gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 maja 2012, 11:42

nawet w piłke grałam
hahah ale Agatka się zasiedziała hahah. Ja nie mam szans przebiec tak mnie boli wszystko.
Muszę tylko ją skrócić bo długość była wszędzie ta sama ...
pomyśl że i tak w lepszej sytuacji jesteś ode mnie dla mnie one wszystkie za krótkie i mam problem z długością.
wlasnie myłam włosy nad wanna i
mnie zawsze kręgosłup boli jak myję nad wanną nawet nie w ciąży. Nie znoszę tak myć. Więc i tak niezła jesteś że w 7 miesiącu myjesz nad wanną :ico_szoking:

Ja ciasto robię bo zaraz przyjeżdża koleżanka z dwójką dzieciaków. A pogoda śliczna na dworze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

20 maja 2012, 17:48

Madleine sukienka swietna ale ja mam duże biodra i wyglądam jw worku w takich :ico_placzek:
7 miesiącu myjesz nad wanną
Gosia ja też ta myję :-D co rawda kręgosłu boli mnie ale jaos ta mi wygodnie le ostatnimi czasy wolę bracrszni bo mamy teżkainę prysznicową

właśnie skończyłam robić rogale z francuza i teraz się piką i kurde zabrakło mi marmolady to wzięłam powidła sliwkowe jako nadzienie i się rozglajdało wszystko :ico_zly: :ico_olaboga: coż takie też zjedzą :ico_haha_01: już siostra zamówienie złożyła że ona na jutro do pracy zyczy sobie 10 :ico_szoking: :-D

Pogoda u Nas też piękna i zaraz idę na boisko oglądać potyczki mojego i kolegów jak próbują grać w piłkę bo to wiecie 30 letnie "dziadki" które po 15 minutach ledwo zipią :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
koleżanka robi mi na drutach buciki dla Kajusi :ico_brawa_01: ciekawe co jej z tego wyjdzie :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 maja 2012, 17:58

Gosia ja też ta myję
no to również podziwiam :ico_sorki: ale jak napisałam ja nie znoszę myć tak głowy nawet nie w ciąży. Dlatego nie lubię jak w domu farbuje włosy bo muszę tak zmywać. I farbuje u fryzjerki :ico_haha_01:

Widzę że piękna pogoda to was wywiało. Ja już po koleżance i wiecie przyjechała z 6 letnim i 1,5 rocznym dzieckiem i te 1,5 roczne non stop coś chciało cały czas trzeba było za nim latać i przeraziło mnie to. Bo ja za Tomkiem nic nie muszę chodzić i już od paru lat mam spokój a teraz znowu taki maluch.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 maja 2012, 22:08

Ja też zawsze myję nad wanną:) I rzeczywiście jak bebzol większy to już ciężej.
A farba do włosów cały czas czeka i jakoś nie chce mi się ją nałożyć :ico_puknij:
Za tydzień na komunie idziemy to trzeba by jakoś wyglądać :ico_szoking:
pomyśl że i tak w lepszej sytuacji jesteś ode mnie dla mnie one wszystkie za krótkie i mam problem z długością.
No masz racje... łatwiej odciąć niż dosztukować :ico_oczko:
Ale w orsay często takie o wiele za długie na mnie mają, więc może powinnaś zajrzeć :ico_oczko:
Może znajdziesz na siebie :ico_oczko:

My dziś super dzień spędziliśmy:)
Spakowałam Jolkę i pojechałyśmy do mojej kuzynki . Daleko bo 50km w jedną ale są tam 2 dziewczynki 6 i 3 letnia i Jolka miała się z kim wybawić...cały dzień na dworze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 maja 2012, 09:18

Śpiochy jedne, gdzie się podziewacie? ja wstałam 5.20 i już myślę o drzemce...
co do tej gry w piłke to football to nie był, nie biegałam :ico_oczko: odbijaliśmy sobie taką dziecięcą piłkę w kółku :ico_haha_01:
ja chcę rodzić w tym tyg. a Agatka nie chce. rozpycha się w najlepsze i zadowolona :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 maja 2012, 09:36

Ale w orsay często takie o wiele za długie na mnie mają, więc może powinnaś zajrzeć :ico_oczko:
ja raczej w takich długich nie chodzę chyba za wielka bym była.
a Agatka nie chce.
tak czułyśmy wszystkie że do wyjścia to jej się nie spieszy :-D

[ Dodano: 21-05-2012, 09:37 ]
powinnam okna dziś umyć. Ładna pogoda a fatalne są :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 maja 2012, 09:47

gosia888, lepiej że siedzi niż jakby uciekła np w 35tc. zawsze to byłby wcześniak i ona malutka jakaś wyszła to wiesz.tylko jak posiedzi jeszcze z miesiąc to do 4 kg dojdzie :ico_olaboga: ale co poradzę, będzie jak ma byc.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 maja 2012, 09:57

hej dziewczynki,ale pospałam. Zaraz zabieram sie za grochowke i porządki w łazience.Nic mi sie nie chce...pomimo,ze dopiero wstalam - taka ladna pogoda,ze na dworze bym siedziala a tu mąż nieruchomy :(

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 maja 2012, 10:04

Dzień dobry :-)

Zapowiada się upalnie a moje dziecko wstało ze stanem podgorączkowym i zapchanym nosem :ico_szoking: Chyba wczoraj za długo urzędowała po dworze. Niby upał ale tak przyjemnie wiało...
jak posiedzi jeszcze z miesiąc to do 4 kg dojdzie :ico_olaboga:
Bez przesady :ico_oczko: Ja obstawiam 3,5kg :-)
powinnam okna dziś umyć. Ładna pogoda a fatalne są :ico_olaboga:
Ty nie wiesz że jak słońce świeci to smugi bardziej widać? Poczekaj aż się pogoda pogorszy troszkę :ico_oczko:
Ja mam zawsze wymówkę :P

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 maja 2012, 10:18

Ja mam zawsze wymówkę :P
haha ale u mnie naprawdę są tragiczne :ico_olaboga: dobra zabieram się za mycie

a w między czasie pokażę wam mój brzuch bo już 31 tydzień zaczęty

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość