Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

18 maja 2012, 16:23

Hejka dziewczyny :ico_sorki:
później doczytam bo dzisiaj mam mega zakręcony dzień :ico_olaboga:
od rana na pełnych obrotach najpierw praca zawieźć L4, potem na plac po owoce bo mi się zachciało truskawek i czereśni ale czereśni nie kupiłam bo po 40zł/kg... :ico_puknij: i zobaczyłam rabarbar to głupia wymyśliłam drożdżowe z rabarbarem :ico_olaboga: :ico_puknij: i po chwili dzwoni teściowa ze goście będa a ja w doopie ze wszystkim, ze sprzątaniem, obiad w sklepie a porządki w lesie :-D no ale właśnie się trochę odkułam i jem obiad i w miedzy czasie sprzątam...
Plisssss trzymajcie kciuki żeby to ciasto wyszło ok bo pierwszy raz w życiu robie driżdżowe a tak mi się chciało z rabarbarem że zobaczymy co wyjdzie :-D :ico_szoking:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

18 maja 2012, 17:29

Kasiala[/b Placek na pewno wyjdzie, a jak wyjdzie dasz nam przepis:)
Aniula Gratuluje kolejnego tygodnia:)
julchik22 Ja sama bym sie nie oparła takiemu slodziakowi- uwiellbiam takich malych podrywaczy, serce od razu mieknie i caly swiat by czlowiek oddal za darmo:)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 maja 2012, 17:34

Madleine, no cwaniak mały :ico_oczko: :ico_haha_01:

Aniula, :ico_brawa_01: za kolejny tydzień ciąży :-)

Marta, z tym fryzjerem coś jest na rzeczy - nasza Martalka z wiosennych też już się doczekać Jasia kochanego nie mogła i umówiła się do fryzjera ze świadomością, że na pewno akurat wtedy dzidzi będzię śpieszno - no i w tym dniu właśnie urodził się Jaś :-D
Ja mam wizytę u fryz na 29 maja i się nie mogę doczekać już, ale nie traktuję jej oczywiściej jeszcze jako tej wywołującej :ico_oczko: Wywołującą umówię sobie na sierpień :ico_haha_01:

Kasiala, trzymam kciuki żeby ciacho się udało! Ja dzis na tym jarmarku zjadłam ogromny kawał tarty z rabarbarem i malinami - aaaaaaale pyszna była :-D

[ Dodano: 18-05-2012, 17:38 ]
Mamusia28, no on właśnie potrafi być słodki jak chce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 maja 2012, 19:51

julchik22, niezły twój urwis :ico_brawa_01:
uprzedzam od razu że w weekend się raczej nie odmelduję bo jutro grilujemy ze znajomymi a pojutrze jedziemy do moich rodziców. Także zawitam tu w poniedz. dopiero, nie mysleć że jestem na porodówce :ico_oczko:
dziś zupełnie nie czuję się porodowo, do terminu się pewnie doturlam ale może tylko tydzien :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: bo wtedy mi pasuje poród :ico_haha_01:

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

18 maja 2012, 20:49

Hej dziewczyny !!!!

Troche niezagladalam ale czasu mi jakas zabraklo .Troche w domu malowalismy,zakupy i odskocznia od netu bo ostatnio za duzo siedzialam .
Jestem jeszcze 2 w 1 .Termin CC mam na 1.06 juz wszystkie papiery podpisane ,no chyba zeby Ania chciala wyjsc wczesniej ale mysle ze poczeka :)

Aniula ja te przepowowiadajace skurcze mam juz od 3 tyg i codziennie ,teraz ostatnio bardziej bolesne wiec leze caly czas .

pozdrawiam was wszystkie .

Poczytam sobie wstecz co tam u was.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

18 maja 2012, 22:19

Melduję się posłusznie :ico_sorki:

julchik22, fajny urwis z Twojego synka...nie zginie w życiu!

Gosia, Tośka, fajne wózki, chociaż przez te koła bardziej pasowałby mi ten Gosi :ico_oczko:

ktosiek, fajnie że już nasz termin narodzin. A w sumie dlaczego cc? Przepraszam...może już pisałaś ale nie pamiętam :ico_wstydzioch:

Marta26, udanego grillowania...najedz się na kolejne kilka miesięcy :ico_oczko:

Madleine, i jak mąż po operacji?

ja dziś czuję się fatalnie :ico_zly: Boli jak siedzę, jak leżę...już nie wspomnę jak strasznie boli jak kaszlę :ico_placzek:
Gosia Ty też piszesz że kaszlesz... i też masz problemy z hemoroidami jak ja :ico_zly: Kurna, chętnie oddałabym ten brzuch na końcówkę komuś, żeby ponosił za mnie :ico_sorki: Odbiorę na sam poród :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

18 maja 2012, 22:48

Madleine, i jak mąż po operacji?
Dzis prawie caly dzien przespal,boli go bardzo ,ale mam nadzieje,ze z kazdym dniem bedzie lepiej :-)
ja dziś czuję się fatalnie Boli jak siedzę, jak leżę...już nie wspomnę jak strasznie boli jak kaszlę
Wspolczuje :(

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

19 maja 2012, 07:46

Qanchita Współczuje hemoroidów - ja też sobie z nimi nie moge poradzic:( Zaraz właśnie zrobie okład z kory i posmaruje Posterisanem ale widze ze to tylko na chwile pomaga. Wogole to przez 3 dni mialam zaparcia a dzisiaj mnie czysci od rana:/

A z przyjemniejszych tematów dzisiaj kończymy 29 tydzień :ico_tort:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

19 maja 2012, 11:10

Witam:)

Myślałam że wejdę i będę miała kilka stron do czytania a tu tylko Asia ranny ptaszek coś napisała :-)
Brawa za kolejny tydzień...jest coraz bezpieczniej. Niedługo będziesz tuliła córunię :ico_brawa_01:
widze ze to tylko na chwile pomaga.
No przeciwbólowo działa tylko chwile niestety ale jak się pilnuje i smaruje konsekwentnie to powinny się po jakimś tygodniu schować :ico_sorki: Kurcze zła jestem bo wiedząc że mam skłonności w ciąży powinnam może smarować cały czas. A ja jak tylko była poprawa to przestawałam i teraz mam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dobra...dość o tym paskudztwie :ico_oczko:
Jakie plany na weekend? Tylko Marta się pochwaliła grillowaniem a reszta?
Ja póki co tylko posprzątałam i oskrobałam szparagi. Dziś na obiad szparagi,rybka i młode ziemniaki...mam nadzieje że moje dziecko raczy coś zjeść bo się zdenerwuję :ico_zly: Przez najbliższe 3 dni jesteśmy same...mąż w Monachium siedzi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

19 maja 2012, 11:12

Witam kochane :-)

ciasto się ponoć udało :-D i muszę powiedzieć że rabarbar jest pyszny :ico_haha_01:

Qanchita, Mamusia28 współczuję hemoroidów :ico_sorki: ja mam nadzieję ze mnie ominą :ico_sorki:

Aniula, Marta26 wy to już cidziennie musicie się meldować bo my chcemy być na bieżąco :-D

Mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby jeszcze minimum 6 razy te skoncozne tygodnie się pojawiły :ico_sorki: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość