emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 maja 2012, 09:43

Koło dwóch stawów przechodziliśmy tylko-prowadził nas najlepszy przewodnik Marcel :-D
:-D :-D :-D
A coś się stało?
wiesz co ostatnio na parkingu jakas kobieta nam uderzyla w przod i trzeba to naprawic - niewielka szkoda ,(czyt, malo widoczna) ale ubezpieczyciel wycenil na troche ponad 2 tys :ico_sorki:
Na obiad szpinak z fetą i makaronem, jak tak gorąco to ani mi się nie chce gotować, ani mięsa jeść nie mamy ochoty.
no wlasnie :ico_olaboga: ja chyba zrobie lane kluseczki na rosolku

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 maja 2012, 09:59

wiesz co ostatnio na parkingu jakas kobieta nam uderzyla w przod i trzeba to naprawic - niewielka szkoda ,(czyt, malo widoczna) ale ubezpieczyciel wycenil na troche ponad 2 tys :ico_sorki:
My tez powinniśmy oddać do naprawy bo D jeszcze jak jeździł do Włoszczowy by uniknąć czołówki (koleś jechał jego pasem) zjechał w bok i prosto w zaspę śnieżną i też mało widoczne, bo ja nawet nie wiem gdzie.
Koło dwóch stawów przechodziliśmy tylko-prowadził nas najlepszy przewodnik Marcel :-D
:-D :-D :-D
Masz bardzo, bardzo, bardzo fajne i grzeczne dzieci. Marcel przypomina mi trochę mojego siostrzeńca z ta różnicą że Łukaszek to rozrabiaka, 5 min. nie usiedzi w miejscu.

[ Dodano: 22-05-2012, 10:00 ]
ja chyba zrobie lane kluseczki na rosolku
Ja rosół przerobiłam w koperkową dla młodego, a dla D w pomidorówkę.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 maja 2012, 13:16

Ależ upał!

dzieci się grzecznie bawią, nie ma przy nich za dużo roboty, Malutka płakała troszkę jak ją tata przyprowadził, le wiadomo nowe miejsce, obca Pani, ale już jest dobrze :-) Mówi do mnie ciocia!

Cieszę się, że blog się podoba. Jeszcze bardzo dużo rzeczy muszę dodać, zakładki i inne pierdoły.

Emilia, fajnie, że dzisiaj Marcel chętnie poszedł do przedszkola. Widać on bardzo przeżywa różne rzeczy! Mi też się nie chce gotować w taki upał, ale mam zamiar zrobić makaron z tuńczykiem bo za mną chodził ostatnio :-)

Murchinson, chodzi Ci o tego kurczaka z serem żółtym i szynką w środku czy serkiem białym? Już sama nie pamiętam :ico_noniewiem: Zupkę brokułową wstawię na pewno i inne pyszności.

Dziś po 16 pojedziemy jak tylko Malutka pójdzie do domku, pojedziemy na Piaski, nad nasze jeziorko w Ostrowie. Zrobili tam ogromny plac zabaw dla dzieci, jest piasek i inne atrakcje, Mały będzie w 7 niebie :-)

Wczoraj odżył w nas pomysł Chorwacji w tym roku, tyle, że już nie czerwiec a sierpień jak już! Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 maja 2012, 17:31

Murchinson, chodzi Ci o tego kurczaka z serem żółtym i szynką w środku czy serkiem białym?
Z białym, bo tego z żółtym nie podawałaś ale wiem jak się robi.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 maja 2012, 08:50

czesc
Masz bardzo, bardzo, bardzo fajne i grzeczne dzieci.
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: bardzo dziekuje
Mati tez jest bardzo grzecznym chlopczykiem przeciez :ico_brawa_01:

wczoraj jednak zrobilam na obiad tylko ryz z jablkami a dzis chyba jakis makaron...
tak zeby za duzo mieszkania nie nagrzewac przy tych upalach :ico_olaboga:
Widać on bardzo przeżywa różne rzeczy!
oj tak, bardzo
dzis tez poszedl bez problemu, chyba dlatego ze ma obiecane popoludniu jezioro :ico_oczko:
wczoraj bylismy ale deszcz nas dopadl i dzieci sie nie wybawily
Wczoraj odżył w nas pomysł Chorwacji w tym roku, tyle, że już nie czerwiec a sierpień jak już! Zobaczymy co z tego wyjdzie.
ja w miare tego jak szukam jakiegos lokum nad naszym morzem, tez mam coraz wieksza ochote wyjechac za granice :ico_noniewiem:
a chcecie jechac autem, czy samolotem? wycieczka z biura podrozy?

milego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 maja 2012, 09:13

Dzieńdoberek!

Piękna pogoda, mój kawaler się bawi, czekamy na starszą koleżankę :-)
Mały bał się wczoraj jeziora, na basenie szaleje, a tu bał się girki zamoczyć :ico_sorki: i po piasku też nie chciał chodzić, ale plac zabaw był jego, mimo, że był taki dla starszych dzieci podobaly mu się bujaczki i huśtawki :-)

Murchinson, już wiem jak robiłam tego kurczaka więc na pewno wstawię przepis :-)
a chcecie jechac autem, czy samolotem? wycieczka z biura podrozy?
Chcemy jechać samochodem, wycieczka w własnym zakresie bez biura. Mam dobrą koleżankę która co roku jeździ do Chorwacji i ma kilka sprawdzonych miejsc noclegowych i nie drogich.
Chociaż z drugiej strony wczoraj oglądałam katalog z biura podróży i tak sobie myślę, że dopóki za Maksia nie trzeba płacić może lepiej wybrać się gdzieś samolotem :ico_noniewiem: W ogóle to marzą mi się Włochy!

Ja też już mam zasunięte rolety, muszę troszkę wychłodzić mieszkanie, bo nocą było nam za gorąco i Maksio też się budził na wodę kilka razy :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 maja 2012, 09:28

Chociaż z drugiej strony wczoraj oglądałam katalog z biura podróży i tak sobie myślę, że dopóki za Maksia nie trzeba płacić może lepiej wybrać się gdzieś samolotem :ico_noniewiem: W ogóle to marzą mi się Włochy!
wlasnie mialam o tym pisac ze zazwyczaj dzieci do 2 roku zycia podrozuja za darmo, a podroz na pewno nie jest tak meczaca :ico_sorki:
nawet za pobyt w hotelu zazwyczaj take dziecko nie placi, a jesli juz to bardzo niewiele :ico_sorki:
jak bylismy 2 lata temu w Turcji, mlody mial skonczone 2 lata a i tak placilismy za niego niewiele :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 maja 2012, 09:51

Cześć,
witam z :ico_kawa: , jak któraś chętna to proszę :ico_kawa:
wczoraj jednak zrobilam na obiad tylko ryz z jabłkami
Może ja jutro zrobię jak D będzie chciał bo dziś pampuchy z jogurtem. Nie mam siły pichcić.
ja w miare tego jak szukam jakiegos lokum nad naszym morzem, tez mam coraz wieksza ochote wyjechac za granice :ico_noniewiem:
Bo to niewiele więcej kosztuje a pewność że trafi się w pogodę dużo większa.
podobaly mu się bujaczki i huśtawki :-)
U nas bez huśtawki dzień stracony. Wczoraj siedział i huśtał się prawie godzinę bez przerwy :ico_haha_01:
Murchinson, już wiem jak robiłam tego kurczaka więc na pewno wstawię przepis :-)
:ico_sorki:
Chociaż z drugiej strony wczoraj oglądałam katalog z biura podróży i tak sobie myślę, że dopóki za Maksia nie trzeba płacić może lepiej wybrać się gdzieś samolotem
Ja bym wybrała samolot i to głównie dlatego, że jednak to daleka trasa i dorosłem w samochodzie ciężko wytrzymać a co mówić dziecku. W niektórych hotelach nawet dzieci do lat 3 są gratis lub za jakąś b.małą opłatą.

Emilia, poproszę o przepis na pasztet bo mam ochotę zrobić inny niż mojej babci :-) i namiary na hotel i biuro z którym byliście w Turcji bo mojemu D się marzy, ja wolę Grecję i Kanary. W tym roku to raczej w domu zostaniemy ale u nas to nigdy nic nie wiadomo.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 maja 2012, 10:02

ak któraś chętna to proszę
ja poprosze :ico_sorki:
bo dziś pampuchy z jogurtem
mlody by byl bardzo zadowolony i chyba tez na tym zostaniemy :ico_oczko: :-D
Bo to niewiele więcej kosztuje a pewność że trafi się w pogodę dużo większa.
wlasnie o to chodzi
U nas bez huśtawki dzień stracony
:-D a u nas bez piaskownicy :-D
Emilia, poproszę o przepis na pasztet
bardzo prosze, przesylam na pw link

a w Turcji bylismy w Club Hotel Turan Prince World, z Wezyra

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 maja 2012, 10:29

bardzo prosze
:ico_sorki:
a w Turcji bylismy w Club Hotel Turan Prince World, z Wezyra
Zapisane, właśnie niedawno widziałam ich ofertę do Turcji ale nie pamiętam dokładnie gdzie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość