Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

24 maja 2012, 17:27

kupujecie butelki jakieś?
Gosia ja zamówiłam 2 aventu te 260ml bo stwierdziłam ze te pierwsze 125ml na krótko się przydadzą... więc bezsensu i wydaje mi suę ze nie ma potrzeby kupować narazie wiecej bo jak planujesz cycusiować to po co wydawać kasiorkę a jak by się okazało że z cycusiowania nic nie będzie to można dokupić po porodzie buteleczki :-) mi się udało 2 kupić za 25zł tzn szwageir u siebie mi zamówił :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 maja 2012, 17:39

ja kupiłam 2 butelki antykolkowe tommy tippiee i wlasnie nie wiem czy starczy
Podobno jak sie karmi piersia najlepiej nie miec zadnych butelek w domu :-) Ale my mialysmy schowane w szafce ;-) Dwie na poczatek spokojnie starcza :-) i sa bardzo fajne - Martynie spasowaly.

Co do wkladek laktacyjnych najbardziej zadoolona bylam z tychz Lidlai Rossmanna bo takie same byly. Z Belli wlasnie sa koszmarne przeciekaja strasznie.

Jesli ktoras ma ochote mam 2 paczki nie ruszone wkladek z Rossmanna moge odstapic :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 maja 2012, 20:43

a zadałam wam pytanie kupujecie butelki jakieś?
A miałam Ci odpisać już dawno i zapomniałam :ico_wstydzioch: Ja kupię tę małą Tommy Tippy, gdzieś widziałam promocje dwupaku że druga gratis to jak znajdę to może wezmę 2 :ico_oczko:
Przy Jolce stosowałam i super się sprawdzały ale są już zniszczone więc muszę nabyć nowe.
Podobno jak sie karmi piersia najlepiej nie miec zadnych butelek w domu :-)
Hehe...ja tego zdania nie podzielam :ico_haha_01: Np w weekendy jak mąż był w domu to chętnie wyskoczyłam sobie na jakieś zakupy, do fryzjera czy po to żeby po prostu na chwilkę odskoczyć od pieluch i cycowania i wtedy taka butelka była zbawieniem bo mleczko odciągnęłam sobie na zapas żeby mąż w razie czego mógł małej podać a ja spokojnie się relaksowałam :ico_oczko: I jakoś nie przeszkadzało nam to w karmieniu naturalnym do 8 miesięcy.
Nie wiecie czy tam bez problemu wymieniają?
Pojęcia nie mam :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 maja 2012, 20:46

Qanchita, ja tez jestem zdania ze lepiej miec butelke wlasnie na odciagniety pokarm.
Na allegro jest sprzedawca fajny u ktorego butelki TT sa za 9zl sztuka :ico_haha_02: jest tez dobrze zaopatrzony w inne rzeczy. Dwa razy u niego zamawialam rzeczy i super :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 maja 2012, 20:50

Na allegro jest sprzedawca fajny u ktorego butelki TT sa za 9zl sztuka :ico_haha_02:
Daj linka na priv :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 maja 2012, 20:55

Qanchita, poszlo PW ;-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 maja 2012, 21:34

to w takim razie kupię butelki. Ja Tomka karmiłam z nuka potem
z tej serii

Obrazek
i teraz też bym kupiła. Ale na razie kupię chyba aventu bo mam laktator aventu by pasowało. Zresztą sterylizator też mam aventu. Ale butelki te do karmienia mi nie podpasowały te nuka wolałam bardziej.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 maja 2012, 22:01

Gosia, mi też TT nie podpasowały - teraz właśnie mamy z NUKa, a na samiusieńki początek wypróbowaliśmy chyba wszystkie możliwe i najlepsza okazała się Mr Brown (chyba tak to się pisało) - i pod wzgledem antykolkowym i pod względem podobieństwa smoczka do piersi - jest bardziej mieki i ma maluśką dziurkę, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wystąpienia kolki :-)

[ Dodano: 24-05-2012, 22:04 ]
Mam fajną ściągawkę - dziewczyna chemiczka przeanalizowała składy kosmetyków dla dzieci, kto chce na pw? :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 maja 2012, 22:15

składy kosmetyków dla dzieci,
ja :-)

Ostatnio codziennie a nawet kilka razy dziennie moje dziecko ma czkawkę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 maja 2012, 22:43

Mam fajną ściągawkę - dziewczyna chemiczka przeanalizowała składy kosmetyków dla dzieci, kto chce na pw? :ico_oczko:
_________________
Ja też, ja też :ico_sorki:
mi też TT nie podpasowały
Każde dziecko jest inne. Mi się wydawało że te TT są najbardziej do piersi zbliżone i mojej córci było wszystko jedno czy ma TT czy mojego cyca. Avent też miałam, dostałam darmowe od lekarki prowadzącej ale Jolka nie umiała z nich pić. Zresztą do dziś pije mleczko z TT na dobranoc :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość