Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

05 cze 2012, 23:29

macie duzego chlopa w domu. chyba nie pisalas a ile teraz wazy?
dokładnie tydzień temu ważył 6300g i miał 64cm :-D
mój mąż to wielki kibic wiec dla niego to wszystko :-)
szczerze to ja mimo że lubię piłkę nożną to bardzo drażni mnie ostatni szał na euro- a jak widzę oblepione biało-czerwone samochody typu flagi na szybach, lusterka i szaliki w środku to mnie wszystko po kościach strzyka :ico_wstydzioch: ale Ulka ślicznie wygląda :ico_brawa_01: dostałam podobne body dla Piotrusia :-)
A wy juz po chrzcie? Masz jakies fotki? Wszystkiego najlepszego z okazji chrztu dla Piotrusia :ico_brawa_01:
dziękujemy :ico_haha_02: wczoraj chrzciliśmy :-) Piotrek przed mszą spał, w czasie mszy krzyczał i po mszy spał :ico_sorki: fotki mam ale nie zgrane jeszcze :ico_sorki: później wstawię :-)
A mi dzis znowu cos leci i nie wiem czy to okres juz,czy jeszcze ostatnie podrygi po porodzie?!
chyba to drugie.. mi od 4tygodnia nic nie leciało a pod koniec 6 zaczęło tak
asienka ale twoj i bardzo duzy sie urodził...a moj wczesniaczek... :-D , ktory mega szybko nadrobił stracony czas :ico_brawa_01:
lecieć że wróciłam do podpasek :ico_wstydzioch: na szczęście już 2 dni nie ma nic, tylko śluz taki więc już chyba ok :-)
wiem :-) super że Patryczek tak fajnie rośnie :ico_brawa_01: ale ja się czasem dziwnie czuję, jak np na szczepieniu była młoda laska z córeczką w podobnym wieku do mojego, ale o połowę mniejszą i tak mówiła- a dlaczego on taki WIELKI, ja to bym nie umiała nim zajmować się, a jak go trzymać itp :ico_zly:
a mój synuś nie jest gruby tylko wymiary nie adekwatne do wieku :ico_noniewiem: i tak samo fizycznie i psychicznie wydaje się starszy- zaczyna gaworzyć, fajnie już "rozmawia" ze mną, elegancko główkę trzyma, a nawet raz ze złości przewrócił się z brzuszka na plecki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 cze 2012, 00:30

szczerze to ja mimo że lubię piłkę nożną to bardzo drażni mnie ostatni szał na euro- a jak widzę oblepione biało-czerwone samochody typu flagi na szybach, lusterka i szaliki w środku to mnie wszystko po kościach strzyka :ico_wstydzioch:
Mam to samo:-/

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 cze 2012, 08:06

Witam asiab śliczne fotki. :ico_brawa_01:

Powiedzcie czy czkawka jest normalna ?? Mloda często ma

[ Dodano: 06-06-2012, 08:10 ]
I jak ma nakladam od razu czapkę,


Kolejne pytanie bo zapomnialam zapytać poloZnej.. Co myślicie o tym i czy już możemy np w niedzielę pojechać z mała na wieś !? Niecałe 50 km od lublina ?? Czy lepiej pójść i zapytać poloZnej??

[ Dodano: 06-06-2012, 08:11 ]
Wyjazd na 1 dzień i wieczorem powrot

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

06 cze 2012, 10:03

Powiedzcie czy czkawka jest normalna ?? Mloda często ma
moja tez czesto ma czkawke .. praktycznie przewaznie po beknieciu :ico_haha_01:

ja lubie pilke nozna ale bez szalu :-D ogolnie znam pilkarzy i druzyny i kluby ale za to moj mezulek nie ma zielonego pojecia o niczym .. kiedys sie go zapytalam z jakiego kraju jest david beckham to odpowiedzial : " z niemiec?" :538: :shock: :ico_haha_01:
a propos EURO 2012 to wczoraj ogladalam reportaz jednego greckiego dziennikaza ktory byl w warszawie i powiedzial ze : jak zwykle polska nie jest zorganizowana a stadiony nie przygotowe do EURO a na ulicach warszawy nie czuc ducha, tych przygotowan ani wrzawy, zadnych emocji , nic zupelnie nic!!!!!!!
Ktos sie nawet powiedzial ze druzyna grecka jest nudna a na to jeden z greckich pilkarzy : ze polska chyba jeszcze nigdy sie nie zakwalifikowala do euro na jakims przyzwoitym poziomie a teraz sie tak wymodrza bo jest u siebie a jesli z nimi wygracja ( z grecja) niech sie dopiero zacznie wypowiadac :ico_noniewiem:
normalnie strzal w pysk :ico_zly: :565:
a mój synuś nie jest gruby tylko wymiary nie adekwatne do wieku :ico_noniewiem: i tak samo fizycznie i psychicznie wydaje się starszy- zaczyna gaworzyć, fajnie już "rozmawia" ze mną, elegancko główkę trzyma, a nawet raz ze złości przewrócił się z brzuszka na plecki
no i super :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

06 cze 2012, 10:40

Dzień Dobry,
Impreza w przedszkolu spoko, za to wieczorem Damian dał taki popis, że brak słów do opisania tego co się działo.... :503: :504: :503: :503: :504: :506: :506:

Wygląda na to, że pogoda jakby się chciała u nas porawic, oby to pójdę z małym na spacerek, bo mnie już dobija to siedzenie w domu :ico_noniewiem:

Asiab kibicie piękni :-D :ico_brawa_01:
Asieńka86, się nie przejmuj gadaniem, mój Damian też był duży i szybko siedział - sam nie że ja go sadzałam, bo uważałam, że dziecko samo musi do tego "dojśc"
i też nieraz jak kogoś spotkałam to robili wielkie oczy, że on taki mały a wygląda na większego itd itp... olej ich, najważniejsze że zdrowy a że duży, to dobrze w końcu facet nie :-D

co do ubrań, my 56 odłożyliśmy już dawno, 62 ma na długośc na styk, z szerokością róznie to bywa, czasem dobre czasem luźniejsze :ico_oczko:
Rośnie mi chłopisko w oczach, puca coraz większe i się mu robią dołeczki na dłoniach przy paluszkach, jak on tak bedzie przybierał to jak pójdziemy na szczepienie to będzie kolejne 1,5kg do przodu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 cze 2012, 11:06

Sylwia, to ze ma czkawke to nie znaczy ze jej zimno
najczęsciej to poprostu mleczko sie wraca i od tego czkawa

ja tam bym pojechała ale to ja
jak bedzie ciepło to czemu nie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 cze 2012, 12:28

dzwoncu - moj Andrzej tez wolno przybieral i jest raczej drobny...za to wczesniak Szymek rosnie na duuuuzego chlopczyka,normalny tluscioszek sie z niego robi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Uwielniam te tlusciutkie nozki i policzki :ico_wstydzioch:
typu flagi na szybach, lusterka i szaliki w środku
- oj u nas tez szal na miescie :ico_olaboga:
chyba to drugie..
- chyba tak,bo na okres za skape :ico_sorki:
ale ja się czasem dziwnie czuję, j
- przestan :ico_nienie:
i tak mówiła- a dlaczego on taki WIELKI, ja to bym nie umiała nim zajmować się, a jak go trzymać itp :ico_zly:
- ta laska jakas glupia,no prosze cie - a jak jej coreczka bedzie tyle wazyc za jakis czas,to co zrobi ?odda komus,bo nie bedzie sie umiala zajac? :ico_puknij:

Sylwia, czkawka normalna sprawa i nie zawsze wynika z tego,ze dziecku zimno :ico_oczko: Ja Szymonowi daje kilka kropel witaminy C,dostaje slinotok i po czkawce,czasem na chilke do piersi przystawiam,czasem daje herbatke i przechodz :ico_oczko:

A na wies spokojnie mozecie jechac autem :ico_oczko:
moj mezulek nie ma zielonego pojecia o niczym ..
- moj tez nie i ciesze sie bardzo :ico_oczko:
, puca coraz większe i się mu robią dołeczki na dłoniach przy paluszkach
- to ida chopaki lep w lep :-D

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

06 cze 2012, 14:10

witam :-)
ze polska chyba jeszcze nigdy sie nie zakwalifikowala do euro na jakims przyzwoitym poziomie
no tak, bo grecja to wielokrotnym mistrzem Europy jest:ico_sorki: ja bym tego dziennikarza :502:
Myszka, Rybka dzięki :-) facet mi rośnie jak na drożdżach i komu się niepodoba to problem ma :-) i tego muszę się trzymać :ico_oczko:
Sylwia jak ja odwiedziłam teściową z 2-tygodniowym Piotrusiem to myślałam że na zawał padnie- a bo przed chrztem, a bo tak cienko ubrany, a bo nie z czymś czerwonym itp :ico_oczko: ale miło było patrzeć jak się wścieka :ico_oczko: ja w każdym razie jechałabym..
a czkawka to normalna jest, u nas bardzo często się pojawia, ale ja przytulam małego i daję cyca- z reguły przechodzi :-)
miała któraś z Was do czynienia z rowerkami Smart-trike?? zastanawiam się nad kupnem tych 4w1 ale nie wiem czy warto tyle kasy wydawać i na którą wersję- rowerek czy hulajnoga :ico_sorki: bo Piotrek dostał większość pieniędzy na chrzest i chciałabym kupić jemu coś fajnego :-)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 cze 2012, 19:23

Młoda wykąpana nakarmiona i śpi ....

kurcze jaka ja mam ochote na tulaski z mężem masssakra... czy ja musze czekac 6 tyg ? czy mozemy zgrzeszyc wcześniej ?? noo o ile wczesniej przestanie lecieć ze mnie ...
dodam ze naciecia nie bylo zero szwow itp i czuje sie super tam na dole... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 06-06-2012, 20:45 ]
Jaka tu cisza :-) Dobrej nocy !!!

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

06 cze 2012, 20:48

... czy ja musze czekac 6 tyg ?
heh ja czekalam 6 tyg ale mezulek chcial czesniej, a go ostrzegalam jak bylam jesczze w ciazy zebysmy dzialali poki mozna a on nie bo sie bal o mala, wiec czekal za kare 6 tyg :-D ale widze ze ty juz gotowa do dzialan :ico_haha_01: :ico_haha_01: poczekaj jesczze troche :ico_sorki: :ico_oczko: w srodku jesczze nie wszytsko sie zagoilo :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości