Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

18 maja 2012, 09:52

Tośka_30, to w ciemno kupiłaś? Ja w ciemno bym mogła kupić jak wiem że ma pół roku a te starsze wolałabym zobaczyć bo już oglądałam 3 wózki w Łukowie niedaleko mnie. Jakiś handlarz miał sprowadza z Holandii bo tam pracuje. No i jeden pomrańczowy bardzo ładny kolor ale wózek tak zjechany :ico_zly: masakra. Drugi był za 1400 stan już ok ale kolor brzydki :ico_zly: trzeci 1850 ale stan super i kolor obrzydliwy :ico_zly: Więc jednak chce szukać z okolicy.
Nie, bo ja też w Toruniu mieszkam, więc pojechałam go obejrzeć, mąż sobie nim pojeździł i tego samego dnia go kupilam, A, no i koszty przesyłki nam odpadły

[ Dodano: 18-05-2012, 09:54 ]
A, wózek też po jednym dziecku jest i babce zależalo na sprzedaży, bo od pół roku nie mogła sprzedać, więc zjechała z ceny dość znacząco. Kupiłam cały komplet z dodatkowymi: foliami przeciwdeszczowymi, moskitierą, parasolką i torbą za 750 zł

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 maja 2012, 09:56

Kupiłam cały komplet z dodatkowymi: foliami przeciwdeszczowymi, moskitierą, parasolką i torbą za 750 zł
a ile kosztuje taki nowy komplet? Ja szukam w województwie mazowieckim najlepiej. Do Warszawy mogę podjechać tylko nic nie znajduje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 18-05-2012, 09:58 ]
znaczy znajduje ale w brzydkich kolorach :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

18 maja 2012, 10:19

Madleine, a Ty w końcu kupiłaś? Kupujesz tego xlandera nowego? Jaki kolor?
tak tak ja juz kupilam,kolor niebiesko granatowy - Ocean dokaldnei sie nazywa :-)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

18 maja 2012, 10:34

Gosia, nowy komplet kosztuje ok 2600 zł; z rachunku, który dostałam od tej babki wynika, że za wszytsko zapłaciła 2600 z groszami, ale półtora roku temu

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 maja 2012, 11:58

gosia888, Ty jesteś z południa PL ? ;-) Wózek fajny, strasznie mi się fioletowe podobają :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

18 maja 2012, 12:32

Witam się południowo - pisałyście ze wybieracie sie do fryzjera - ja nie moge patrzec na moje strzepy - od 7 miesiecy nie bylam u fryzjera a marzy mi sie takie mycie z masazem glowy, zrobienie moich kilku centymetrowych odrostow, podciecie, modelowanie i sauna zeby byly jak z reklamy ehhhh do tego kosmetyczka brwi, paznokcie ehhhh pomarzyc moge - maz stwierdzil ze jeszcze 2 miesiace i on zostanie z placzacym dzieckiem a ja bede mogla wyjsc i sie odchamic.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 maja 2012, 12:57

gosia888, Ty jesteś z południa PL ?
no właśnie nie :ico_placzek: a tam widzę fajne wózki ja jestem z Siedlec czyli wschód Polski.
Gosia, nowy komplet kosztuje ok 2600 zł; z rachunku, który dostałam od tej babki wynika, że za wszytsko zapłaciła 2600 z groszami, ale półtora roku temu
to super okazja :ico_brawa_01: ja właśnie też szukam by był i rachunek i widac że po jednym dziecku a nie po dziesiątym :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 maja 2012, 13:37

Gosia, fajny ten wózeczek! Najbardziej mi się spodobał ze wszystkich co dotychczas pokazywałas! :ico_brawa_01: :ico_oczko:
A skoro już tak ze wschodniej Pl jesteś :ico_oczko: to może rozszerzyłabyś poszukiwania do Lubelskiego i mnie byś przy okazji odwiedziła :ico_oczko:

Co do tego sklejania - napletki to rzeczywiście temat oklepany i nikogo nie dziwi, ale ta synechia była dla mnie odkryciem. Myślę że sudokremu akurat nikt na codzień nie używa więc luz, gorzej zaś z chusteczkami mokrymi - jednak niektórem mamy używają wyłacznie ich kilka razy dziennie przy każdym przewijaniu, a one jednak się lepią, kleją i po nich już nikt skóry na sucho nie wyciera raczej :ico_noniewiem: Więc myślę, że raczej tu jest pies pogrzebany. Wobec tego zaopatruje się w większe płatki wacikowe kwadratowe + miseczka z wodą :-)

Byłam dzisiaj z moim dzieckiem w markecie - jednym z jego ulubionych, bo jest tam plac zabaw, schody ruchome, sklep z zabawkami ze znajomym sprzedawcą... no był tam też dzisiaj ku mojemu zaskoczeniu jarmark z lokalną żywnością ekologiczną, zabawkami z drewna, ceramiką, wikliną itp. klimaty. Wiecie co mój mały zalotnik wypprawiał :ico_szoking: Podbiegł do stoiska z mięsem i mruga do sprzedawczyni, to ona mu kawałek kiełbaski dała, a ten zadowolony - zęby szczerzy :-D , zjadł poleciał dalej - stoisko z wypiekami - znowu do sprzedawczyni (tu mój wielki szok :ico_szoking: ) - buziaczka jej wysyła (uczyłam go tego, ale nigdy nie chciał powtórzyć), a ona mu ciasteczko - ten - :-D i chce jescze jedno inne, to ona go pyta jak ma na imię (moje dziecko nikomu nigdy dotąd na to pytanie nie odpowiedziało), a tu do niej - Davi (ja znowu :ico_szoking: oczy), więc zgodnie z obietnicą dostał jeszcze jedno ciastko i :-D (chciałam zapłacić, ale pani nie chciała kasy i tylko się zachwycała jakie mądre i kumeta dziecko jak na ten wiek...ta....tylko jak ja o coś proszę czy pytam to wygląda tak, jakby nie rozumiał :ico_zly: ), później znalaźł pana z sokami jabłkowymi z własnego sadu no i oczywiście też dostał co chciał, bo wyciągnął do pana rękę żeby mu dać "cześć" :ico_szoking: Czaicie? Sok kupiłam jeszcze jednen, bo rzeczywiscie był przepyszny, jakieś tam słodycze też i chlebek razowy wypiekany w glinianych naczyniach - mniamuśny, ....ale mój kochany Synek nieźle mnie zaskoczył zachowaniem :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

18 maja 2012, 13:38

julchik22, sprytny ten Twoj synek - wie jak sie ustawic :-D :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

18 maja 2012, 15:13

Witam :ico_ciezarowka:

Madleine, przesliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia888, w takim razie melduje sie w dwupaku :-D

Marta wczoraj mialam podobnie tez wystapily u mnie skurcze juz bylam prawie pewna ze pojade do szpitala ale jakos ucichlo w nocy byly 4 skurcze a dzis cisza :ico_noniewiem:

julchik22, no prosze jaki zdolny chlopczyk :ico_brawa_01:

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za kolejny tydzien ciazy :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość