Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

31 maja 2012, 10:27

że u nas lepiej zbijały temperaturę czopki nurofenu niż syrop. Może spróbuj
U nas też, czopki działały wcześniej, na działanie syropu trzeba było czekać :ico_sorki:
No i super, trochę tych wejść jest od nas. Oby tak dalej. Podpytaj jeszcze kuzyna do kogo się zgłosić i kiedy (przy ilu wejściach) by pojawiały się reklamy, za które będziesz miała pieniądze-połączysz przyjemne z pożytecznym
:ico_sorki: :ico_sorki: Popytam popytam! Najpierw by wypadało pozycjonowanie zrobić :ico_noniewiem: A co do kuzyna muszę poczekać cierpliwie aż nawiedzi rodzinne strony, bo się do Warszawy przeniósł tam większe możliwości w jego zawodzie. Narazie mnie cieszy to że jest zainteresowanie jakieś tam :-)

Aha Emilia, tak sobie jeszcze myślałam o tym kurczaku w cieście, może kawałki były za duże? bo u nie na zdjęciu wyglądają na duże, ale w rzeczywistości były małe, im mniejsze tym ciasto lepiej się przyklei.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 maja 2012, 10:54

U nas też, czopki działały wcześniej, na działanie syropu trzeba było czekać :ico_sorki:
U nas też szybciej i dłużej działały do 6h, a syrop do 4h.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 cze 2012, 08:43

czesc

Tosia ostatni raz dostala syrop przeciwgoraczkowy o polnocy, czyli goraczka trwala rowno 3 doby, tylko zadnej wysypki brak jak narazie
myslicie, ze to trzydniowka?

Murchinson co do tej szczepionki, to ktora lepiej wybrac? bo pisalyscie, ze bedziecie braly jakas konkretna z mniejszymi powiklaniami poszczepiennymi :ico_wstydzioch:

mlody pojechal do przedszkola dzis znowu z sasiadka - jestem z niego mega dumna :ico_brawa_01:

dzis dzien dziecka, na boisku po poludniu ma byc mnostwo atrakcji dla dzieciakow le nie wiem jak oni to rozwiaza, bo pada u nas od nocy :ico_noniewiem:

dla wszystkich naszych dzieciaczkow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 cze 2012, 10:58

Cześć,
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dal dzieciaków tych małych i dużych.
myslicie, ze to trzydniowka?
U nas też tak było-2,5 doby temperatura 38 i przeszło, nie było wysypki więc to nie trzydniówka. Czy u Tosi to to, hmmm, jak wysypie to zobaczysz ale wydaje mi się, że to nie trzydniówka bo chyba by już ją wysypało :ico_noniewiem:
:ico_brawa_01: dla Marcela, zuch chłopak.
Co do szczepionki to można szczepić albo świnka+odra+różyczka (MMR-Rvaxpro, Priorix-bez różnicy która) i oddzielnie ospa po min. 6 tyg. albo wszystkie 4 na raz ale w 2 oddzielnych wkłucia (Priorix-tetra, Varilrix). Świnka, odra, różyczka to ciężkie choroby i b.często występują odczyny poszczepienne. Dzieci, które dostały jednocześnie szczepienie na wszystkie 4 choroby miały częściej wysoką temperaturę, obrzęk i zaczerwienienie, które znacznie dłużej się utrzymywały i były bardziej uciążliwe dlatego nam odradzono szczepienie na wszystkie 4 jednocześnie. Inaczej jest gdy podaje się drugą dawkę szczepionki (w wieku 10lat), wtedy można podać wszystkie 4 jednocześnie.

U mnie też leje, wieje silny wiatr i jest zimno, brrr. Siedzimy dziś w domu.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 cze 2012, 20:23

Murchinson, dzieki za wytlumaczenie
to Wy ktora bierzecie? mmr?

no i mamy wysypke - niewielka

my bylismy na festynie - bardzo fajnie bylo

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 cze 2012, 21:21

to Wy ktora bierzecie? mmr?
Nie pamiętam, która (jaka dokładnie nazwa i producent) jest w tej nowej przychodni ale teraz tylko szczepimy mmr. Na ospę na początku sierpnia.
no i mamy wysypke - niewielka
No to już wiadomo co było Tosi. Całe szczęście bo nie trzeba będzie jej kłuć. Super, że festyn udany. My jutro jak nie będzie padać i wiać to może pójdziemy na dni miasta.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 cze 2012, 08:44

wow, ale pustkami zawialo :ico_olaboga:
nawoluje tu Was wszystkie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

u nas pada, wczoraj bylismy na komunii, przyjecie bylo w agroturystyce - dzieciaki sie wyszalaly :ico_oczko:
mlody w p-kolu, w srode maja ta wycieczke, a ja sie juz martwie, bo to w sumie daleka podroz dla 3 latkow :ico_noniewiem: w ogole nie wiem kto wymyslil tak daleko jechac, bo kolo nas z 5 km jest to samo :ico_noniewiem:

milego dnia

[ Dodano: 04-06-2012, 09:08 ]
przyszlam z kawa, bo cos obudzic sie nie moge :ico_spanko: komu ? :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 cze 2012, 09:49

komu ?
Ja chętnie kawki się napije, taka senna pogoda :( okropnie jest, mży cały czas!

Cześć tak w ogóle :-)

My wczoraj byliśmy na festynie z okazji DNia Dziecka w sąsiedniej wsi, fajnie było, choć zupełnie inaczej niż na miejskich festynach, zupełnie inni ludzie, inny klimat. Była grochówka za darmo i Maksio tak się trząsł na nią jak my jedliśmy , że musiał dostać i bardzo mu smakowało :ico_sorki:

Emilia, dobrze, że u Tosi jednak trzydniówka była :ico_sorki: Niepotrzebnie jej kuć nie musiałaś, a jak Marcel dzisiaj do przedszkola jechał?

Co na obiad robicie?
Ja wczoraj robiłam roladki z kurczaka z serem camembert i żurawiną i schab z pieczarkami i cebulką w ziołach , miałam gości na obiedzie i z tego wszystkiego zdjęć nie zrobiłam :ico_noniewiem: hehe

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 cze 2012, 10:35

Hej,
wow, ale pustkami zawialo :ico_olaboga:
nawoluje tu Was wszystkie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:
Ja jestem codziennie ale sama z sobą pisać nie będę.
u nas pada
w ogole nie wiem kto wymyslil tak daleko jechac, bo kolo nas z 5 km jest to samo :ico_noniewiem:
Jak to mówi przysłowie-cudze chwalicie a swego nie znacie. A panie może doszły do wniosku, że taka daleka podróż i długa jazda autobusem to będzie większa atrakcja niż to co dzieci zobaczą :ico_puknij:
komu ? :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Bardzo chętnie.

My wczoraj byliśmy na dniach Pabianic w parku obok nas. Gdzie nie przechodziliśmy to młody dostawał balonik więc cały pęk do domu przyniosłam. Podobało mu się jak dzieciaki tańczyły i...jak widział pieski, aż piszczał z radości :ico_haha_01: Było tez stanowisko biblioteki miejskiej i maja teraz wędrującą książkę-wzięłam sobie jakieś 2 czytadła i jedną dla małego, a dodatkowo w jednym z oddziałów biblioteki jest bardzo dużo pozycji dla takich maluchów więc dostaliśmy tam zaproszenie.

Koroneczka, zdjęcia zrobisz następnym razem. Na obiad ryż z warzywami w ziołach z patelni.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 cze 2012, 11:30

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla Was dziewczynki :ico_oczko:

dzis zawiozlysmy razem mlodego do pkola, w nastroju ogolny dobrym :ico_oczko:

na obiad, hmmm nie wiem, jutro zrobie chyba golabki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości