marylka19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:54

05 cze 2012, 13:47

Facet, który w seksie myśli głównie o partnerce to tylko ze świeczką szukać. Akurat ja narzekać na swojego nie mogę, ale mam znajome które w tej sprawie mogą sobie tylko pomarzyć o takim facecie. Najpierw jego przyjemność się liczy, ewentualnie pózniej partnerki.
Hoho nawet nie wiedziałam, że mi się taki skarb trafił ;) A tak serio, myślę że wcale nie jest ich tak mało, facetów bardzo podnieca jak doprowadzają swoje partnerki do rozkoszy ;) Tylko ekstremalni egoiści myślą wyłącznie o sobie, a tacy niegodni sa naszej uwagi ;)
Sama również jestem wniebowzięta,że mam przy sobie takiego Skarbka, który nie myśli tylko o sobie a również o swojej partnerce. To idzie w obydwie strony.
Seks jest przyjemny i długi mimo iż mój jeszcze kiedyś uważał inaczej, ale na szczęście przekonał się do tego,że jest mi cudownie z nim i mam nadzieje,że on też strasznie nie narzeka. ;P

karolgaro
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 lut 2012, 12:37

05 cze 2012, 16:32

moim zdaniem facet, który w czasie seksu myśli wyłącznie o sobie to żaden facet, przecież nie jesteśmy ich zabawkami do zaspokajania. Nam też się należy, a jak nie umieją się nami zająć to niech skorzystają z poradników, przecież one od tego są.

szpileczka1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 paź 2011, 23:45

05 cze 2012, 19:13

Właśnie, bo dużo zależy od danego dnia, nastoju, w końcu jesteśmy nie tylko stworzeni do uprawiania seksu. I ważna jest gra wstępna. I najlepiej jest mieć wolną chatę jak się ma dzieci, wtedy szaleństwo bez ograniczeń :ico_haha_01:

peperomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:46

05 cze 2012, 19:57

a ma ktoras z Was tak, ze seks trwa z 2 godziny ? swojego czasu, moja kolezanka miala partnera, z ktorym wlasnie robila to ponad 2 godziny, za kazdym razem !!! dla mnie to jest nierealne !
to my tak z mężem lubimy, długo stad u mnie wielokrotne orgazmy.


ja bym chyba nie wytrzymala po dwie godziny... wiem, ze wielokrotne orgazmy itd, ale to straaasznie dlugo :D

marylka19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:54

06 cze 2012, 09:50

Właśnie, bo dużo zależy od danego dnia, nastoju, w końcu jesteśmy nie tylko stworzeni do uprawiania seksu. I ważna jest gra wstępna. I najlepiej jest mieć wolną chatę jak się ma dzieci, wtedy szaleństwo bez ograniczeń :ico_haha_01:

Heh, to zależy jak grube masz ściany w domku czy mieszkaniu. :-D
Czasami już się nie wytrzymuje i przystępuje do gry wstępnej kiedy ktoś jest też z nami. Zamykamy drzwi i czasami ktoś z nas, albo ja albo mój partner nawzajem pilnujemy się co do okrzyków itp. ;D poduszką, albo całusami. :D
Ale pewnie kiedyś jakaś wpadka się nadarzy.. aż boje się myśleć. :D

peperomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:46

06 cze 2012, 18:21

haha, o matko :D ja lubie jak jestesmy sami, nie moglabym chyba tego robic z kims za sciana...

a wiecie ile trwa, albo ile powinien trwac przecietny stosunek plciowy ? :>

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

13 cze 2012, 15:36

to ile ma trwać to chyba zależy od faceta, nie ma jakichś odgórnych reguł :)

zajrzałam teraz na blog oświeconego kochanka i wyczytałam, że dzisiaj o 23.30 będzie w TVN Style fajny program z sekstrenerami to może tam powiedzą jakieś normy :)
na stronie tvn jest zapowiedź tego programu, reklamy też lecą na TVN Style.

marylka19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:54

15 cze 2012, 16:08

W naszym przypadku trwa do 2 godzin licząc gre wstępną, ale po takim czasie jestesmy padnięci. Jak ja jestem padnięta to mój ukochany już totalnie.. hehe.

Jak będę miała czas a będę dzisiaj wieczorkiem przed spaniem to oglądnę sobie ten program. A co mi szkodzi. ;) Pewnie żadnej komedii romantycznej nie będzie to akurat jak znalazł.
Dzięki, że napisałaś liluśka.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

31 lip 2012, 18:04

marylka aż tyle? to już szaleństwo ;) zazdroszczę :)
znalazłam jeszcze coś dla facetów, mojemu bratu się na bank przyda Link usunięty przez obsługę forum tam jest zapis z konferencji, ale brat przegapił to go skieruje na kurs, 27 lat ma i nigdy żadnej dziewczyny :/
Ostatnio zmieniony 08 sie 2012, 13:56 przez liluśka, łącznie zmieniany 1 raz.

kamczata
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2012, 15:02

13 sie 2012, 15:27

heh u nas czasami kilkadziesiat minut a czasem kilka minut ; ) zalezy jak nam sie chce albo jak on daje rade ; ) jak sie dluzej nie kochamy to wiadomo krocej ale ogolnie orgazmy sa, czasem nawet 2 albo 3 wiec nie narzekam :D zawsze sie ze mnie smieje, ze musi nadrabiac do moich orgazmow :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość