nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

06 cze 2012, 12:52

Po prostu większość z nas kupuje za szerokie staniki
tak mówisz? to jak to się powinno sprawdzać?
Ja nosze rozmiar ciuchów 36 a staniki zawsze 80 pod biustem. No w sumie są mega rozciągnięte po jakiś 2-3miesiącach ale zawsze wydawało mi się, że tak powinno być, że się rozciagają i się kupuje nowe hehe :P

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 cze 2012, 13:04

ha..u mnie piersi na szczescie bez rozstepow, wielce rozmiaru nie zmienily, moze ciutek, mam takie srednie B :ico_noniewiem: ale na poczatku :ico_ciezarowka: to bylo cos :ico_brawa_01: :ico_haha_01: i potem jak sie napelnialy mleczkiem, takie wielkie C, albo nawet jeden stanik mialam D :ico_haha_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

06 cze 2012, 13:19

Hej:)

hmmm u mnie piersi to tragedia :ico_placzek: chyba ze dwa trzy rozmiary mi urosły od ciąży i później od mleczka, rozstępy mam takie że :ico_olaboga: :ico_placzek:
Zawsze miałam małe piersi, teraz jak nie mam mleka to tak wiszą :ico_placzek:
Tylko w sumie cycki mi na gorsze wyszły po ciąży, bo figurkę mam zdecydowanie lepszą niż przed ciążą :ico_oczko: Tylko z tego mogę się cieszyć :ico_oczko:

My w poniedziałek na szczepieniu byliśmy. Mała waży 10340 :-D Pani doktor się śmiała że wygląda na roczne dziecko nie na 9 miesięczne :ico_haha_01:

Pogoda u nas dalej nie za ciekawa. Cieplej niż wczoraj ale słonka zero. Przez to taaaka ospała jestem że szok.

W sobotę z P na disco wybyliśmy :ico_oczko: Oliwka z moją mamą została. Troszkę się wyluzowaliśmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

izus życzę Ci żeby jak najszybciej poszło leczenie :ico_pocieszyciel:

nina a powiedz jak tam u Was z nauką nocnika? Próbujesz nadal?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

06 cze 2012, 13:26

My w poniedziałek na szczepieniu byliśmy. Mała waży 10340 Pani doktor się śmiała że wygląda na roczne dziecko nie na 9 miesięczne
wow spora dziewczynka. Alanek mniejszy a starszy. Waży jakieś 9kg może mniej. Ostatnio mało przybiera na wadze, ale pani doktor mówiła, że to dlatego, że jest w ciągłym ruchu.
W sobotę z P na disco wybyliśmy Oliwka z moją mamą została. Troszkę się wyluzowaliśmy
super! Młodzi jesteśmy należy nam się odrobinę szaleństwa. Moja teściowa mnie ostatnio zaskoczyła i popilnowała małego a my do 2 rano balowaliśmy. Ale teść to masakra jakaś, jego komentarze nie miały końca. W ogóle jesteśmy nieodpowiedzialni rodzice tak dzieciaka zostawiać itp itd :ico_puknij:
nina a powiedz jak tam u Was z nauką nocnika? Próbujesz nadal?
jeśli chodzi o siusiu to nie umiem tego wyczuć i nie potrafię go sadzać w odpowiednim momencie na nocnik, ale kupkę sam robi. jak mu się chce to raczkuje sobie do nocniczka i już wiem, że trzeba szybko ściągnąć pampersa i posadzić. A jak zrobi to taki dumny i bije brawo i często wtedy też siusiu jest. Ogólnie jestem zadowolona, bo od momentu sadzania na nocnik raz tylko zdarzyło się Alankowi zrobić kupkę w nocy (ale to jak miał biegunkę na idące ząbki), bo tak to zawsze trzyma do rana i rano zazwyczaj po śniadanku lub przed jest nocnikowanie :). Zazwyczaj jest jedna kupka na dzień. Ale jak zdarzy się druga to czasem jest śmieszna rekacja Alanka jak jesteśmy u kogoś - chodzi szuka, kręci się, widać od razu po minie, że coś kombinuje. Ale jak widzi, że w pobliżu nie ma nocnika to po jakimś czasie robi do pampersa i też bije brawo hehe. Od razu domaga się zmiany na czysty :P

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 cze 2012, 13:36

Ostatnio słyszałam fajny tekst który moim zdaniem jest maxymalną prawdą przynajmniej u mnie - że najlepszym lekarstwem na kompleksy jest kochający facet. A co do ćwiczeń to jestem z Tobą - sport to zdrowie :ico_brawa_01:
coś w tym jest, kobieta czuje się atrakcyjna nawet jak ma nadmiar kilogramów, może dlatego mi tak ciężko się znów zabrać za ćwiczenia - a ja niestety mam ograniczone możliwosci, z chęcia bym poszła na basen albo na łyżwy choćby raz w tygodniu ale nie mam jak więc ćwiczę w domu.
Może kiedyś się to jakims cudem zmieni to wtedy skorzystam z okazji i bym na jakieś zajecia raz w tygodniu chociaz pochodziła. ale niestety na lodogryf dzieci nie zabiorę, fajnie by to wyglądało, ja jedna na łyżwch i podwójny wózek przed sobą hahahahah

O wadze szkrabów piszecie, to mój już 10 kilo ma, ale nie wiem ile mierzy, sama muszę go zmierzyć:) I niebawem 9 miesiecy kończy kurka ale ten czas ucieka szok

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

06 cze 2012, 13:40

eśli chodzi o siusiu to nie umiem tego wyczuć i nie potrafię go sadzać w odpowiednim momencie na nocnik, ale kupkę sam robi. jak mu się chce to raczkuje sobie do nocniczka i już wiem, że trzeba szybko ściągnąć pampersa i posadzić. A jak zrobi to taki dumny i bije brawo i często wtedy też siusiu jest. Ogólnie jestem zadowolona, bo od momentu sadzania na nocnik raz tylko zdarzyło się Alankowi zrobić kupkę w nocy (ale to jak miał biegunkę na idące ząbki), bo tak to zawsze trzyma do rana i rano zazwyczaj po śniadanku lub przed jest nocnikowanie :). Zazwyczaj jest jedna kupka na dzień. Ale jak zdarzy się druga to czasem jest śmieszna rekacja Alanka jak jesteśmy u kogoś - chodzi szuka, kręci się, widać od razu po minie, że coś kombinuje. Ale jak widzi, że w pobliżu nie ma nocnika to po jakimś czasie robi do pampersa i też bije brawo hehe. Od razu domaga się zmiany na czysty :P
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja się zastanawiam kiedy zacząć;) Ale myślę że jak się zrobi cieplej tak żeby Oliwka mogła bez pampka latać, tylko w majtkach;) To jak się zesiura i będzie jej mokro to może szybciej załapie :ico_haha_01: Na razie mam takie plany a co z tego będzie to zobaczymy :ico_haha_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

06 cze 2012, 13:46

Ja się zastanawiam kiedy zacząć;) Ale myślę że jak się zrobi cieplej tak żeby Oliwka mogła bez pampka latać, tylko w majtkach;) To jak się zesiura i będzie jej mokro to może szybciej załapie Na razie mam takie plany a co z tego będzie to zobaczymy
no mój Alanek nadal chodzi w pampersie przez cały czas ze względu na siusiu. Myślę, że jeszcze troszkę i załapie, że siusiu robi się też do nocnika. Malutki jest jeszcze w sumie także i tak jestem dumna z niego jeśli chodzi o tą grubszą sprawę.

[ Dodano: 06-06-2012, 13:48 ]
a tak wracając do tematu cycków, to właśnie przeczytałam na pewnym portalu historię dziewczyny, która ma dramat z cyckami. Problemy dotyczące rozmiaru że za małe czy za duże lub obwisłe czy jędrne to pikuś. Ona ma jedną pierś w rozmiarze A a druga małe E ... czaicie? Współczuję jej. To ja już wolę swoje nie duże jak to mąż nazywa "idealne na rączkę" hehe :P

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 cze 2012, 14:17

marcz z tym załapaniem o co kaman jesli ma sie mokre majty to zycze powodzenia :-)

u nas przy Mili to nieskutkowalo, lała gdzie popadnie choc nocnik miala na kazdym kroku, musiala sama jakos sobie w glowce poukladac po co on jest i co sie do niego robi i kiedy i dopiero jakos przed 3 urodzinami moglismy odsawic pampy calkowicie, mi sie wydawalo ze to bardzo dlugo..ale z doswiadczenia teraz wiem ze nie bede sie przy Kali spinac, na pewno :ico_nienie: nic na chama i nic na gadke "ze takie duze dziecko a jeszcze do pieluch sika" :ico_noniewiem:

nina bardzo fajnie ze Alanek robi kupke do nocnika :ico_brawa_01: wypracowalas co zamierzalas bez zrazy Malego do nocnika, mozesz byc z siebie dumna :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

06 cze 2012, 14:21

mąż się śmiej, że nadal fale radiowe można nastawiać cyckami bo sterczą
heheh oj pamiętam te gadki ,ale to wtedy byłam małolata ;)
Byliśmy wczoraj na kabarecie Ani Mru Mru
Kurcze w Tarnowie byli ?? A ile wstęp ?
Ja ich uwielbiam ,tez bym poszła.
byłam na zakupach i pani brafitterka dobrała mi stanik
Oooo a gdzie taka pani jest w T ?? I płacisz za jej pomoc?
Chętnie bym skorzystała choć wydaje mi się że dobrze nosiłam.
szkieletorek, koło Carrefoura, na pasażu jst fajny sklep z bielizną Body and Senses :ico_oczko:
No a jak z cenami?? I ciekawe czy maja rozmiary obwodu 65 ,bo wiele sklepów nie ma.Dlatego mam problem z kupowaniem biustonoszy.
Twoja mama ma małe czy duże piersi?
Moja mama wygląda jak ja.A raczej to ja wyglądam jak ona.Obydwie szczupłe bardzo i cyce takie same mamy.
szkieletorek, Tobie napiszę, bo znasz te rejony.
No co za popierdo...eńcy . Kurde ale że ktoś inny tego nie słyszał i gościa nie poratował. Masakra i co oni z tego maja .Popieprzone ludzie. Często właśnie pytają na CB o drogę do Lidla bo P jeździ do T prawie codziennie i co chwile słyszy jak pytają.
większość z nas kupuje za szerokie staniki :ico_oczko:
Oj tak . Najczęściej kupują 75 B .Ja kiedyś też taki błąd robiłam.

Ja na szczęście mimo wielkiego wzrostu piersi w ciąży nie mam rozstępów.
w sumie są mega rozciągnięte po jakiś 2-3miesiącach ale zawsze wydawało mi się, że tak powinno być
No ja słyszałam że jak się zmierzymy pod biustem to powinniśmy 5 cm odjąć .Mierzymy luźno.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

06 cze 2012, 15:08

No ja słyszałam że jak się zmierzymy pod biustem to powinniśmy 5 cm odjąć .Mierzymy luźno.
coś słyszałam o tym kiedyś, ale jakoś nie do końca i tak rozumiem dobieranie staników. Też powinnam się wybrać do specjalisty od tego. Ja pod biustem mam 70. Ale miseczki określić dokładnie nie potrafię. Więc i tak zazwyczaj ze sklepu wychodzę z 75-80 B-C co wcale nie jest do końca trafne, bo tak jak mówię szybko mi się rozciąga pod biustem. Ale ciężko jest znaleźć odpowiedni stanik i nie drogi

A szkieletorek jak tam sprzedasz truskawek? Szkoda, że tak daleko od was mieszkam bo bym wszystkie wykupiła - uwielbiam truskawki. U nas dopiero za jakiś tydzień - dwa sezon się zacznie ... jeszcze tyle czekać muszę :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość