gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 maja 2012, 21:56

Quanchita, Julchik powiem wam że w szoku jestem że takie macie podejście. Ja chyba mam większą znieczulicę do takich rzeczy. Przecież to jak się urodziło dziecko nie znaczy że je mniej kocham. Tak samo zresztą podchodzę do karmienia piersią. Chciałam z Tomkiem, ale jak karmiłam tylko 3 miesiące bo poszłam do szpitala nie czułam się przez to gorszą mamą.

[ Dodano: 29-05-2012, 21:57 ]
A mnie coraz bardziej kręgosłup boli. Jak siedzę. Więc tak przed kompem za długo nie mogę siedzieć.

Mamusia28
a powiedz jakie tętno ma Marysia że tak sie nas pytałaś?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 maja 2012, 22:08

Quanchita, Julchik powiem wam że w szoku jestem że takie macie podejście.

Tu nie chodzi o to że mogę mniej kochać Jolkę niż jakbym ją rodziła naturalnie :-) Bardziej problem dotyczy mnie samej...Do karmienia piersią podchodziłam na luzie...jak będzie to za duży problem dla którejś z nas to przejdziemy na butlę ale jak nadeszła chwila kiedy Jolka z dnia na dzień odrzuciła cycek to ryczałam jak wół :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 29-05-2012, 22:10 ]
Ale przecież są kobiety które ani nie zamierzają karmić a jeśli o poród chodzi to są w stanie zapłacić kilka ładnych tysięcy żeby odbyło się to za pomocą CC... i wcale nie są gorszymi matkami dla swoich dzieci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

29 maja 2012, 22:11

hej:)
mały nie zmienił płci na szczęscie :-) elegancko ułożony główką w dół :-)
serduszko ładnie biło, duży jest na 30 tydz i waży 1490 :ico_brawa_01: chyba wielkością się do mamusi podał :ico_haha_01:

Aniula trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :ico_oczko:

Wy nie straszcie tak porodem, że to aż tak boli :ico_nienie: ja jestem pozytywnego nastawienia i mam nadzieję że te kilka/kilkanaście godzin jakoś przecierpie dla mojego Skarba :-)

też macie tak że siara Wam leci nawet jak nie naciskacie sutka?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 maja 2012, 22:27

też macie tak że siara Wam leci nawet jak nie naciskacie sutka?
Na szczęście nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Fajnie że u synka wszystko ok. Kawał chłopaka Ci rośnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 maja 2012, 23:00

, możliwością wykonania w dowolnym odcinku kręgosłupa...."
Gosia u Nas w szpitalu położne powiedziały że wbija się między konkretne dwa kręgi na wysokości mniej więcej bioder... ale nie powiem Ci czy to 3 i 4 czy 5 i 6 bo nie pamiętam :ico_wstydzioch:

wiecie ja bym chciała urodzić naturalnie ale ze względu na naturę ale jeżeli będe miała cc to w żaden sposób nie czuję że będę gorsza ale dużo czytałam właśnie o SN i dla mamy i dzidzi jest to lepsze ni cc chociaż dzieci po cc wyglądają na mniej zmęcozne i wystraszone niz po SN coż niedługo się przekonam jaka jest rzeczywistość porodu :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 maja 2012, 23:27

Gosia u Nas w szpitalu położne powiedziały że wbija się między konkretne dwa kręgi na wysokości mniej więcej bioder... ale nie powiem Ci czy to 3 i 4 czy 5 i 6 bo nie pamiętam :ico_wstydzioch:
Ja o tym zewnątrzoponowym przeczytałam to na wikipedia.

Jejku...właśnie wyszłam po 15 minutach spod prysznica i najchętniej siedziałabym tam dalej tak mi dobrze było :ico_sorki: W ogóle boli mnie skóra na brzuchu. Mały rozpycha się jakoś do przodu a nie na boki i mam brzuch wąski a tak wystawiony do przodu jakby chciał pęknąć :ico_szoking: Muszę sobie jakieś foto jutro strzelić i porównać ze zdjęciem z tego czasu z poprzedniej ciąży :ico_haha_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

30 maja 2012, 08:57

gosia888 Tetno Marysi nie schodzi ponizej 170:/ jak jestem na USG, dlatego dzisiaj to KTG mam lezec dluzej zeby sprawdzic czy po 20-30 min tez sie nie spada. Jade na 16:30 i chce sie wcisnac do lekarki

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 maja 2012, 09:42

Mamusia28, Daj znać koniecznie co po KTG :ico_sorki:
Wydaje mi się że Jolka miała ok 160 zawsze a teraz nie wiem jak z Tymkiem :ico_szoking:

W ogóle to witam z rana:)
Mam w domu zgiełk i bałagan bo bratowa mi bliźniaczki podrzuciła.
A na 11:30 jadę z Jolką do rodzinnej żeby nam wyczarowała skąd ten kaszel i katary :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 maja 2012, 10:13

witam :ico_kawa:
ja na 11 ide po skierowanie do kardiologa,mam nadzieje,ze potem uda mi sie zalatwic jakis szybki termin.
Mamusia daj znac po badaniu!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 maja 2012, 10:15

Witam i ja...

Qanchita nie zazdroszczę "przedszkola" w domku :-D ja lubię dzieci bardzo ale nie w takich ilościach jak tego dopilnować :ico_szoking: :ico_sorki:

Mamusia28 trzymam kciukasy za Was i w razie W dawaj znać co i jak od razu :ico_sorki: oby Marysieńka posiedziała jeszcze z 5 tyg :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

biorę sie za sniadanie i sprzątanie i pranie a potem prasowanie :ico_szoking: ciekawe czy mi dnia starczy :-D aaa jeszcze szkoła rodzenia, dzisiaj cwieczenia :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość