gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 maja 2012, 23:04

ja uzywam płynu Kindy
pierwsze słyszę. Popatrzę w sklepie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

19 maja 2012, 23:05

Obrazek

Taki :ico_haha_01:
Ja u nas w sklepie widzialam tylko proszki Kindy,płynu własnie nie dlatego kupilam na all

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 maja 2012, 23:22

Gosia, gratuluję zakupu wózeczka!!! :ico_brawa_01: Dokonałaś super wyboru! :-D Zaciskam mocno kciukasy aż do jego przybycia do Ciebie aby spełnił Twoje wymagania! :-)

Madleine, ta sukieneczka jets przecudwona!!!! :ico_brawa_01: Gdzie ją wypatrzyłaś? Ja mam w podobnym stylu czarną z haftem na piersiach z MNG :ico_oczko: A oto ja w niej:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Dziewczyny, mdli mnie okropnie..siedzę i zastanawiam się dlaczego, ale już wiem - ano dlatego że wziełam dzisiaj witaminy dla kobiet w ciąży - opierałam się strasznie bo takie też miałam dolegliwości w I ciąży i też odstawiłam ale gin kazał brać chociaż co trzeci dzień :ico_olaboga: bo podobno w naszym regionie jodu brakuje :ico_zly: Cholerka - chyba będę je brała tuż przed pójściem spać, bo normalnie czuje się jak w I trymestrze :ico_zly:

[ Dodano: 19-05-2012, 23:26 ]
P.S. Madleine, śliczne zdjęcie masz w avatarku! :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 maja 2012, 23:42

A oto ja w niej:
super wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdjęcie jak z katalogu jakiegoś :ico_szoking:
bo podobno w naszym regionie jodu brakuje
to i u mnie pewnie też. Ja na tarczycę i tak biorę leki.
P.S. Madleine, śliczne zdjęcie masz w avatarku! :ico_brawa_01:
zgadzam się jak na fb :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

19 maja 2012, 23:42

Madleine, śliczne zdjęcie masz w avatarku!
Dziekuje :ico_wstydzioch:
Gdzie ją wypatrzyłaś?
W Nexcie,na ich stronie internetowej,musze sie przejechac po sklepach moze cos podobnego upoluje :-)
A oto ja w niej:
Sliczna!!!!
ja wogole uwielbiam maxi sukienki mam w domu chyba z 5,ale zadna na wesele sie raczej nie nadaje wiec musze cos bardziej wyjsciowego znalezc...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 maja 2012, 08:29

jedziemy do rodziców. ja :ico_ciezarowka: nadal :ico_haha_02:
wczoraj calusienki dzien na nogach spedziłam, nawet w piłke grałam :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: ani do lipca nie urodzę :ico_haha_01: ale czuję sie jak młoda bogini, kurde czasem zapominam że brzuchol mam :ico_szoking:
odbijam sobie te 2 miechy leżenia.
jutro was doczytam
grill udał się extra :ico_brawa_01:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

20 maja 2012, 09:29

Gosia, ja ciuszki dla Matyldy prałam w Lovelli i byłam zadowolona, ciuszki ładnie pachniały, nie uczulał.
Jak była starsza to zaczęłam prać w dzidziusiu własnie i powiem, że super dopeirał te plamki z marchewki, itp. Tak więc tym razem zamierzam używać dzidziusia i nie przepłacać:)

Super, że zakup wózka dokonany :ico_brawa_01:

Marta, no teraz sobie odbij te dwa miesiące, bo później już takiej swobody nie będzie ;)

Miłej niedzieli :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 maja 2012, 09:50

Witam:)
super dopeirał te plamki z marchewki,
Plamy z marchewki schodzą na słońcu:) Jak Ci w praniu nie zejdzie to wywieś na słoneczko. Barwnik się rozkłada pod wpływem promieni i plama znika :ico_oczko:

Marta26, niemożliwa jesteś. Niedawno były czarne wizje że urodzi się wcześniak a teraz w piłę grasz i nic :ico_haha_01:

[ Dodano: 20-05-2012, 10:09 ]
Julka ta moja sukienka z Orsaya też właśnie jest dokładnie tak odszyta jak Twoja, tyle że te hafty są w kolorze sukienki...czyli cała granatowa:)
Muszę tylko ją skrócić bo długość była wszędzie ta sama ....tak na 175cm wzrostu bym powiedziała a ja mam tylko 164:(

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

20 maja 2012, 10:32

Witam w dwupaku :-D

Gosia jak tylko wozeczek dojedzie poprosze o fotki napewno bedzie wszystko sie zgadzalo :ico_oczko:
Ja tez uzywam loveli i bardzo mi odpowiada :ico_oczko:

Marta26, super ze gril udany :ico_brawa_01: zawsze jest tak ze jak dzidzia moze juz wychodzic to postanawia jeszcze troszke posiedziec w brzuszku :-D

Madleine piekna z ciebie dziewczyna :ico_oczko: Sukienka tez sliczna niestety ja nie moge sobie na taka pozwolic przy moim wzroscie :ico_placzek:

U nas tez wczorajsza wyprawa na dzialke udana narazie planow na dzis nie mammuse cos pomyslec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 maja 2012, 10:40

Madleine piekna z ciebie dziewczyna Sukienka tez sliczna niestety ja nie moge sobie na taka pozwolic przy moim wzroscie
A dlaczego? Ile masz wzrostu? ja mam 166 cm i bardzo chetnie takie nosze bo one włąsnie wydłużają sylwetkę,dlatego nigdy ich nie skracam,lubie jak są do samiutkiej ziemii :-) W takich w lato sie najlepiej czuje...

Ja rowneiz witam niedzielnie :ico_kawa:
Teraz zabieram sie za sprzatanie i obiad bo rodzice maja wpasc,tata pomzoe mezowi rozkrecic stolik i wyniesc z małęgo pokoju zeby bylo wiecej miejsca. wlasnie myłam włosy nad wanna i normalnie juz myłam je prawie wyprostowana bo nie mogłam sie shcylić,a bol kregoslupa koszmar,a jeszcze 2 dni temu tak zle nie było :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość