Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 cze 2012, 15:15

Madleine, prześliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I Wy tak świeżo i radośnie na nich wyglądacie...pięknie!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 cze 2012, 15:51

Madleine, super wyszla sesja brzuszkowa. A 'pućki' dodaja Ci uroku :-)
Po porodzie ekspresowo znikną ;-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

01 cze 2012, 16:02

Madleine, zdjęcia są przecudowne!!!! :ico_brawa_01: I jaka ładna z Was para - ślicznie wyglądacie!!! Fajnie, że uparliście się przy tych fotografach - tworzą cuda!

Ciesze się z powodu wieści o Twojej koleżanki - teraz już tylko chwilka i poinformujesz nas radośnie że nóżką Męża też jest ok &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dziewczyny, nie pamiętam co i do kogo jeszcze mialam dzisiaj napisać...kiepsko się czuję... ogólnie chyba doła łapie po raz kolejny bo bez powodu mi jest smutno i jestem ciągle zmęczona :ico_placzek: . Ponadto ta pogoda paskudna mnie dobija - ciągle pada, a u nas w Botaniku miał być dzisiaj fajny festyn dla dzieciaków, a tu lipa z tym deszczem. Mam nadzieję, że jak Mężulek wróci z pracy to gdzieś jednak z Dawisiem pojedziemy - w końcu to jego święto :-)

Qanchita, bardzo mi się spodobały życzonka, które napisałaś dla Dzieciaczków :ico_brawa_01: Podpisuje się pod nimi :-)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

01 cze 2012, 16:02

Obejrzałam, bardzo fajne są :ico_brawa_01: A te plenerowe zdjęcie, gdzie siedzicie na ławce i czytacie te książki, to mnie rozłożyło na łopatki - genialne :-D
Pomysłowi ci wasi fotografowie :-)
Nie wiem czy zauważyłaś, ale na zdj. 397 z reportażowych wyglądasz jakbyś miała rogi :ico_haha_01:
A mogę się zapytać ile płaciliście za te sesje? :ico_wstydzioch: Bo u nas w Bydgoszczy jest dosyć duża rozbieżność w tej kwestii - większość fotografów za reportaż+plener bierze od 1600zł wzwyż, ale np. jak miałam praktyki w zakładzie fotograficznym to za reportaż brali 300zł i za plener kolejne 300zł (więc minimum 1000zł do przodu się było). Jedynym minusem dla mnie było to, że one były mało pomysłowe; owszem, ładne, dobrze zrobione itd., ale bez takiego polotu - no a ja to od zawsze sobie planuję, że zdjęcia ze ślubu muszę mieć jak najlepsze, a z sesji przede wszystkim ciekawe (takie jak wasze), z tym że właśnie takie "kreatywne" są u nas drogie.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 cze 2012, 16:49

Madleine przepiękne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i te brzuszkowe i te reportażowe. Wspaniała pamiątka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas pogoda fatalna. Deszcz ciągle pada, wieje wiatr i zimno :ico_zly:

Tomek szczęśliwy z prezentów. Powiem wam że super taki dzień dzieciaki takie szczęśliwe.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 cze 2012, 16:56

Tomek szczęśliwy z prezentów. Powiem wam że super taki dzień dzieciaki takie szczęśliwe.
No właśnie...co dostał Wasz 6-latek? Szkoda że pogoda taka do d... :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 cze 2012, 17:06

No właśnie...co dostał Wasz 6-latek?
złomka na sterowanie, grę piraci z karaibów na ps3, grę city alarm lego - taką planszową, magno - z ( takie ludziki na magnes), Emil ze Smalandii (książkę pamiętacie film z naszego dzieciństwa?), zabawki plażowe typu piłka, rękawki, basen, deska do pływania, takie kaczki do strzelania, taką rzutkę co do ściany się przykleja. Bardzo dużo prezentów dostał. Głównie od mojej mamy ona zawsze strasznie nas rozpieszczała teraz na wnuki to przełożyła. A i jeszcze piżamę z lidla tą w euro :ico_haha_01: a jak Jola zadowolona z prezentów?

Madleine Twój mąż strasznie młodo wygląda jak 18 latek :ico_haha_01: ile on ma lat?

[ Dodano: 01-06-2012, 17:10 ]
a i zapomniałam super że z koleżanką to nie rak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a jak jej brat?

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

01 cze 2012, 17:39

Madleine Twój mąż strasznie młodo wygląda jak 18 latek :ico_haha_01: ile on ma lat?
A co do tego, to Wam powiem, że wśród swoich znajomych zauważyłam taką tendencję, że jak facet zostaje ojcem, to wygląda młodziej, nieraz wręcz dostają takich "dziecięcych buziek" - upodabniają się do dziecka, czy jak? :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 cze 2012, 18:04

gosia888, to rzeczywiście baaardzo się Tomek wzbogacił na dzień dziecka :ico_brawa_01: A film o Emilu oczywiście że pamiętam :ico_brawa_01: Jakoś chyba w niedzielny poranek leciał..."Eeeeeemil...do drewutni" :ico_haha_01:
a jak Jola zadowolona z prezentów?
Jeszcze jak :-) Dostała nowy zestaw ciastoliny, taką małą taczkę żeby mogła mamusi w ogrodzie pomagać, od dziadka sukienkę, zestaw do piaskownicy, puzzle drewniane ...ale i tak najlepsza reakcja była jak zobaczyła zmontowaną już piaskownicę :ico_brawa_01: Tylko jeszcze piasek musimy przywieźć bo z pustej piaskownicy marna pociecha :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 cze 2012, 20:25

ile on ma lat?
dzisiaj konczy 24 :-)

Agunia, za slubna sesje placilismy 4500 zł ,a za brzuszkowa 400 zł :-)

Dziewczyny musze leciec na ten panienski,ale musze Wam powiedziec,ze z nogą męża poki co jest dobrze i ma pozwolenie poki co na delikatne biegi i cwiczenie nogi,za miesiac dostanie zastrzyki na odbudowe chrzastki i jesli kolano utrzyma stabilnosc to nie bedzie potrzeby drugiej operacji!!!! Wiec poki co to super wiadomosci :-)
A ze zlych to auto nam sie zepsulo wrrrr :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość