Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

18 maja 2012, 21:04

U nas ale się porobiło..., tak jak pisałam byłam z małym u pediatry. Wchodzimy i mówię, że ma biegunkę bo robi dużo luźnych kupek i jeszcze jakaś wysypka - a ona na to ROTAWIRUS, DO SZPITALA ŻEBY SIĘ NIE ODWODNIŁ!!! No ładne sobie pomyślałam. No ale żeby było fajniej, to zamiast u nas w mieście to do oddalonego o prawie 40 km Poznania bo tam lepszy sprzęt i specjaliści. No to nic, dostaliśmy skierowanie-kazała się przygotować na zostanie z młodym w szpitalu. No to do domu, pakowanie żeby K. nie musiał jeździć dwa razy i do szpitala. Byliśmy tam o 14.00, rejestracja i czekanie bo pediatra na oddziale. Zeszło chyba z 45 minut, w końcu przyszła ale 3 dzieci przed nami. W końcu nasza kolej, wchodzimy a za chwile pielęgniarka przychodzi i mówi że przywieźli dwójkę dzieci z wypadku - pediatra znika na pół godziny, w końcu wraca i bada Cezarego i daje skierowanie na USG brzuszka. Idziemy na to USG i wracamy a tam pani doktor kończy dyżur :ico_zly: No to zmiana lekarzy i od nowa opowieści co i jak. W końcu mówi, że nas puści do domku, podawać DICOFLOR bo to jakiś wirus a wirus lubi wysypać. Obserwować dziecko, dopajać glukozą. Małemu tak fizycznie nic nie jest i robi już lepsze te kupki ale nadal jest ich dużo. Na USG wyszło, że coś nie tak jest z nerką jedna i musimy do nefrologa iść na konsultację. Teraz idę go kąpać bo jest padnięty po całym dniu w aucie.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 maja 2012, 21:08

biniu_s, o rany :ico_olaboga: zdrówka dla Czarusia :ico_sorki:

[ Dodano: 18-05-2012, 21:26 ]
o tak wyglada moja ula :ico_placzek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 maja 2012, 21:33

a posmaruj te krostki krochmalem=mąką ziemniaczaną. ponoć trochę wysusza syfki.

[ Dodano: 18-05-2012, 21:34 ]
biniu_s, matko kochana, ale mieliście popołudnie!
a w jakim szpitalu byliście? na Krysiewicza? (bo tam typowo dziecięcy jest...)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

18 maja 2012, 21:51

hej :-)
asiu współczuję, Ulka naprawdę wysypana jest mocno :ico_pocieszyciel: mam nadzieję że te krople pomogą i będzie już dobrze :ico_sorki:
kingoza a nie możesz kupić czegoś na kolkę w aptece?? my mieliśmy delicol- pomagał z początku, potem przyszły mocniejsze kolki i mały wył przez 4-5 godzin co wieczór to dostaliśmy bobotic (nauczył się go łobuz wypluwać:/) i na receptę debridat- po tym narazie jest spokój..
biniu no naprawdę wymęczyli Was tam :ico_sorki: dobrze że Was nie zostawili- oby uregulowało się wszystko :-)
My mieliśmy dziś usg bioderek- babka zobaczyła Piotrusia i myślała że my na kontrolę idziemy drugi raz już :ico_oczko: ale wszystko w porządku jest i już nie musimy przychodzić :-D i byliśmy na zakupach- kupiliśmy garniturek na chrzest :-) fajny jest, taki kremowy z kamizelką w niebieskie szlaczki. ale cena też mnie powaliła- 130zł :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

18 maja 2012, 22:04

biniu_s, matko kochana, ale mieliście popołudnie!
a w jakim szpitalu byliście? na Krysiewicza? (bo tam typowo dziecięcy jest...)
Nie nie da się ukryć, wrażeń co nie miara. Najlepsze jest to, że jak już jechaliśmy to mały zrobił kupkę ale już nie luźną, tak jakby się cwaniak wystraszył i "naprawił" :ico_oczko:
Tak na Krysiewicza byliśmy, bo tam nasza pediatra pracuje no i tak jak piszesz - typowo dziecięcy.
Martwi mnie tylko ta nerka - coś z nią nie tak na USG wyszło.

A teraz na środę mamy skierowanie na pierwsze szczepienia :ico_olaboga:

Z tego wszystkiego sama ze sobą nie poszłam do lekarza, a mnie znowu te hemoroidy wróciły. Boję się, że nie da się tego wyleczyć farmakologicznie. Okropnie się czuję bo do tego okres dostałam, a wczoraj po zabiegu jeszcze jedna rana mi doszła w pachwinie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

18 maja 2012, 22:06

asiab, przepraszam że wtrace swoje trzy grosze ale czy twoja cora ma styczność z pierzem? Pytam bo moj Borys miał podobną wysypke i okazalo się że to uczulenie właśnie na pierze. Dziwilo mnie bo nie pojawiło sie od razu po urodzeniu tylko jak młody miał ponad miesiąc.
Trzymam kciuki żeby szybko małej przeszło :ico_sorki:

Sorki ze się Wam wcielam w wątek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 maja 2012, 08:43

przepraszam że wtrace swoje trzy grosze ale czy twoja cora ma styczność z pierzem? Pytam bo moj Borys miał podobną wysypke i okazalo się że to uczulenie właśnie na pierze
nie wszystkie poduszki pościele mam z antyalergicznego tworzywa :-) .Wcinaj sie wcinaj zawsze można jakąś rade dac :-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

19 maja 2012, 10:32

asiab biedna ta twoja Uleczka... :ico_sorki: tak jak dziewczyny pisza to smaruj tym krochmalem :ico_sorki:
biniu ale akcje przeszliscie :ico_szoking: zdrowka dla Czarusia && oby to nie bylo nic powaznego :ico_sorki: ... a tak z innej beczki to twoj robi duzo kupek a za to moja to 1 lub max 2 razy dziennie ... :ico_noniewiem: i to jesczze ja jej pomagam bo nie wiem czy sama ja zrobi :ico_noniewiem:

Wczoraj po raz pierwszy Oliwka nie plakala wieczorem :ico_szoking: czekalam za zawsze na 21 zeby rozpoczela sie jazda a tu nic !!!!! :ico_szoking: :ico_haha_01: grzeczniutka jak aniolek zasnela o 22 a w nocy obudzila sie o 4, zjadla i zasnela o 4.20 i potem sie obudzila o 8.30 :ico_sorki: tfu tfu ... zeby nie zapeszyc :ico_oczko:
mnie znowu te hemoroidy wróciły.
na czym polegaja te hemoroidy .. ze cie tylek boli przy siedzeniu ??

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 maja 2012, 11:13

za to moja to 1 lub max 2 razy dziennie ... :ico_noniewiem: i to jesczze ja jej pomagam bo nie wiem czy sama ja zrobi :ico_noniewiem:
Jak masz ją na samym cycu to całkiem normalne - Twój pokarm jest całkowicie strawiany przez Oliwkę, to nie powód do zmartwień, no chyba że pojawią się kolki.
na czym polegaja te hemoroidy .. ze cie tylek boli przy siedzeniu ??
Nie chcę się tutaj wgłębiać, ale między innymi też boli tyłek - nic przyjemnego i trochę krępujący temat. Ale wczoraj kupiłam jeszcze jakieś czopki i dzisiaj już jest lepiej, szkoda że to tylko na czas leczenia bo zaraz po zakończeniu kuracji pewnie znowu wrócą :ico_placzek:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

19 maja 2012, 11:24

Biniu ale stresujacy dzien mieliscie- wspolczuje :ico_pocieszyciel: i oby juz wszystko dobrze bylo.

Asiab i jak Ula lepiej juz? A niemogli ci zapisac jakis lekarstwo na swedzenie :ico_noniewiem:

Kingoza to super ze Oliwka juz spokojna :ico_brawa_01:

Sylwia, Su rozdwajacie sie bo u mnie cisza :-D Mala dalej sie rozpycha i wyjsc niechce :ico_zly:

Ide robic ciasto truskawkowe :-D trzeba jeszcze korzystac, a pozniej na piknik nad wode dopoki ladna pogoda :-D

[ Dodano: 19-05-2012, 11:29 ]
Nie chcę się tutaj wgłębiać, ale między innymi też boli tyłek - nic przyjemnego i trochę krępujący temat. Ale wczoraj kupiłam jeszcze jakieś czopki i dzisiaj już jest lepiej, szkoda że to tylko na czas leczenia bo zaraz po zakończeniu kuracji pewnie znowu wrócą
ja odkad musialam zaczac brac wiecej zelaza to problem powrocil :ico_placzek: teraz biore czopki hemorl zeby zaleczyc ale przy porodzie wyjda pewnie znow :ico_placzek: . Takze wiem co przechodzisz i wspolczuje

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość