dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

30 maja 2012, 22:04

agasio, ślicznie wygladaliście :ico_brawa_01: Oleńka aniołeczek :-D

Mad., masz talent kobieto...super zdjecia, kolorowe, takie świeże i radosne :ico_brawa_01:

agaa22, fajniutka Twoja czarnulka :-)

co do siadania, skubany jak sie głowe nauczył wreszcie podnosic to nie ma momentu aby nie ćwiczył podnoszenia :576: . I tez wciąz kombinuje jak tu usiąść.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

31 maja 2012, 08:46

hyhy, fajnie to musi wyglądać :ico_oczko: ale wypuszcza w tym czasie pierś/smoczka, czy ciągnie dalej? może woli na siedząco jeść cwaniara mała :ico_oczko:

u nas postępy w karmieniu, i to znaczne :ico_brawa_01: wsadzam teraz Filipa do wózka w pozycji pół-siedzącej i tak go karmię ze słoiczka. wczoraj spróbował zupki marchewkowej z ryżem - najpierw sama tego spróbowałam, fuu ale ohyda! stwierdziłam, że na pewno tego nie ruszy, a on wcinał że hoho! :ico_szoking: potem próbował jeszcze deseru jabłkowo-jagodowego, i też sukces :ico_brawa_01: nie było plucia ani wiercenia się :-) najbardziej mi się podoba, jak po każdej łyżeczce tak sobie fajnie mruczy, jakby się delektował :-D

[ Dodano: 31-05-2012, 08:48 ]
a i nocka i u nas dziś super. wprawdzie poszedł spać późno, potem o 23 się przebudził, trzeba było ululać, ale potem jak już spał to do 3, udało mi się go nakarmić, poszedł spać dalej i dospaliśmy tak do... 7:30 :ico_szoking: aż sprawdzałam 2 razy na telefonie, czy aby na pewno dobrze godzinę widzę...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

31 maja 2012, 09:42

Gabi, no Lilianka lada moment sama ladnie bedzie siedziala :-) Wrzucilabys jakas taka foteczke :-)
nostromo20, no widzisz jakiego masz dzielnego syneczka :-) Wcina slicznie :-) Widac pozycja wczesniejsze mu nie odpowiadala.

Chyba nasze dzieci dorastaja, bocoraz wieksze i fajniejsze postepy robia.
Ja zadowolona od rana bo Martyna zasnela o 20 a wstala po 6 :-) Takze jestem megawyspana i szczesliwa :-)

Popoludniu lece do fryzjera (wreszcie!)

Tez bym chciala 2 razy na spacer chodzic ale u nas to zawsze mega wyprawa. Caly dzien sama jestem i za duzo na glowie. Bo D. wraca dopiero na wieczor.

Musze sie zmobilizowac i wziac za jakas diete i cwiczenia bo patrzec na siebie nie potrafie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

31 maja 2012, 15:57

a u mnie znow laptop nawala, zawiesza sie i wogole nic nie chce otwierac :ico_zly:
dzis prawdopodobnie facet znow przyjdzie do niego

Mad sliczne zdjecia a Martynka slicznie wychodzi bardzo fotogeniczna jest

agasio fajna z was rodzinka a Olenka cudaczna

agaa Igusia to taka kruszynka jak Hania

my tez mamy problem z jedzeniem ale nie mleka tylko teraz sloiczkow, wogole nie chce jest ano owockow ani warzyw dziwnie mieli je jezykiem i wypycha, nie wiem czy to przez ten rozszczep nie radzi sobie czy poprostu nie smakuje jej

margolcia
przesliczne zdjecie w podpisie

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

31 maja 2012, 16:33

aaa....ja tez przyszłam pochwalic mego synka...bo pierwszy raz jak zasnął o 20.30...to pobudka była dopiero o 5.00....byłam w szoku :ico_szoking: -o takim :ico_oczko: potem cyc i spał jeszcze do 7.00...choć ja już na nogach od 5.20 bo sie wyspałam :-D
myk-siedzi :ico_oczko:
no pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas postępy w karmieniu, i to znaczne :ico_brawa_01: wsadzam teraz Filipa do wózka w pozycji pół-siedzącej i tak go karmię ze słoiczka. wczoraj spróbował zupki marchewkowej z ryżem - najpierw sama tego spróbowałam, fuu ale ohyda! stwierdziłam, że na pewno tego nie ruszy, a on wcinał że hoho! :ico_szoking: potem próbował jeszcze deseru jabłkowo-jagodowego, i też sukces :ico_brawa_01: nie było plucia ani wiercenia się :-) najbardziej mi się podoba, jak po każdej łyżeczce tak sobie fajnie mruczy, jakby się delektował :-D
no widzisz ...super...ja też karmie go w wozku, -takim starym ktory u nas w domu robi za kołyske :ico_haha_01: . a mi nawet marchewka z ziemniakiem smakuje, ta słoiczkowa.hihi :ico_oczko:
Tez bym chciala 2 razy na spacer chodzic
mi czasem sie zdarza, ale czesto to tylko raz...bo dla mnie jakis dzień krótki sie wydaje :-)
czy to przez ten rozszczep nie radzi sobie czy poprostu nie smakuje jej
a kiedy macie operacje...na pewno po niej Hania zacznie lepiej jesc...bo tak napewno sie męczy.

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

31 maja 2012, 16:43

Moja wlasnie wmuciła pół sloiczka zupki jarzynowej ale musialam dodać łyżeczkę mleka

Beatka- Iga tez tak mieli jezykiem i zamiast polykać to wypycha jezykiem, ale za ktorymś razem udaje jej sie połknąć

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

31 maja 2012, 19:45

dzwoneczek sama nie wiem kiedy ta operacja ale mysle ze okolo roku, w lipcu mam pierwsza wizyte w szpitalu to sie wszystkiego dowiem.

:ico_brawa_01: dla Patryczka dzielny chlopczyk dal sie mamusi wyspac

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 maja 2012, 21:12

Dziewczyny cudowne zdjęcia :ico_brawa_01: a dzieciaczki na nich jeszcze cudowniejsze :ico_brawa_01:
Margolcia :ico_brawa_01: dla Amelki za pierwszego zabka :ico_oczko:
Nostromo super że Filip zaskoczył na jedzenie :-)

Super że Wasze dzieciaczki tak ładnie noce przesypiaja. Borys ostatnimi czasy budzi się nawet co pół godziny :ico_szoking: dzisiaj zrobiłam mu na wieczór w sumie 240ml mleka i zobaczę ile pospi.

U nas Boruś też próbuje siadać z tym ze z tą jego wagą idzie mu to dość nieudolnie ale się nie poddaje :-D
Co do sloiczkowego jedzenia to jeżeli chodzi o deserki to mamy przerobione wszystkie i Borys wciąga jednorazowo cały sloiczek :-) a jeżeli chodzi o obiadki to te sloiczkowe tak jak i Emilce nie za bardzo mu wchodzą z resztą się nie dziwie bo są okropne :ico_oczko: także będę mu sama gotowala.

A właśnie jak teraz karmicie dzieciaczki?
U nas rano kolo 9-10 jest butla potem kolo 13 deserek, potem z reguły ze dwa razy cyc no i koło 20 butla.
No i jak z kupkami u Waszych maluchów bo Borys robi teraz raz na 3 dni i zastanawiam się czy to normalne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

31 maja 2012, 22:07

Aga co pol godziny :ico_szoking: masakra i mleka 240ml :ico_szoking: pieknie, daj znac czy to wmucil wszystko.
co do kupek to Hanka jeszcze nie pochlania sloiczkow wiec robi codziennie po jednej zwykle z rana

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 maja 2012, 22:19

Beatka78, dzisiaj dałam mu mleka jak dla 5cio miesiecznego dziecka, wg info na puszce. Czyli 210ml wody plus 7 miarek mleka. Zjadł wszystko :-D no ale on duży jest :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość