Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 cze 2012, 13:05

agaa22, super :-) to uważajcie teraz :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

04 cze 2012, 13:57

hej....witam po weekendzie...
po pierwsze sobotnia impreza nam sie nie udała. Patryka nie braliśmy bo było tak zimno ze nawet grad sypał...a witr był mroźny, zostawiliśmy go mojej mamie. Bylismy na czas...tylko panie nauczycielki sie spoźniały...gume złapały...po 1,5 godziny czekania na panie piojechaliśmy do domu, bo nie chcieliśmy obarczac mamy opieka nad niemiłosiernie marudnym bąkiem (taki był w sobotę). Zjedliśmy tylko kiełbaski i wrocilismy. Dawidkowi było smutno i nam tez ze nie zobaczyliśmy jak śpiewa. A tak sie przygotowywał. :ico_placzek:

a komunia udana, Patryk przeszedł samego siebie, prawie n on stop spał. Ale za to w nocy już mu sie nie chciało :-) . Budził sie bardzo czesto.

[ Dodano: 04-06-2012, 14:00 ]
...a co do soboty nie wiem co go ugryzło...nie chciał piersi, non stop marudził, płakał, nic nie spał. robiłam mu czesto sztuczne, a sobie musiałąm laktatorem spuszczac. Myslałam ze to już koniec..ze odechciało mu sie piersi.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

04 cze 2012, 14:25

Dotarłam i ja po weekendzie.
Mad, fajnie, że impreza się udała :-) też uwielbiam takie niespodzianki. a gdzie można fotki zobaczyć?
Dzwoneczku, no szkoda faktycznie, że sobota nie wypaliła :/ i tylko waszego Dawidka żal, pewnie było przykro i jemu i wam :(
Aga, uwielbiam bloga z wypiekami, o którym piszesz! odkryłam go przypadkiem jakiś czas temu, te ciacha są obłędne po prostu, a zdjęcia.... :ico_olaboga: i jak tu schudnąć? :ico_placzek:
jeśli o pieczenie jeszcze chodzi, to ja od tygodnia jestem mega szczęśliwa, bo dorobiłam się w końcu piekarnika :-D trudno w to uwierzyć, ale nie mieliśmy. rok temu kupiliśmy kuchnię i ze sprzętów mieliśmy tylko płytę indukcyjną i zmywarkę. piekarnik miał być dokupiony później, czekała na niego "dziura" w zabudowie mebli. no i tak jakoś rok zleciał :ico_puknij: dziura na piekarnik służyła za półkę, leżakowały tam sobie tzw. rzeczy różne :ico_noniewiem: teraz stwierdziłam, że nie będę dłużej czekać i tak wierciłam mężowi dziurę w brzuchu, aż w końcu kupiliśmy :ico_brawa_01: mam go od środy i prawie codziennie coś w nim robię :ico_oczko: taka podstawowa rzecz, a cieszę się jak dziecko :ico_brawa_01: :-D

powiedzcie, czy ja tu jestem jedyna, która nie dostała jeszcze @ od porodu? bo tak co chwila któraś pisze, że ma już kolejną, a ja dalej czekam i nic :ico_noniewiem: byłam u ginekologa na kontroli po urodzeniu dziecka i powiedział, że jest jeszcze sporo czasu na to i żeby się nie niepokoić, no ale nie wiem sama... biorę pigułki, które mi przepisał, bo chciałam, mam nadzieję, że nic nie nabroiłam w razie czego...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 cze 2012, 14:40

nostromo20, na moim profilu na facebook'u :-)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

04 cze 2012, 15:02

daj no jakiś namiar :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 cze 2012, 16:15

nostromo20, Ja tez jeszcze nie miałam @ I wcale za nim nie tęsknię :ico_oczko: o mnie za mnie mógłby już nie wracać wcale

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 cze 2012, 17:04

hej
agaa22 super ze I krecha :ico_brawa_01:
nostromo20, ja też jeszcze nie miałam @ i wcale za nia mi nie tęskno kombinuje jak by tu przekonać R. na zastrzyk antykoncepcyjny :ico_sorki: i licze na to ze pożegnam sie na jakiś czas z @ :ico_sorki:

no a moja córcia pełza :ico_brawa_01: a jaką radochę ma z tego
oto dowód (zostawiłam ją wczoraj na środku pokoju wyszłam do kuchni wracam... a ona pod fotelem leży cieszy dziuba )
Obrazek

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

04 cze 2012, 17:23

Witajcie!
Margolcia- wielkie brawa dal córeczki, zuch dziewczyna!!!
Mad- fajne masz koleżanki, ze taka imprezkę Ci zrobiły.
Aga- super , ze I krecha, rozumiem co prezzywałaś:)
Nostromo- co prawda urodziła z Was ostatnia, ale na szczęscie tez nie mam jeszcz @, mam nadziję, ze do końca karmienia jej nie zobacze;) :ico_sorki:
Dzwoneczku- szkoda, ze nie zobaczyłaś syneczka, ale cóż, czasem tak bywa, za rok na pewno sie uda!!!
Ja po zjeżdzie, za tydzień nastepny, nauki ogrom :ico_placzek: a Ola niezła maruda :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

04 cze 2012, 22:31

nostromo20, ja też jeszcze nie miałam okresu. :-D . Nie przejmuj sie wszystko ok. Przy Dawidku dostałam dopiero 10 miesięcy po porodzie gdy zupełnie przestałam go karmić.

Mad., też obejrzałam zdjęcia...hehe...wystrzałowe prezenty :ico_haha_01:
A u Patryczka może ząbki będą szły?
już sama chwilami nie wiem co mu jest. On bardzo czesto jest nieznośny :ico_noniewiem:

margolcia, brawa dla dzielnej coreczki :ico_brawa_01:

agasio jeszcze raz sie powtorzę, ze bardzo cie podziwiam. Chyba nie potrafiłabym przy trojce dzieciakow jeszcze sie uczyć. I na dodatek przy niemowlaku. jesteś wielka!

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

04 cze 2012, 23:34

nostromo20 że się tak wetnę w temat o @ :ico_oczko: bo na kontroli u gina pytałam się kiedy mogę spodziewać się jej... ona wytłumaczyła mi to tak że jeżeli przerwa w karmieniu piersią jest większa niż 6 godzin i to się często i systematycznie powtarza to jajniki zaczynają produkcję i @ przyjdzie.. ale jeśli przerwy między karmieniami są krótsze niż te 6 godzin lub zdarzają się rzadko to produkują hormony, które zatrzymują @.. ile w tym prawdy nie wiem, ale jakaś teoria to jest od ginekologa :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości