Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

17 kwie 2012, 10:52

Z humorem to masz rację, czasem mam humor iść na coś nawet naprawdę głupiego, a czasem na dramat psychologiczny. Ciężko to racjonalnie wyjaśnić. ;)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 kwie 2012, 11:21

Ja czekałam na "Jak upolować faceta" i bardzo się zawiodłam, tak jak i na "I ze Cie nie opuszczę" . Stwierdziłam, że szkoda mi pieniedzy na kino, wolę poczekać i wypożyczyć albo obejrzeć on-line. Może faktycznie jeszcze "American Pie" chętnie bym obejrzała, ale czy warto?nie wiedomo :ico_noniewiem:

Mój M. się ze mnie smieje, ze dla mnie jeszcze filmu nie wyprodukowali. No cóż, daje u mnie o sobie znać natura marudnego Polaka :-)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

17 kwie 2012, 21:23

Ja czekałam na "Jak upolować faceta" i bardzo się zawiodłam, tak jak i na "I ze Cie nie opuszczę" . Stwierdziłam, że szkoda mi pieniedzy na kino, wolę poczekać i wypożyczyć albo obejrzeć on-line.
Ja na tego typu filmy właśnie do kina raczej nie chodzę. Jak chcę zobaczyć coś z takiej kategorii, to wolę w domu sobie obejrzeć.
Może faktycznie jeszcze "American Pie" chętnie bym obejrzała, ale czy warto?
Szczerze mówiąc na to też do kina się nie wybiorę, ale jak tylko będzie sposobność, to mam zamiar obejrzeć :-) Tym bardziej, że w innym wątku nasza jedna forumowiczka pisała, że fajne i że jak się komuś podobały poprzednie części, to i ta się spodoba, bo jest na podobnym poziomie :-) Tak więc jak będzie taka sposobność, to obejrzę, ale w domowym zaciszu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

18 kwie 2012, 10:22

sensibel szczerze mówiąc, to jakbym się wybrała na taką niezbyt mądrą komedię amerykańską to też bym była zawiedziona. Nie znaczy to, że do kina chodzę tylko na ambitne filmy, na te głupie też, ale niechby chociaż miały dobre efekty specjalne, które ładnie wyglądają na dużym ekranie. A taką komedyjkę to napisała Agunia, w domu to sobie obejrzę, ale żeby od razu chodzić do kina. :p

[ Dodano: 25-05-2012, 13:09 ]
Widziałam ostatnio trailer filmu, który może być naprawdę ciekawy. Cosmopolis, reżyseruje David Cronenberg, ten od "Niebezpiecznej metody", a główną rolę gra Robert Pattinson. Dostał nawet za nią nominację do Złotej Palmy. I do tego trailer jest taki mroczny... Chyba się na to wybiorę.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

29 maja 2012, 11:34

Też nakręciłam się na ten film. Trailer jest taki esencjonalny... burzliwy, intrygujący!
Liczę na Cronenberga z "Crasha" raczej niż <niebezpiecznej metody", która mnie usypiała nieco...

A w najbliższym czasie wybieram się tez na Uwodziciela - też z Pattinsonem - chyba sezon na ogórki i patisony :597:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

29 maja 2012, 12:48

O, dziewczyny, muszę poszperać, bo przyznam się, że nie widziałam żadnej zapowiedzi tego filmu (albo umknęła mojej uwadze) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

29 maja 2012, 12:55

Bo to jakoś dopiero w drugiej połowie czerwca ma wchodzić, pewnie nie chcą żeby Pattinson robił konkurencję Pattinsownowi, a teraz leci już zdaje się Uwodziciel w kinach. :-) (mnie filmweb te filmy podsuwa trochę, odkąd założyłam konto co chwilę mi jakiś film w oko wpada)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

29 maja 2012, 14:51

Też czekam na cosmopolis i musiałem się zainteresować Pattinsonem skoro dostał główną rolę. On tam naprawdę pasuje do tego mrocznego klimatu.
Niektórym zależy widocznie, żeby nie być "aktorem jednej roli" bo to co piszecie co całkowicie różne od siebie filmy. Nie wiem co to ten "uwodziciel" za to po filmach Cronenberga już mniej więcej wiem czego się spodziewać.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

29 maja 2012, 22:28

Ja oglądałam dwa filmy z Pattinsonem "Zmierzch" i "woda dla słoni" przy czym w tym drugim stanowczo bardziej mi się spodobał. Może też ze względu na film, bo był naprawdę przyzwoity. No, ale też wielką fanką jego nie jestem. Jednak film Cronenberga, chyba najbardziej kontrowersyjnego reżysera jakiego znam i Pattinson w tym wszystkim w roli głównej? to obejrzeć trzeba. Aż znalazłam zwiastun tego filmu bo też wcześniej o nim nie słyszałam. I wygląda zachęcająco :)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

29 maja 2012, 22:32

Vitaminka ja się zastanawiałam czy na "Wodę dla słoni" iść do kina, jak miał wyjść, ale pomyślałam sobie, że pewnie będzie tandetny ogólnie pomimo przyjemnej zapowiedzi. Widać jednak się myliłam, będę musiała nadrobić w takim razie (tyle, że już w domowym zaciszu) :ico_oczko:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość