Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

29 maja 2012, 11:30

A ona sie dziwi czemu nie chce jesc:) powiedziala, jek ze ja juz rzygam tymi piersiami i zle sie czuje po smazonym. Maz robil ostatnio zapiekanke ziemniaczana to az jej sie uszy trzesy i jak sobie nalozyl to sie go pytala czy on to bedzie jadl??? ale sama nie zrobi a jak juz cos probuje zawsze sknoci nigdy nie zrobi jak sie jej mowi tylko po swojemu.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 maja 2012, 11:36

Witam i ja...

dzisiaj drugie oko zaropiałe :ico_noniewiem: ale idę do ginka po recepte o 14 ale nie jest źle teraz już coś widzę :-D

Mamusia ja też myślę ze szpital lepiej by Ci zrobił... przecież to nie dal Twojej wygody ma być tylko dla zdrowia Marysi a skoro móisz że w domu się denerwujesz to tam napewno odpoczniesz :ico_sorki:

Co do ilosci dzieci to mój myśli o 1 ale raczej z przyczyn finansowych a ja myślę o 2 ale nie wcześniej niż 3-4 lata

ja w końcu dzisiaj chce wyprasować rzeczy Kajuśki bo zwariuje na myśl ze to wisi nade mną...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 maja 2012, 11:39

ale nie wcześniej niż 3-4 lata
My tez tak za mniej wiecej 3-4 lata planujemy kolejne o ile oczywiscie finanse pozwolą. Ale wczesniej chyba nie. Chcialabym jeszcze przed drugim sobie troche popracowac :-)
Ale tak jak zawsze rozmawialismy z mezem to chcielismy dwójke lub trójkę,ale chyba zostaniemy przy dwójce :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 maja 2012, 11:54

A szkoda bo teraz jest tak akuratnie,te 21, 22st.
u nas 26 stopni :ico_haha_01:

Mamusia widzę że Twoja teściowa taka kucharka jak ja :ico_smiechbig: Dlatego mi by nie przeszkadzało tak jak Marcie by synowa w kuchni rządziła :-D No ale wczoraj pizzę zrobiłam więc na dzisiaj też jest :ico_haha_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

29 maja 2012, 11:54

Witam sie 2 w 1

Mamusia28, wspolczuje kuchni tesciwej :ico_sorki:

Kasiala, bidulko :ico_pocieszyciel: napewno przewilo ci twe oczeta :ico_sorki:

My zawsze myslelismy o 2 dzieci ale kto wie czas pokaze :ico_oczko:

Ja mialam okropna noc caly czas skurcze myslalm ze sie wykoncze nad rane przeszlo :ico_sorki: teraz co chwilke parcie na sisiu i kaka :ico_olaboga: brzuch sie stawia masakra nie da sie normalnie funkcjonowac :ico_placzek: oby do jutra zobaczymy co powie mi doktorka :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 maja 2012, 11:56

oby do jutra zobaczymy co powie mi doktorka
to może jak już masz takie objawy to Ci przyspieszy cesarkę co? A w ogóle to masz takie zaświadczenie że jak chwyci Cię poród by Ci zrobili cesarkę?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

29 maja 2012, 11:58

gosia888, no wlasnie mam nadzije ze mnie wczesniej polozy :ico_sorki:
jakby cos sie dzialo mam jechac do szpitala i pokazac karte a oni beda wiedzieli co robic nie potrzebuje skierowania na cc w przypadku kiedy przyjade z bolami :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 maja 2012, 12:14

kurcze dizewczyny przypomnialam sobie,ze musze isc po skierowanie do kardiologa ;/ Nie wiecie czy ginekolog moze wystawic takie skierowanie?
Bo moj prywatny gin kazal mi isc sie dowiedziec czy moge rodzic naturalnie bo 20 lat temu mialam zapalenie mięśnia sercowego... dawno bo dawno,ale kazal sprawdzic ,a mi to z glowy wyleciało :ico_olaboga:
Nie orientujecie się czy to jest wskazanie do cc?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

29 maja 2012, 12:26

Madleine, nie mam pojecia nie pomoge :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 maja 2012, 13:00

Gosia888 przypomniało mi się że kiedyś była mowa o znieczuleniu zewnatrzoponowym... a właśnie wczoraj na skzole rodzenia była o tym owa i właśnie jak się ma tatoo na lędźwiach i nie ma możliwości wbić się tak żeby była "czysta" skóra to u Nas w szpitalu na pewno nie robią... bo jak to położna powiedziała to w farbe nie można się wbić...

Madleine nie mam pojęcia czy to jest wskazanie do cesarki... na pewnoo jak któraś miała uż cesarkę i nie minęło przynajmniej dwa lata od następnego porodu to robią cc a jeżeli minęło więcej to można rodzic naturalnie ale jak by mama chciałą cc to też zrobią...

Aniula to może szybciej utulisz polusię niż tego 8 jak dobrze pamiętam :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość