Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 cze 2012, 21:05

asiab pisałas kiedyś ze Franek tez miał rehabilitacje. Jak długo potrzebował tych zajęć? Czy on tez tak sporo odbiegał od rówieśnikow w rozwoju?
Z frankiem jezdziłam tylko do kontroli rehabilitacyjnej i do neurologa było wszystko ok tylko czesto miał zacisniete piastki nie prostował paluszków i głowke w jedna strone czesto miał pokazali kilka ćwiczeń i w domu ćwiczyliśmy na płce a jeżdziłam z nim ze 3 razy na rehabilit tylko do kontroli. Franek szybko dogonil ruwieśników jak miał 8 m-c siedział sam jak miał 11 m-c raczkował a chodził sam jak skończył 15 m-cy i to wszystko było w normie .

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

07 cze 2012, 21:48

[quote="agasio"]Sylwia- szklanka wody zamiast sexu - dziła najskuteczniej:)))
To samo usłyszałam w żartach od mojego lekarza. Mnie się wydaje, że każda metoda ma skutki uboczne, trzeba poprostu wybrać najdogodniejszą dla siebie. U mnie napewno odpadają tabletki bo kto mi będzie u nich przypominał :ico_oczko: Jeżeli się zdecyduję to na wkładkę ale narazie myślę bo nie wiem czy tyle czasu chcemy czekać z kolejnym dzieckiem.

Asienka86 ja jak dokarmiałam małego to faktycznie kupki były bardziej wonne niż wcześniej, czasami takie lekko zielonkawe ale pediatra mówiła że to są w normie.


iw_rybka a Wy po tych zastrzykach staraliście się o Szymka? Tzn. właściwie chciałam zapytać czy po ich odstawieniu długo trzeba czekać na powrót owulacji i możliwości starania się o dziecko?

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

08 cze 2012, 05:31

Kochane 2 dni bylismy z lenka na dworku tak po 30 minut czy dziś możemy pozwolić. Sobie na dłuższy spacer??
Moja też psika i kaszle czasami też chciałam pytac czy to normalne

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 cze 2012, 10:57

Sylwia, :ico_brawa_01: za spacerki! jeśli jest ciepło i nie ma wielkiej wicherówy to dlaczego by nie wyjść nawet na 1h czy dłużej. nie ma co się kisić w domku. dotlenione dzieci, to lepiej śpiące dzieci :ico_brawa_01: :-D

jejku, jak patrzę na te wasze szczęścia to nie mogę się doczekać swojego malusia :ico_wstydzioch:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 cze 2012, 11:49

tibby, to bierz sie do roboty
my kupilismy dzis zuzi fotelik recaro caly dzieni chyba w nirdzielele wyjedziemy gdzies na caly dzien

Sylwia, pewnie ze mozesz

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 cze 2012, 12:54

wisnia3006, niestety łatwiej powiedzieć niż zrobić. mamy za małe mieszkanie na dwójke dzieci. już i tak we trójkę się gnieździmy na jednym pokoju, a co dopiero jeszcze dorzucić tam noworodka. A Tobiacho coraz większy :ico_haha_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

08 cze 2012, 13:23

Hej.

U nas juz tydzien zlecial :ico_szoking: .Jak ten czas leci jak maluszek juz na swiecie :-)
Dzis mielismy polozna w domu i Elsa juz wazy 3970 :-D . Polozna mnie dzis dopisala do grup mam w Elsy wieku i bedziemy chodzic na spotkania z innymi maluszkami, beda masaze dla niemowlat i takie tam rozne zeczy. A no i juz zapisalam Else do przedszkola od sierpnia 2013 :ico_brawa_01: .Ach czuje ze ten czas szybko zleci.

Sylwia to faktycznie musisz sie juz dobrze czuc po porodzie ze myslisz o seksiku.Ja to przez nastepne trzy miesiace niedam sie dotknac :ico_nienie: po tym nacinaniu szyciu do dzis jeszcze boli :ico_placzek: No i najpierw musze zalozyc spirale :ico_oczko:
A spacerek to my wczoraj mielismy dwu godzinny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2012, 16:04

odnosnie tego zastrzyku,to ja wzielam dwa przed slubem,bo mi antki nie podchodzily,po pierwszym zastrzyku,po 3 m-cach przytylam 5 kg i sie cieszylam,bo bylam szczupla wtedy a po przytyciu cycki mi urosly i pupa,wzielam kolejny i kolejne kg w gore i juz sie nie cieszylam,wiec 3 zastrzyku nie bralam,a kg i tak w gore szly i w sumie 9 m-cy okresu nie mialam,a o Andrzejka staralismy sie pol roku ponad ale to bylo juz jakies 2 lata po odstawieniu hormonow :ico_sorki:

asienka -Szymek po Bebiku nie gazuje :ico_oczko: tzn puszcza baczki ale bezwonne jeszcze,kupki tez jeszcze takie malo dolegliwe zapachowo,moze to kwestia ilosci tego mleka,moj je pol na pol,jedno karmienie butla,za 3 godziny cycki,butla i znowu cycki :ico_sorki:
bo kto mi będzie u nich przypominał :ico_oczko:
- mi telefon :-D
Jak ten czas leci jak maluszek juz na swiecie :-)
- oj tak :ico_olaboga:
zapisalam Else do przedszkola od sierpnia 2013 :ico_brawa_01:
- o ja ,ona biedna 8 dni ma i juz do przedszkola zapisana :ico_szoking: :ico_oczko:

My dzis na szczepieniu bylismy,Szymus wazy rowno 5200 :ico_brawa_01: Szczepilam infanrixem i od nich wzw,dzielny byl moj kochany chlopczyk - plakal w momencie wstrzykiwania i zaraz na raczkach sie uspokajal - reakcja identyczna jak przy starszakach - dzielne mam dzieci :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

08 cze 2012, 16:59

hej .. ja tak na szybko was dioczytalam :ico_sorki:
dzis nareszcie jest goroco - 30 stopni a jutro 32 stopnie wiec zaczelo sie lato :-D niestety chyba moja mala nie przepada za upalem bo jest dzis od poludnia strasznie marudna i w ogole nie chce jej sie jesc :ico_szoking:
justrynka ty napewno do pracy wracasz dlatego zapisalam mala do przedszkola co nie ??
już i tak we trójkę się gnieździmy na jednym pokoj
he moj kuzyn z zona zanim wybudowali dom to gniezdzili sie w 5 w jednym pokoju przez bowiem 6 lat :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

08 cze 2012, 20:22

moja po poludniu dzis marudna...aaa do tego wrzaski i krzyki z powodu euro nie daja jej usnac ...co raz sie wybudza..... na spacerku bylismy 2 h :) i caly czas spała :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości