzien musi starczyc.

To 3 mogawyjsc szybciej niz 1 :ico_szoking: ??? Ojej...
nostromo jak sie nazywa to co wkleilas do gryzienia ?
Beatka78 narazie tylko jabluszko. Wytrzymamy te kilka dni i zaczniemy wprowadzac stale jedzonko. Szwagierka wprowadzalaod 3,5 miesiac wgalecen pediatry. Co lekarz to inaczej.
dzwoneczek super ze rehabilitacja daje efekty i radosc mamie :-) :ico_brawa_01: Dzielny Patryś :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 maja 2012, 21:12

wprowadzalaod 3,5 miesiac
Dawidkowi tak zaczęłam wprowadzać :-D

aga26 u nas trójki tez są takie bardziej napuchnięte...albo to normalne albo ...coś sie dzieje. :583:
Dzielny Patryś :-)
:-D i jak nam dzisiaj dał popalić od 15 do 20...widac było ze jest senny ale za nic w świecie nie zmrużył oka...tylko wiszczał :ico_noniewiem:

nastromo gratuluje drugiego ząbka :ico_brawa_01: pierwszy zimowy zębatek :-D

kaja
ja też codziennie wstaję o 6.00 bo muszę Dawidka wyprawic do przedszkola...choć chłopaki jeszcze śpia gdy wstaję...uwielbiam te chwile bo moge wypiić kawę i zjeść sniadanko w spokoju czytając gazetę...bosko :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

18 maja 2012, 09:34

hej dziewczynki, ja wpadłam żeby wam podziękować że byłyście w trakcie całej ciąży i przez te pierwsze miesiące,
Jak widzicie mnie tutaj coraz mniej, nie wiem czy to zła organizacja czy po prostu póki mogę to wole więcej czasu poświęcić dzieciom (jeszcze miesiąc mi został bo 21.06.wracam do pracy :ico_placzek: ), no i tak jak już Mad pisałam przy ładnej pogodzie spędzamy całe dnie na podwórku więc jak wracamy to jest tysiąc innych rzeczy do zrobienia w domu.
Krótko mówiąc teraz nie daje rady zaglądać tutaj tak często jakbym chciała i ciągle mam zaległości w czytaniu :ico_noniewiem: więc jak zaczne pracować to już wogóle nie wiem jak zorganizuje to całe życie :-D Dlatego podjęłam decyzje że żegnam sie z wątkiem, bedzie mi was brakować ale zawsze jeszcze fb pozostaje :ico_oczko:
W związku z tym robię wam :ico_papa: i przesyłam buziolki dla dzieciaczków :ico_buziaczki_big:
Dzięki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość