misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

03 cze 2012, 14:12

Madleine, owu była teraz wiem napewno i z tego się ciesze,ze piersi bolą a jak ostatnio mówił wybitny ginekolog w telewizji była owu będzie PMS nie ma owu @ przyjdzie bez PMS a mnie booolą piersi i nawet całe ha! Zrobiłam testa bo nie wytrzymałam już po prostu i co? i płacz,ale juz jest ok,co najlepsze przez caały dzień tempka mi nie spada poniżej 37 a rano masz :ico_noniewiem: jak do pojutrza @ nie przyjdzie to robie sikańca jeszcze raz,ale ona jutro przyjdzie :ico_sorki:
dzieki Madziulka,ze podtrzymujesz i Ty mnie na duchu :ico_sorki: bez was chyba juz bym sie podłamała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

03 cze 2012, 14:32

Zrobiłam testa bo nie wytrzymałam już po prostu i co? i płacz
kochana bo moim zdaniem patrząc na wykres i spoznioną owu, test poprostu zrobilas za wczesnie :-)
Ja caly czas trzymam kciuki zeby za 2-3 dni juz byl plusik !!
ale ona jutro przyjdzie
nie bądz taka pewna :-) ja byłam pewna,zrobilam test tak od niechcenia i byl plusik i @ nie przyszła :-) oby u Ciebie tez tak było!

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

03 cze 2012, 14:35

i co? i płacz
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
Chciałabym Ci powiedzieć "nie przejmuj się", ale rozumiem, że czasem ciężko jest się czymś nie martwić i trzeba sobie nawet popłakać.
Ale trzymaj się tam :-) Na pewno się wszystko jakoś ułoży w końcu.

[ Dodano: 03-06-2012, 14:36 ]
ja byłam pewna,zrobilam test tak od niechcenia i byl plusik i @ nie przyszła
No proszę, kolejna taka historia :ico_oczko: Widzisz misia? Życie lubi płatać figle, hehe :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

03 cze 2012, 14:54

Widzisz misia? Życie lubi płatać figle
wiem,przed operacją byłam własnie pewna,ze operacja sie nie uda a mi nie wrócą @ i nie wyzdrowieje i proszę :ico_oczko: @ wróciły z PMS,guza nie ma :-)

tylko ja dziewczynki nie wiem jak wam wytłumaczyć to,ja znam swój organizm i wiem no jakos tak czuje,ze to jednak wredota idzie :ico_oczko: no trudno zaczne kolejny cykl w koncu będzie to 3 po operacji dopiero :-)

[ Dodano: 03-06-2012, 14:55 ]
caly czas trzymam kciuki zeby za 2-3 dni juz byl plusik !!
Chciałabym Ci powiedzieć "nie przejmuj się", ale rozumiem
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 cze 2012, 15:00

misia81, niedawno pisalas, ze jestes szczesliwa z powodu zdrowienia i pomyslnego przebiegu operacji, ze teraz niczego nie bedziesz przyspieszac i cierpliwie poczekasz na rozwoj wydarzen, a tu prosze, jednak niecierpliwosc i comiesieczna nadzieja wygrywaja :ico_oczko: ale jest to zrozumiale, tyle juz czekasz na wlasne malenstwo, wiec i ja nadal trzymam kciuki, nie tylko za dzidzie (bo na pewno sie pojawi), ale za cierpliwosc i spokoj ducha dla Ciebie :ico_oczko: :532:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

03 cze 2012, 15:24

no trudno zaczne kolejny cykl w koncu będzie to 3 po operacji dopiero :-)
O i bardzo ładne nastawienie, od razu inaczej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

03 cze 2012, 16:15

tylko ja dziewczynki nie wiem jak wam wytłumaczyć to,ja znam swój organizm i wiem no jakos tak czuje,ze to jednak wredota idzie :ico_oczko: no trudno zaczne kolejny cykl w koncu będzie to 3 po operacji dopiero :-)
czy idzie, czy nie :) my i tak z Tobą jesteśmy, choć być może że test za wcześnie zrobiony, sam profesorek mówił 2 tygodnie :D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

03 cze 2012, 20:21

a tu prosze, jednak niecierpliwosc i comiesieczna nadzieja wygrywaja
to jest silniejsze ode mnie,nad tym instynktem nawet jakb bym bardzo chciała nie zapanuje :ico_sorki:
sam profesorek mówił 2 tygodnie :D
noo w sumie Profesora słów nie wolno podważać :ico_haha_01: zobaczymy jutro jak to będzie.

[ Dodano: 03-06-2012, 20:27 ]
A tutaj wam przedstawie Mojego Profesora kochanego :* to on mi uratował zycie:*

http://www.akromegalia.pl/videocasts/13

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 cze 2012, 20:38

misia81 a ja sobie tak pomyślałam, może się mylę... :ico_sorki:
wcześniej się staraliście ale przez chorobę nie wychodziło. A teraz jesteś i będziesz zdrowa, więc trzeba troszkę cierpliwości, bo od operacji minęło nie wiele czasu. Czyli można powiedzieć że dopiero 2-3 cykle się staracie.
Zresztą bociany dopiero przyleciały :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 cze 2012, 21:01

Zresztą bociany dopiero przyleciały
właśnie! :-D może do ciebie przyleci latem z malutką fasolą ;-)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość