gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 maja 2012, 12:49

najszybciej sie opalal
no mi też brzuch moment i się opalał ale teraz jak łażę po słońcu i wszystko opalam tylko nie brzuch to taki okropny blady.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 maja 2012, 13:08

Madleine, Gosia, cudowne brzuszki! :ico_brawa_01: Wielkościowo wyglądają mi na podobne, ale Madleine ma niżej troszeńkę :ico_oczko:

Madleine, śliczne zdjęcia i ślicznie wyglądasz w tych sukienkach - to prawda, one wydłużają, a raczej powiedziałabym inaczej wysmuklają i za to je lubię bo wydłużać się na pewno nie muszę :ico_haha_01:

Madleine, jaki masz obiektyw do aparatu, bo wydaję mi się że mamy podobne aparaty - ja mam A580, ale kitowy obiektyw tylko i rozglądam się za lepszym :ico_oczko:

Kupiłam dziś szparagi, masełko i rozpromieniona wróciłam do domu gotowa do szykowania pyszniusiego obiadku, aż nagle się okazało że zapomniałam bułki tartej :ico_zly: , a teraz już nie wyjdę bo Mały śpi...ech ta skleroza ciążowa....
I truskawek mi się chci i pojęcia nie mam dlaczego po tak pięknej słonecznej niedzieli mają na targu takie zielepachy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 maja 2012, 13:12

jaki masz obiektyw do aparatu
ja mam aparat sony alfa350 a obiektyw 3.5-5.6/18-70 :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 maja 2012, 13:19

A był w zestawie czy dokupywaliście? Ja mam obiektyw 18-55 i zdecydowanie chce lepszy :ico_oczko:

Qanchita, jak Jolcia się czuję?

Marta, umów się do fryzjera w przyszłym tyg lub troche później :ico_oczko: To podobno najlepiej przyśpiesza poród - same umówienie się rzecz jasna - nie wizyta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 maja 2012, 13:19

julchik22, ten byl w zestawie mamy jeszcze drugi dokupiony dodatkowo ale nie pamietam parametrów :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 maja 2012, 14:28

ja mam aparat sony alfa350 a obiektyw 3.5-5.6/18-70 :-)
to lustrzanka tak?

Ja też myślę o aparacie. Mam taki zwykły kompakt canona i też chciałam kompakt a nie lustrzankę. Bo dla mnie lustrzanki to takie skomplikowane a ja jestem minimalistką lubię wyciągnąć aparat cyknąć zdjęcie i schować :-D nic nie przestawiać ani nic. Niby hybrydy to takie połączenie :ico_noniewiem: sama nie wiem.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 maja 2012, 15:17

aparat cyknąć zdjęcie i schować
ale lustrzanki tez maja funkcje auto i tez wyciagasz,pstrykasz i chowasz :-) ja zazwyczaj w niej korzystam bo najszybciej :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 maja 2012, 18:28

hejka kochane :-D

Padam na pysk :ico_spanko: masakra od rana zapierdzielam równo najpier wymyśliłam sobie pranie Kajuśkowe, w między czasie robiłam rogale francuskie z truskawkami i rabarbarem a teraz kręgosłup mi wysiadł i ma moje komendy w doopce :-D a i jeszcze dwa razy na zakupach byłam... wczoraj też robiłam rogale ale z czekoladą, powidłami i marmoladą i jutro też będę robiła :-D jejku niech to ciasto już mi się skończy :ico_sorki: bo mąż i teść nie dadzą mi spokoju :ico_olaboga:

no 2 pralki praina zorbiłam najpierw białe później rózowe i mam suszarkę biało różową ha ha :-D a jutro chyba prasowanie ale zastanowie się czy mi się chce tak od razu :-D

Madleine
świtne masz te sukienki :ico_brawa_01: w ogóle Ty ładna dziopa jesteś :-D a ładnemu we wszystkim ładnie :-)

Gosia888, Madleine brzucholki słiczniusie macie :ico_brawa_01: i wydaje mi się ze Magda ma troszku większy i taki bardziej spiczasty natomiast Gosia ma bardziej na boczki wylany :-D

Qanchita coś ta Twoja córusia chorowiata ostatnimi czasy... ucałuj od ciotek i niech zdrowieje!!!

Juchlik a moze Ty byś w końcu wklepiła swoje zdjecie bo jakoś nie pamiętam Twojego brzucha... Wklejałaś kiedykolwiek :ico_noniewiem: ?

Marta26
bieganie w ciąży? ja szybko chodzić nie mogę bo mi brzuch na ziemię "spada" tzn. takie mam wrażenie że robi się ciężki i ku dołowi mnie ciągnie podziwiam... a czułam ze Agatkę to wykurzać będziesz jeszcze :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Aniula to 3mam kciuki żeby Polusia posiedziała ładnie u mamuni &&& :-D

no a u Nas pogoda też piękna ale trochę wieje ale to dobrze bo pranie zaraz mi wyschnie i na noc nie będę musiała zostawiać na balkonie :-D

ale walnęłam epopeję :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 maja 2012, 18:51

a czułam ze Agatkę to wykurzać będziesz jeszcze :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
e no spokojnie, ma 3 tyg do terminu :ico_oczko:

jestem od wczoraj strasznie humorzasta, chyba mąż sie ze mna rozwiedzie :ico_haha_01: tak mnie wszystko wkurza że mogłabym gryzc i żądlić :ico_noniewiem:
M. jak wyszedł z domu o 5tej rano to go jeszcze nie ma , ale już parę razy go ochrzaniłam przez tel a sama nie wiem za co :ico_wstydzioch:
oj, w pierwszej ciąży nie byłam taką wredotą :ico_haha_01:

Aniula jak się pojawi Pola to niestety nie dasz rady wszędzie być z obiema córami na raz. Mój smyk ma na 28czerwca wizytę u laryngologa i teżsię zastanawiam jak ja to zrobię żeby z nim być. byle pogoda była to M. bedzie z wózkiem latał dookoła przychodni :ico_haha_01: no bo noworodka do przychodni nie wezme jak tasm cała poczekalnia chorowitków :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 maja 2012, 19:59

ale lustrzanki tez maja funkcje auto i tez wyciagasz,pstrykasz i chowasz
no niby tak, ale z drugiej strony jest sens płacić za lustrzankę jak się nie korzysta z jej funkcji?
natomiast Gosia ma bardziej na boczki wylany :-D
ja od początku miałam taki dziewczynkowy brzuch taki rozlazły :ico_haha_01:
Wklejałaś kiedykolwiek :ico_noniewiem: ?
ja u julchik widziałam tylko zdjęcia na nk ze ślubu a tak to nie wkleja nic :ico_nienie:
Mój smyk ma na 28czerwca wizytę u laryngologa i teżsię zastanawiam jak ja to zrobię żeby z nim być.
ja na lipiec mam strasznie dużo wizyt poumawianych z Tomkiem :ico_haha_01:

Aniula, Marta
a jak tam z siarą macie już?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość