gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

03 cze 2012, 23:42

Moj chrzestny dzis zmarł :ico_placzek:
[*][*][*]
Ma któaś z Was tak jak ja :ico_noniewiem:
mi to raz na parę dni krew z nosa leci. I to tak porządnie ciurkiem. Nigdy wcześniej tego nie miałam. więc stawiam na przypadłość ciążową.
Jest tak ciężki że już fatalnie mi się z nim chodzi
mi ciężko się nie chodzi ale schylanie to masakra. Tak niewygodnie i zwłaszcza to ściskanie żołądka. Chociaż ostatnio mi wywaliło brzuch. No i pępek wypukły już :ico_zly: jutro zrobię zdjęcie to wam wkleję.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 cze 2012, 08:58

Madleine, Przykro mi z powodu wujka. Tak sobie kiedyś myslalam o Tobie ze wokol ciebie twoich bliskich ciagle cos dotyka to smierc, to choroba... Chyba jakis paskudny rok, który wynagrodzi ci narodzenie sie synka:)
Ja dzisiaj cos niedospana jestem, wstawanie w nocy na siku mnie juz meczy grrr. Burza w nocy byla i spac tez nie moglam. Dzisiaj jade na USg i nie moge sie doczekac bo bedzie robil to lekarz ze szpitala gdzie chce rodzic ale dopiero o 20stej

[ Dodano: 04-06-2012, 08:59 ]
A i chyba jakoś jutro zaczynam 8 miesiac:) Nie wiecie co z Marta i Aniula?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 cze 2012, 10:05

Nie wiecie co z Marta i Aniula?
Aniula wczoraj była na odliczaniu. Marta też pisała. Po za tym gdyby się coś działo to obie mają numery telefonów liczę że by napisały nam :ico_haha_01:
Dzisiaj jade na USg
często widzisz Marysię :ico_brawa_01: fajnie Ci. Ja mam usg za 2 tygodnie. A Ty chodzisz do różnych lekarzy? Czy Twój państwowy dał skierowanie dodatkowe na tego ze szpitala? Czy prywatnie wszystko?

[ Dodano: 04-06-2012, 10:06 ]
A i chyba jakoś jutro zaczynam 8 miesiac:)
a nie dzisiaj? Ja chyba jak miałam 62 dni do końca to zaczęłam 8 miesiąc wg tego dolnego suwaczka.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 cze 2012, 10:42

Chyba jakis paskudny rok, który wynagrodzi ci narodzenie sie synka:)
No rok jest koszmarny... tylko ciążą i synek to cos pozytywnego w nim bo reszta to szkoda gadac :-(
Ale mam nadzieje,ze wszystko sie odwroci...
Dzis mi sie snilo ze brat mojej przyjaaciolki wyzdrowial - oby to byl proroczy sen!
jutro zaczynam 8 miesiac
Chyba dzisiaj rzeczywiscie :-) bo mi juz okienko przeskoczylo :-)

Ale dzis pospałam...ale zgage w nocy mialam koszmarną,musze sie zaopatrzyc w rennie.
Dzis maz holuje auto do mechanika-elektryka. Juz na naprawe poszlo 400 zł,ale mam nadzieje,ze dzis juz duzo nei zapłaci bo sie pochlastam.Ten miesiac znowu koszmarny pod wzgledem finansowym.
a jeszcze za 2 tyg na wesele mamy isc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

04 cze 2012, 10:48

Marta też pisała. Po za tym gdyby się coś działo to obie mają numery telefonów liczę że by napisały nam :ico_haha_01:
nieeeeeeeeeeee, tajemnica :ico_haha_01:

rano odstawiłam juniora do pkola,zjadlłam śniadanko to się odmeldowałam na odliczaniu, wypiłam kawe i napchałam sie mega drozdzówa po czym spaliłam troche kalorii myjac podłogi na całej górze. jestem mokrusienka...

pojutrze ktg i dowiem sie kiedy ew. do szpitala bo moja panna sie do wyjścia nie szykuje.

Może chociaż Polcia już się tuli do mamusi :ico_sorki:
Ten miesiac znowu koszmarny pod wzgledem finansowym.
oj u nas teżjuż się kasa skonczyła a wypłata pewnie za tydzien. mam jeszcze na ktg i pieczywo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 cze 2012, 10:52

Juz na naprawe poszlo 400 zł,
wlasnie maz zadzwonil,ze w sumei wyszlo 650zł :ico_placzek: ale mial odlozona kase z prezentow urodzinowych i z tego zaplacil...to naprawde prezent mial super - naprawa auta. ehhh
kiedy ew. do szpitala bo moja panna sie do wyjścia nie szykuje
Moze sie szykuje tylko jezcze o tym nie wiesz :-)

Szwagierka kolezanki trafila do szpitala z 10 cm rozwarciem,a prawie nic nie czuła :ico_szoking: :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

04 cze 2012, 10:57

witam nie tak predko z tym tuleniem hehe

Ja po wizycie KTG pokoazuje tylko skurcze przepowiadajace :ico_noniewiem: jutro znowu mam sie pokazac na KTG masakra :ico_olaboga: do tego jutro szczepienie z Nadulka tak wiec Polcia tez sie nie spieszy na swiat :-D ale w sumie ma jeszcze tydzien wiec czekamy cierpliwie :ico_oczko:

Madleine przykro mi z powodu wujka :ico_pocieszyciel:

oki uciekam sprzatac poki mala spi pozniej zakupy obiad plac zabaw dzialeczka no i pozniej do was zajrze :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 cze 2012, 10:57

po czym spaliłam troche kalorii myjac podłogi na całej górze.
daj mi trochę energii :ico_sorki:
wlasnie maz zadzwonil,ze w sumei wyszlo 650zł
najbardziej wkurzają takie wydatki :ico_zly: oby już dobrze wam służył samochód :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

04 cze 2012, 11:03

daj mi trochę energii :ico_sorki:
ale już zużyłam :ico_haha_01:
wczoraj byłam na mega długim spacerze w lesie, myślałam że na czworaka będę wracac, w nocy tak mnie podwozie napierniczało że :ico_szoking: a skurczy zero. przy juniorze dopiero oxy skurcze wywołała to i teraz pewnie mnie ona czeka :ico_noniewiem:
Moze sie szykuje tylko jezcze o tym nie wiesz :-)

Szwagierka kolezanki trafila do szpitala z 10 cm rozwarciem,a prawie nic nie czuła :ico_szoking: :-)
ja mam ok 1,5 godz jazdy do szpitala to lepiej żebym poczuła kiedy jechać jakby co :ico_haha_01:

ale w sumie jak przeterminuję to właśnie z jazdą będzie fajnie bo odprowadzimy juniora do pkola,m. mnie na Ujastek zawiezie i wróci do smyka żeby go odebrać. Więc zawsze są jakieś dobre strony :ico_oczko:

Aniula, ale przynajmniej jakies przepowiadajace są, u mnie ktg płaściutenkie :ico_noniewiem: tak czy siak Ty za 7 dni utulisz niunię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja tak myślę że jakby co to może za 14dni wezmą się za wywoływanie :ico_noniewiem: :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 cze 2012, 11:26

gosia888, Może faktycznie masz racje i dzisiaj zaczelam 8?:) Tylko sie cieszyc. Co do USG to co 2 tygodnie na prywatnej wizycie ginekolozka podglada mala, a dzisiaj wyslala mnie na genetyczne (sprawdzenie przeplywow krwi itp 3D wiec 250 zł w plecy) Ogolnie urzadzanie mieszkania strasznie pochłonelo kasy a dla dziecka nic a nic nie mamy. Teraz 300 zl musze za dywan zaplacic i urzadzimy lazienke i na tym koniec. Trzeba zaczac Marysi cos kupowac. No maz jeszcze truje o odkurzaczu, mnie by sie mikser przydal tylko skad brac..... :( O czynszach nie wspomne (mnie wyplaty brakuje w pierszych dniach po jej dostaniu) A bedzie co raz wiecej wydatkow. Maz nie pracuje chwilowo i mnie to sie plakac chce ale moze jak Marysia sie urodzi wroci do swoich zajec i zacznie zarabiac bo w tym miesiacu musze mu na ZUs pozyczyc aaaaaaaaaaaaaa pogadalam sobie ale jak narzekamy to razem:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość