Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

05 cze 2012, 09:19

Hej dziewczyny ja cały czas czytam a jakoś weny do pisania nie mam chyba pogoda jakoś tak na mnie działa :ico_noniewiem:

dziś od rana leje bez przerwy i znowu nici ze spacerku a wczoraj pomierzyłam i ważyłam Kubę i mi wyszło że już 71cm wzrostu ma i 8,5kg waży tak mniej więcej bo to na takiej łazienkowej wadze ważyłam

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

05 cze 2012, 09:37

witam z :ico_kawa:
włąsnie zrobiłam z grubsza porządek w domku, pranie wstawione i czas na kawkę, Ola lezy w wózeczku i bawi sie swoimi kaczuszkami:)
Powimnnam sie uczyć , ale mam lenia;(
agasio jeszcze raz sie powtorzę, ze bardzo cie podziwiam. Chyba nie potrafiłabym przy trojce dzieciakow jeszcze sie uczyć. I na dodatek przy niemowlaku. jesteś wielka!
_________________
dzięki, zeby nie moja mama, która wyręcza mnie w ielu sprawachna pewno by mi sie to nie udało!

[ Dodano: 05-06-2012, 09:37 ]
wczoraj pomierzyłam i ważyłam Kubę i mi wyszło że już 71cm wzrostu ma i 8,5kg waży tak mniej więcej bo to na takiej łazienkowej wadze ważyłam
Kaja, brawo dla synka, rośnie jak na drożdzach!!!!

[ Dodano: 05-06-2012, 09:38 ]
Ale nie miałabym nic przeciwko gdyby i dwa lata po porodzie @ nie było, zadna przyjemnosc
_________________
jestem za!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 cze 2012, 10:18

Witajcie,
u nas również pogoda taka, że nawet nosa zza mieszkania nie wysuniemy. A szkoda, bo strasznie chęć na spacer mam. Ileż w domu być można.
Jutro mamy szczepienie, czyli wraz z tym ważenie i mierzenie. Ciekawe jak wypadnie :-)

Co do @ to nienawidzę jej...
Pamiętam jak miałam zaniknięcia miesiączki przez kilka miesięcy, to z jednej strony się martwiłam, a z drugiej takie wygodne to było :-D Za jakie grzechy musimy się tak męczyć.

agasio, pomoc przy dzieciach z pewnością jest zbawieniem. Ale mimo to podziwiam Cię za chęć uczenia się :-)

Dziewczyny mam pytanie, bo do końca czerwca chcemy kupić spacerówkę dla małej. Jakie macie sprawdzone ? Możecie coś doradzić ?
Dodam, że szukam lekkiej spacerówki by móc ją znosić wraz z dzieckiem.
Szkoda, że nie wszystkie maja możliwość by dziecko było również tyłem do kierunku jazdy...
Martyna z gondoli wyrasta :ico_szoking:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 cze 2012, 13:45

Gabi, nie zrezygnowalismy ale szukam alternatywy moze cos lepszego istnieje :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 cze 2012, 13:54

Gabi, a Ty jeszcze Lili nie przesiadasz na spacerówkę ?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

05 cze 2012, 14:28

witam

kaja...my chyba doganiamy was z wagą :ico_wstydzioch: :-) bo jak niedawno wazyłam swego to mi wyszło 8700...ale w ubraniu i w pieluszce.... :ico_oczko: nasze chłopaki to niezłe chłopy...tak jak agi Borysek :ico_haha_01:

mad i gabi jestem ciekawa ile wasze kobietki już ważą..kciuki za szczepienia!

miłego dzionka życzę :-D


co do @...też słyszałam tą teorię...nie zdziwiłabym sie abym tym razem wczesniej dostała, ze wzgledu ze czasem sa przerwy ponad 6-cio godzinowe w karmieniu szczegolnie nocą.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 cze 2012, 15:27

Ja bobka dzisiaj wazylam i na domowej wadze wyszlo 9300gram. Zmierzylam go i wyszlo mi 74cm :-) 13 idziemy na szczepienie to bede wiedziec dokladnie.
Dzisiaj jedziemy po fotelik dla malego bo nosidelko zaczyna dziwnie trzeszczec :ico_szoking: no i prawie tysiac zostanie w sklepie bo w przedziale 0-18kg wybor jest dosc ograniczony. Mam tylko nadzieje ze posluzy mu ten fotelik chociaz 3 lata :ico_noniewiem:

mad tez szukam spacerowki. Jak tylko sprzedam kolyske to chce kupic bo w tej z obecnego wozka to drze sie okropnie, nie mam pojecia o co mu chodzi. Teraz jezdzi w spacerowce po Emilce. Ona jest bardzo fajna tylko ze pies nam ja troche obgryzl :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

05 cze 2012, 16:28

nostromo20 że się tak wetnę w temat o @ :ico_oczko: bo na kontroli u gina pytałam się kiedy mogę spodziewać się jej... ona wytłumaczyła mi to tak że jeżeli przerwa w karmieniu piersią jest większa niż 6 godzin i to się często i systematycznie powtarza to jajniki zaczynają produkcję i @ przyjdzie.. ale jeśli przerwy między karmieniami są krótsze niż te 6 godzin lub zdarzają się rzadko to produkują hormony, które zatrzymują @.. ile w tym prawdy nie wiem, ale jakaś teoria to jest od ginekologa :ico_sorki:
nom, z tymże ja już nie karmię w zasadzie.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 05-06-2012, 16:32 ]
Ja bobka dzisiaj wazylam i na domowej wadze wyszlo 9300gram.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: niezły klocuszek...

[ Dodano: 05-06-2012, 16:34 ]
Gabi, Ty parę dni temu wstawiałaś tu zdjęcia takich pięknych krzesełek dla dzidzi. możesz mi dać namiar na to? kupiłaś je w końcu czy nie?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

05 cze 2012, 17:58

9300gram. Zmierzylam go i wyszlo mi 74cm
kawał chłopa :ico_brawa_01:

ja myśle o kupnie fotelika w przedziale od 9 do 36 kilo. I też niedługo przyjdzie nam sie kupić , bo jak małemu założe bluze to ledwo go zapinam :-P .
Lila mi coś kicha straszni
o nie...oby sie nie rozchorowała!
om, z tymże ja już nie karmię w zasadzie.... :ico_noniewiem:
\
to czekaj cierpliwie na @..pewnie niedługo dostaniesz :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 cze 2012, 18:33

Gabi, kupiliśmy :-) ostatecznie wybraliśmy bebeconforta. Póki co Borys będzie jeszcze jeździł ttyłem do kierunku jazdy.
dzwoneczek82, to Tak jak u nas. A Ja jeszcze jak na złość nosidlo mam do 10 a nie jak większość do 13kg. Jak go widzę w tym nosidle to mi go aż żal :ico_oczko: no ale skoro fotelik kupiliśmy to odczyszcze wózek I go sprzedaje. Jak sprzedam będą pieniądze na spacerowke :-)

Młody postanowił dzisiaj nie. Spać. mial jedną drzemkę 15min I tyle :ico_szoking: chciałam go teraz położyć już na noc spać ale nie zdążyłam bo biedactwo zasnelo na kanapie. :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości