Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 maja 2012, 21:35

Dlatego tym bardziej trzymam kciuki by wszystko się dobrze skończyło
:ico_buziaczki_big:
Dziekuje Wam za wsparcie,ja tu Wam glownei marudze,ale jak takie kiepskie rzeczy sie dzieja to ciezko miec dobry humor.
Ale macie racje - to bedzie najpiekniejszy rok pomimo wszystko...bo na swiat przyjdzie nasz syn i o tym musimy myslec :-)

Na szkole rodzenia bylo beznadziejnie - chyba szkola jest dofinansowywana przez Bank komórek Macierzystych bo przez godzine gadali tylko o tym i dostalismy ulotki...reklama jak nic i na nastepne zajecia ma przyjsc babka z tego banku nosz k... ja tam przyszlam uczyc sie opieki nad noworodkiem i o porodzie,a tam nic... :ico_noniewiem: 1 zajecia mają byc strikte o porodzie i 1 o karmieniu reszta to jakieś gówienko za przeproszeniem. :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 maja 2012, 22:37

To ja w takim razie poproszę o dokładniejszy przepis :ico_oczko:
A proszę:)
Rosołek to na pewno wiesz jak ugotować. Schabik kroję w plastry żeby się ładnie ugotował i był miękki.
Po ugotowaniu bulionu wyjmuję mięso i warzywa. Marchewkę kroję w kostkę i wrzucam znów do bulionu.
Robię bardzo prosty sosik chrzanowy:
W rondelku rozpuszczam łyżkę masła i zaciągam mąką cały czas mieszając (tzw. zasmażka). Następnie dodaję bulion żeby miał odpowiednią konsystencję. Do 1/4 szkl. śmietanki dodaję czubatą łyżkę chrzanu, mieszam i wlewam do sosu. Doprawiam do smaku pieprzem, maggi i gotowe:)
Polewam tym ziemniaki i schabik :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 maja 2012, 22:37

chyba szkola jest dofinansowywana przez Bank komórek Macierzystych bo przez godzine gadali tylko o tym i dostalismy ulotki...
a to darmowa szkoła? Bo jeszcze płacić za takie coś :ico_zly:

Ja chodziłam do szkoły i w sumie niewiele tam było o porodzie, więcej o opiece nad dzieckiem. Chociaż zajęcia nie były złe, ale drugi raz nie chciałoby mi się chodzić

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 maja 2012, 22:43

chyba szkola jest dofinansowywana przez Bank komórek Macierzystych bo przez godzine gadali tylko o tym i dostalismy ulotki.
Kurcze, to rzeczywiście! Pewnie prowadząca została sowicie wynagrodzona :ico_nienie:
dziewczyny a co z mamusia28? Czemu nie zagląda? Widziałam że na odliczanie wchodzi a do nas nie :ico_nienie:
No to rzeczywiście nieładnie :ico_nienie: Myślałam że może przeprowadzką jest taka zajęta.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 maja 2012, 22:54

a to darmowa szkoła?
tak darmowa,ale kurcze kompletnie bez sensu,siedzimy w scisku na plastikowych krzeslach i w planie zajec nie ma nic a nic o opiece nad noworodkiem.porażka :ico_noniewiem:
a moja kolezanka chodzi tez na nfz ale do innego miasta ( niestety tylko zameldowani tam moga tam chodzic) i od poczatku maja zajecia na piłkach,matach,dostali pelno probek,gratisow i caly czas mowia o opiece nad dzieckiem,cwicza oddechy itp i podobno jest super...
no mam nadzieje,ze mamusi28 sie odezwie bo tez sie niepokoje...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

24 maja 2012, 08:59

No to rzeczywiście nieładnie :ico_nienie: Myślałam że może przeprowadzką jest taka zajęta.
może jest zajęta i tylko wpada się odliczyć żebyśmy wiedziały że nadal w dwupaku.na pewno nadal nas lubi :-D
ja też bez weny, mam trochę zamieszania w domu bo m. mało co jest a na głowie ciągle coś. ale melduję się grzecznie :ico_haha_02:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 maja 2012, 09:07

hej dziewczyny
Marta26, a jak samopoczucie w związku z tym że w sobotę rodzisz?

U nas dzisiaj sporo chłodniej, ale tak zapowiadali 21 stopni jest. I w sumie planów na dzisiaj nie mam. Przydałoby się trochę posprzątać, tylko Paweł nie zaniósł pudeł z wózkiem na strych i tak leżą na środku :ico_zly: ale może najpierw sobie poodpoczywam :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 maja 2012, 09:40

Witam:)

My po śniadanku.
Gosia u nas też się ochłodziło :ico_sorki: Tyle ze ja się cieszę z tego powodu. Źle się czuję w upały. I w sumie też musiałabym się zabrać za porządki w domu mi się nie chce :ico_olaboga: Ogarnęłam wszystko z grubsza ale przydałoby się odkurzyć i pomyć podłogi...ech, dzień jest długi :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 maja 2012, 10:45

ech, dzień jest długi :-D
co z tego jak brak chęci :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 maja 2012, 10:51

Witam :ico_kawa:
Obudzil mnei nad ranem bol podbrzusza i twardnienie,az sie wystraszylam....ale potem zaczal mnie bolec zoladek wiec to chyba po wczorajszej kolacji... teraz juz jest ok,czasem mnei zaboli jak chdoze ale mysle,ze to wzdęcie raczej :-)

U nas dzis dalej sliczna pogoda....ale bym posiedziala na dworze :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość