Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 cze 2012, 07:21

Witam z poranną :ico_kawa:

U nas kolejny pochmurny dzień :ico_noniewiem: jedyny plus to taki że nie pada.
Wczoraj Borys zasnął po 22 i pierwszą pobudke mieliśmy o 2. Normalnie dawno nie przespalam 4h w ciągu :-)

Korzystając że młody śpi idę sobie zrobić śniadanie.

Gabi, jak Lila dzisiaj ? Mam nadzieje że żadne chorobsko się nie przyplatalo
Kaja piekna waga Kubusia :ico_brawa_01: biorąc pod uwagę jego wagę urodzeniowa to przybiera więcej niż Borys. Super :ico_brawa_01:
nostromo20, przy Emilce @ dostałam równy miesiąc po definitywnym zakończeniu cycania. Karmiłam ją 10 miesięcy z tym że ostatnie 3 miesiące to było tylko nocne karmienie. A skończyłam ją karmić w sumie dlatego że kilkakrotnie ugryzla mi sutka do krwi :ico_oczko:

Zamówiłam właśnie bobkowi taką mate grającą do samochodu co się ją nozkami włącza bo jak jeździ z tyłu i jest jeszcze tyłem do kierunku jazdy to się wkurza bo nic nie widzi a tak mam nadzieję że się zajmie w czasie jazdy :-)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

06 cze 2012, 07:23

ha, no to jestem pierwsza :ico_oczko: edit: byłam :p
ledwo na oczy widzę, nocka fatalna :ico_placzek: choroba mnie dopadła i mam wrażenie, że nie spałam całą noc.. do tego Filip obudził się o 23 z wielkim rykiem, nie wiem czy miał koszmar jakiś czy co... dał się ululać tylko w wózku, no i już w nim został do rana. przystawiłam go do łóżka i co chwila bujałam ręką wystawioną spod kołdry... i tak do rana :ico_placzek: a ja muszę dziś coś zrobić z tym przeziębieniem, bo mi żyć nie daje - no ale jak się w niedzielę spacerowało po deszczu w sweterku.... :ico_puknij:

[ Dodano: 06-06-2012, 07:29 ]
powiedzcie, czy wasze dzieci też tak plują i parskają niemiłosiernie? od paru dni Filip jak tylko otworzy rano oczy zaczyna parskać jak konik i pluje przy tym strasznie, wiecznie ma mokrą brodę :-) dziennie zużywamy kilka śliniaków, bo przesiąkają na wylot. komicznie to wygląda jak tak sobie parska, a jak się jeszcze zdarzy, że ma akurat smoczka w buzi, to potrafi go wystrzelić na drugi koniec pokoju jak z katapulty :-D mama się śmieje, że mu zgnije ta broda, bo jest wiecznie opluta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 cze 2012, 07:35

nostromo20, Borys też ma potworny slinotok :ico_oczko: jak siedzi w foteliku to sie normalnie zapienia, a jak leży na brzuchu to wręcz ciurkiem mu slina z buzi leci. Zdrówka dla Ciebie

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

06 cze 2012, 10:59

Witam z :ico_kawa: zimno mi okrutnie po porannym spacerku do szkoły ale od razu poszliśmy z Kuba do parku i zrobilismy drobne zakupy żeby już nie trzeba było wychodzić

Nostromo mój łobuz tez od jakiegoś czasu pluje i puszcza bańki ze śliny i cieszy się przy tym niesamowicie :ico_oczko: ja się ciesze trochę mniej bo cały czas ma mokra japkę i wszystko dookoła :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 cze 2012, 13:21

Coś pustawo tutaj dzisiaj :ico_noniewiem:

Borys pospał dzisiaj do 10 :-) dzisiaj zamiast butli rano był Sinlac. Bardzo mu smakowal. Po 12 odebralismy Emilke z przedszkola i czekamy teraz na P az z pracy wroci. Zjemy obiad i jedziemy na działkę.
Dzisiaj na obiad u nas knedle ze sliwkami.
No a w piekarniku piecze sie ciasto drozdzowe z truskawkami :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 cze 2012, 14:09

witam sie

w koncu dlugi weekend u nas sie skonczyl, i wszystko wrocilo do normy,
bo juz sie strasznie nudzilam w domu bo pogoda paskudna

na dodatek wsciekla jestem bo przed tym jak gosc byl mi stawiac nowy system w laptopie przegralam sobie wszystkie zdjecia na zewnetrzny dysk i wczoraj chcialam kolezance pokazac i patrze :ico_szoking: a wszystkie foldery puste :ico_zly: wszystkie zdjecia nawet te z mojeje sesji domowej poszyl sie ...... :ico_olaboga:
wiem ze jest jakis program zeby z karty z aparatu odzyskac i moze to sprobuje

Aga ty znowy lobuzie ciasto pieczesz :ico_nienie: nie ladnie tak robic smaka bo ja tu odchudzac sie chce a slinka cieknie
ja dzis tez mam knedle ale z truskawkami i kupne

Gabi zamowilas w koncu ta bluze z polarka?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 cze 2012, 21:06

Witajcie,
My dzisiaj na szczepieniu bylismy. Martynka wazy 7 kg i ma 65cm. Nie wiem kiedy tak podrosła :-D Była strasznie dzielna, chwilę kwękła przy ukłuciu i zaraz tryskała uśmiechem :-)

Aga26 widzialam na fb ciacho z przekroju... i slinotok poszedl w ruch :-D
Beatka78, na forum ostatnio jakas dziewczyna pytala o odzyskanie plikow z aparatu zdajsie i da sie :-)
nostromo20 strasznie szybko Cie zlapalo, po jednym spacerze... Zdrowia dla Ciebie !

Co do slinienia sie u nas sliniakow wiele nie idzie bo mala zarzuca sobie je na buzie i ja sie boje ze sie przydusi ;-) ale ciuszki przebieram ciagle... i pieluchy dorzucam do pralki ;-) No i wlasnie na brzuszku jak lezy to potok leci hehe

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

06 cze 2012, 22:22

witam i ja
Martynka wazy 7 kg i ma 65cm
pieknie :ico_brawa_01:

Beatka78, oj szkoda byłoby stracić taką sesje...ale czego to sie nie da teraz zrobic...napewno sie uda odzyskac pliki.
No a w piekarniku piecze sie ciasto drozdzowe z truskawkami
alez mam chętke :067: kocham ciasta drożdzowe :ico_haha_02:


my dzisiaj mieliśmy ostatnią rehabilitację, ale bedziemy musieli znow sie umówić, bo Patryk nadal potrzebuje tych cwiczeń pod okiem specjalisty. Jakby jeszcze mało nam lekarzy było to musimy iśc po skierowanie do neurologa. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 cze 2012, 22:43

jeśli to aparat na kartę pamięci, to wszystkie pliki powinny być na karcie, prawda? :ico_noniewiem:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

07 cze 2012, 09:37

Witam z rana.
Mad mi narobila ochoty na ciasto, ale ja na razie jestem bez zlewu i moge sobie pomarzyć :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość