Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 maja 2012, 11:39

Dzięki dziewczyny - Cezary jest silny i poradzi sobie z tym wirusikiem, musi!

A to jego zdjęcie świeżutkie - jeszcze ciepłe :ico_oczko: :
Obrazek

[ Dodano: 19-05-2012, 11:41 ]
ja odkad musialam zaczac brac wiecej zelaza to problem powrocil :ico_placzek: teraz biore czopki hemorl zeby zaleczyc ale przy porodzie wyjda pewnie znow :ico_placzek: . Takze wiem co przechodzisz i wspolczuje
Ja najpierw brałam Procto-Glyvenol i działały tylko przez ten czas jak je "używałam", teraz mam Posterisan - po dwóch już czuję poprawę.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

19 maja 2012, 12:08

Jak masz ją na samym cycu to całkiem normalne - Twój pokarm jest całkowicie strawiany przez Oliwkę
a ja myslaalm ze powinna mniej wiecej po kazdym karmieniu robic kupki :ico_sorki: w takim razie ok :ico_sorki:
a Czarus CUDOOOOO :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 maja 2012, 13:21

kingoza, nie musi robić po każdym karmieniu
generanlnie dziecko na samej piersi może robić nawet raz na tydzien

biniu_s, ja też mam hemoroidy i najgorsze że do apteki nie po drodze
ale dzisiaj już muszę isc bo boli jak cholera

u nas super
tzn młody jest fajny i już fajnie zasypia na noc a nie męczy się do 23

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

19 maja 2012, 13:28

Witam !! jako :ico_ciezarowka: dalej ... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

spaceruje kilometrami i co i nic .... i mloda ma daleko gdzies.... w pon do szpitala, zobaczymy co dalej..coraz bardziej sie boje wywoływania porodu...cos ktos mi pisal ze zakladaja jakis cewnik i to barrrrdzooooo boli :( :ico_olaboga: :ico_olaboga: jestem mega przestraszona

[ Dodano: 19-05-2012, 13:29 ]
biniu_s, Czarus jak laleczka :) CUUUUUDDDOOOOOOOOO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 maja 2012, 13:50

cos ktos mi pisal ze zakladaja jakis cewnik i to barrrrdzooooo boli :( :ico_olaboga: :ico_olaboga: jestem mega przestraszona
Kochana, cewnik zakładają jak ma się CC. Ja osobiście nie czułam jakiegoś strasznego bólu jak mi go zakładali, ale każdy ma inny próg a po drugie zakładali mi go w czasie bóli partych więc może i dlatego nie czułam tego :ico_oczko:
Ja już teraz wiem, że nie ma się co bać na zapas, kiedyś ktoś mi mówił że po CC gorzej boli niż przy porodzie i dojść do siebie nie można i wogóle jak to źle i nie dobrze - nie sprawdziło się, może faktycznie do sprawności fizycznej dochodzi się dłużej ale chyba przez to że trzeba się oszczędzać, a poza tym dużo mniej bólu. Jak leżałam w szpitalu dziewczyna jedna mówiła że jak przebijali jej pęcherz to strasznie bolało - ja gdybym nie widziała, że mi taki długi szpikulec "tam" wtyka to nie wiedziałabym że cokolwiek mi robi.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

19 maja 2012, 15:27

Czyli mam się nie bać ewentualnego wywolywania??

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 maja 2012, 15:28

Asiab i jak Ula lepiej juz? A niemogli ci zapisac jakis lekarstwo na swedzenie
przepisałi maść i kropelki fenistil ale po maśći nie widzę poprawy a po kropelkach Ulka jest jak naćpana ciągle śpi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 maja 2012, 15:59

asiab, a smarujesz krochmalem? spróbuj. wykąpałaś ją też kilka razy w samej wodzie z kartoflanką?

Sylwia, ja też nie czułam jak mi przebijali pęcherz. I tak jak biniu, gdyby nie to, że widziałam ten szpikulec, to bym nawet nie wiedziała. Ale ulga przy ich pęknięciu niesamowita. jakbym się zsikała po całym dniu wstrzymywania :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

19 maja 2012, 21:02

Ale mi nie chodzi o przebicie, bo to jak dla mnie ulga przy porodzie kuby była... Tylko ogólnie o wywolywanie... Czy mam się czego bać

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 maja 2012, 21:48

ja tylko wiem, że ponoć boli bardziej. tyle "pomogę" w tej kwestii bo u mnie samo poszło.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość